Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Stop slizganiu.
0
@MateS Nie zrobi. Za słaba kadra. Lech i Jaga mimo wpadki beda bardziej regularni.
0
@FcPortoFan1999 To Urban. On mysle że by nie odmówił.
1
Smutne jest to ze PZPN nie stawia na takich trenerow jak Urban i Skorża.
Z całym szacunkiem ale Probierz czy Papszun to im moga buty czyscic..
Należy im sie to jak psu buda ale niee po co.
0
@FcPortoFan1999 A mi nie szkoda. Wszyscy siebie warci.
0
@FcPortoFan1999 Legii i mówie to szczerze xd
1
@Comentateiro O ile sezon mostrzowski był jeszcze ok to tetaz to jest totalny antyfootball.
I on chciał za granica pracowac xD. Gdzie mu do Skorży.
0
@FcPortoFan1999 Jak sobie poscielisz tak sie wyspisz.
0
@FcPortoFan1999 Owszem :)
0
@FcPortoFan1999 Mógłby strzelic swojaka xd
0
@FcPortoFan1999 Panu z gwizdkiem.
1
Raków wydał sporo kasy na zagrnicznych kopaczy i efektu jak nie było tak nie ma.
Nie ma obrzydliwszej drużyny w tej lidze. Polskie getafe.
3
Brawo Katowice :)
2
Boze Gieksa... Strzelcie tego gola
0
Hansi Flick oczekuje pełnego profesjonalizmu.
Tymczasem Fati:
Serio on oczekuje ze dostanie swoje szanse jak on nawet na tle ogórków wygladał jak emeryt?
On nie zmieni sytuacji swojej bo przed nim sa nawet piłkarze z barcy b.
Szkoda gadac.
0
@Hosh Kurnik nie stadiom xd
1
Brawo Gieksa :]
Wszyscy graja pod Lecha póki co.
0
Z plusów WKS bedzie miał najlepszy stadion w 1 lidze(Chyba,że wróca na stare smiecie).
Z minunsów. Totalne frajerstwo. Majac w garsci tak słabo rywala powinni mecz zamknac dużo wczesniej. No ale jak sie setek nie wykorzystuje to z reguły tak sie to konczy
1
Brawo Radomiak xD
6
@Roobo Bo jest pasożytem. Barca i tak by mu płaciła a minuty by złapał.
To jest typ bez krzty ambicji.
0
Memchester utd prosze panstwa
0
@gumaz No ogólnie mocno sie trzesie ostatnio w rejonie włoch(Campi flegrei itd) oraz teraz kryzys sejsmiczny w grecji.
0
@Hosh ej ale tak to nie róbcie. Chce by Lech walczył z Jaga o mistrza.
Cóz przykro mi ze wtopiliscie. Oby Lech wypunktował Lechie.
0
Aha. To niezłe jaja. Białorus v2...
0
https://www.facebook.com/100065143836657/posts/pfbid02tmUUxpGHehPq7bxjC6Q18jQig3Mbtz41CAcYr95YbnHAFshK88XV1a2GbHUhDvejl/
Zrzutka na 9 dla legii xDD
@FcPortoFan1999 @Hosh @fart
3
Co myslicie o zachowaniu kibicow Valencii? Po 4-0 w 30 minucie czesc opusciła stadion.
Dla mnie to było wstydliwe zachowanie. Rozumiem gorycz,frustracje itd ale w takich momentach kibice powinni wspierac a nie dobijac piłkarzy. Cieżko bedzie o utrzymanie z takimi kibicami i taka kadra.
Mega smutny obrazek to był.
6
@BulaKG Nope. Jem mięso cały tydzien.
0
https://www.facebook.com/100044485114216/posts/pfbid02RP841ym1byUwaR7mFdzN3UCaMiJVqVCdcnL5YSDjFUy12XYu5s46paJtnGMvfMsvl/
Czy to serio miało miejsce? Jesli tak to niezły burak z Van dijka.
0
Na tvp sport jakby ktos szukał jest cały meczyk z valencia :)
Sam do obiadku odpale sobie
0
@partymaker Tego nie wiem