Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo Może Chelsea go kupi za grube miliony to sporo zarobimy bo mamy 50%
10
@ViscaelBarca2007 Dla mnie to głupota tak liczyć bo równie dobrze możemy typa sprzedać po roku czasu :P
5
@PatrychoO No w Gamingu masz przecież bunt anty woke, ludzie przestali gry kupować które są tym nasiąknięte :P
1
@Hellrider https://www.pap.pl/aktualnosci/ekspert-kryzys-ktory-w-2023-roku-uderzyl-w-polske-byl-skutkiem-inwazji-rosji-na-ukraine
Dodaj do tego sprzęt wojskowy który daliśmy dla Ukrów oraz okres od początku 2024 do końca roku i będziesz miał z 200mld złotych straty
0
@FCB24 to jest piłkarz Lewonożny więc do nas na pewno nie przyjdzie bo mamy Yamala i Rafała
0
@ronni37 znając życie to na Rafałka Invidie Trzaskowskiego :D
1
@Kgorecki2500 Zrobił im krzywdę bo wygrał wybory :P
0
@MesQueUnClub96 A Jak powiesz że jest przeciw propagandzie LGBT to też dostaniesz werbalny oklep.
0
@Bykunn wątpię żeby to było aż 100%
0
@Irmscher10 nie chodzi tutaj o posiadane dyplomy tylko kupione
5
@wyrek Mem dalej aktualny https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2023/09/GTxmMCZblfLmZcRe.jpg
6
@draxidox Chłop sobie narobił sporo fanów w USA
0
@Gall czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?
0
@Gall Bosak go już raz zapraszał na debatę to nawet nie odpowiedział więc teraz się skończy podobnie.
7
@KrychaFCB Trzaskowski nieźle odleciał xD
2
@Kgorecki2500 Hołownia obsra zbroję
2
@Ojciec5tkidzieci Silniczki to najgłupsza grupa w tym kraju, ale przynajmniej można się pośmiać :)
5
@tomek8756 Szczęśliwa bo mniejsza konkurencja :D
0
@draxidox Nasza lista to praktycznie: Fati, Ferran, De Jong, Garcia, Oriol, Roque, Lenglet, Martin, Domínguez. Ciekawe kto zostanie sprzedany a kto wypożyczony. Teraz nie mamy noża na grdle po umowie z Nike więc i sprzedaż może inaczej wyglądać.
6
@Kgorecki2500 a gdzie wódka?
3
Jakiś chyba rekord strat nabiliśmy xD
0
@Jakchcesz wystarczyło pokazać powtórkę z drugiej strony
0
@Kengo Bollywood :D
0
@IronMan43 Tylko żę PSLowcy nie poprą Trzaska a same głosy skrajnej Lewicy i KO nie dadzą ci wygranej. Dla PSLowców Trzaskowski jest zbyt Lewicowy, KO musiałaby wystawić Sikorskiego
1
@PatrychoO Z Trzaskiem widzę też są pewni że już wygra.
8
@agaFCB dlatego tak dobrze ogarnia F1 wie jak działa aerodynamika :D
0
@Criss18Barca Z jednej strony to mało bo 4k to ci za dużo nie da ale z drugiej strony patrząc że minimalna emerytura to 1780 gdzie wielu Polaków tyrało 30 lat na taką kwotę to wygląda na sporą :P
3
Lewy okradł Rafałka z asysty
1
AtlasIntel najlepsza sondażownia trzeba sobie zapisać na kolejne wybory w USA
1
@michal26 Widocznie po Harnasiu sondaż robiła :D