0

@partymaker No tak. Na x było info

3

O ale że anulowali premiere nowego FMa? Kto to widzioł..

0

Haha to niezły Vinagre xd

Ja rozumiem chec zarobku ale jaki to jest sygnał dla kibiców legii? Mokra szmata w stylu lecha.

@FcPortoFan1999 @Hosh @fart

20

W 2 mecze wsadzili Valencii 12 goli a mogli 20 xD

2

@MateuszDoniec mial racje w kwestii przydatnosci Ferrana. Zrobił sie nam bardzo solidny joker.

7

Swoja droga mógłby czasem Fort rotowac Kounde.

0

@BulaKG Masz prawo tak uważac.

4

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15289914#comment-15289914

Update w sprawie Santorynu. Wrzucam drugi raz by post tak szybko nie zniknał w morzu(o ironio) postów.

Nie zależy mi na herbach a zwyczajnie chce przekazac jak sie ma obecnie sytuacja.

1

@Seledynowy Zgadza sie a to byla tylko 4 na skali VEI. Tu moze byc grubiej.

Licze ze sie to uspokoi ale gotuje sie tam i w koncu to dupnie.

2

@Seledynowy Jesli wybuchnie mocno to nawet duza odległosc nie uchroni od konsekwencji.

Moim zdaniem na obecny moment nie warto bookowac niczego w tych okolicach.

2

@Seledynowy Radze sie wstrzymac. Naprawde obecnie to jest beczka prochu.

0

Komentarz usunięty

12

Santoryn Update

Potwierdziła sie informacja o deformacji gruntu pod kaldera Santorynu. Biorac pod uwage ze podniósł sie takze lad wyspy Andros oraz niesamowita aktywnosc sejsmiczna szansa na poważna erupcje sa co raz większe. Jest mozliwosc ze sie to uspokoi ale gotuje sie mocno a to co sie obecnie dzieje to typowe znaki ostrzegawcze zblizajacej sie erupcji.

Jesli miałbym strzelac który wulkan wybuchnie to stawiam na Nea Kameni w kalderze Santorynu. Kolumbo ma także wysokie prawdopodobienstwo erupcji.

https://zapodaj.net/plik-ohHu8RVAjp

Mapa aktywnosci sejsmicznej rejonu.

@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @AssisMoreira @Kim Kallstrom @Zoker @doc @Lionel_Messi10 @michal26 @barcelonaLM

0

Hahaha brawo Yamal xd

2

Osoby które chca sie dowiedziec o sytuacji Santorynu to piszcie tu. Max 10 dodatkowych osob oznacze. Potwierdzone niezbyt dobre info ktore lata po róznych forach.

Post wleci po meczu.

0

Zwykłe pety. Oni juz w 9 powinni grac

0

Sharknado totalne :)

0

Ale grubo sie robi w grecji...

Po meczu wleci info.

6

To wejscie to czerwo jest...

2

@BulaKG Mam full ale moze na 2 razy oznacze. Ogólnie tego nie robie ale moge wyjatek zrobic.

0

@gumaz i inni zainteresowani. Po meczu wrzuce info o Santorynie.

Szukałem info i znalazłem ciekawa rzecz ale jeszcze nie zweryfikowana.

0

@gumaz Na razie cisza. Mi bład wyskakuje i kod qr

0

Wyskakuje wam bład na tvp sport?

0

@Kgorecki2500 Dobrze bo już za duzo jest wolverina. Czas by skupili sie na Jean i Cyklopie i młodszych mutantach.

0

@BezglutenowyPedri A kto ma grac. Akurat on trzyma sie kondycyjnie bardzo dobrze.

3

Jeden @AlexDark00 to juz za dużo ale drugi? Aj karamba...

Quo vadis La Bambo?

1



Jak mozna było nie doprowadzic do finału tej bajki. To było komediowe złoto.

Swiat Questa? Top.

1

@MesQueUnClub96 ból ręki :]

2

@Kapitan hawk masz tu gagatka @madryt91 :]

1

@takisobiektos Ale nikt mu kasy nie zabierze bo wieksza czesc i tak by barca płaciła. Przynajmniej by grał i ktos moze by sie skusił na niego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?