0

@Kengo Może Chelsea go kupi za grube miliony to sporo zarobimy bo mamy 50%

10

@ViscaelBarca2007 Dla mnie to głupota tak liczyć bo równie dobrze możemy typa sprzedać po roku czasu :P

5

@PatrychoO No w Gamingu masz przecież bunt anty woke, ludzie przestali gry kupować które są tym nasiąknięte :P

1

@Hellrider https://www.pap.pl/aktualnosci/ekspert-kryzys-ktory-w-2023-roku-uderzyl-w-polske-byl-skutkiem-inwazji-rosji-na-ukraine
Dodaj do tego sprzęt wojskowy który daliśmy dla Ukrów oraz okres od początku 2024 do końca roku i będziesz miał z 200mld złotych straty

0

@FCB24 to jest piłkarz Lewonożny więc do nas na pewno nie przyjdzie bo mamy Yamala i Rafała

0

@ronni37 znając życie to na Rafałka Invidie Trzaskowskiego :D

1

@Kgorecki2500 Zrobił im krzywdę bo wygrał wybory :P

0

@MesQueUnClub96 A Jak powiesz że jest przeciw propagandzie LGBT to też dostaniesz werbalny oklep.

0

@Bykunn wątpię żeby to było aż 100%

0

@Irmscher10 nie chodzi tutaj o posiadane dyplomy tylko kupione

5

6

@draxidox Chłop sobie narobił sporo fanów w USA

0

@Gall czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?

0

@Gall Bosak go już raz zapraszał na debatę to nawet nie odpowiedział więc teraz się skończy podobnie.

7

@KrychaFCB Trzaskowski nieźle odleciał xD

2

@Kgorecki2500 Hołownia obsra zbroję

2

@Ojciec5tkidzieci Silniczki to najgłupsza grupa w tym kraju, ale przynajmniej można się pośmiać :)

5

@tomek8756 Szczęśliwa bo mniejsza konkurencja :D

0

@draxidox Nasza lista to praktycznie: Fati, Ferran, De Jong, Garcia, Oriol, Roque, Lenglet, Martin, Domínguez. Ciekawe kto zostanie sprzedany a kto wypożyczony. Teraz nie mamy noża na grdle po umowie z Nike więc i sprzedaż może inaczej wyglądać.

6

@Kgorecki2500 a gdzie wódka?

3

Jakiś chyba rekord strat nabiliśmy xD

0

@Jakchcesz wystarczyło pokazać powtórkę z drugiej strony

0

@Kengo Bollywood :D

0

@IronMan43 Tylko żę PSLowcy nie poprą Trzaska a same głosy skrajnej Lewicy i KO nie dadzą ci wygranej. Dla PSLowców Trzaskowski jest zbyt Lewicowy, KO musiałaby wystawić Sikorskiego

1

@PatrychoO Z Trzaskiem widzę też są pewni że już wygra.

8

@agaFCB dlatego tak dobrze ogarnia F1 wie jak działa aerodynamika :D

0

@Criss18Barca Z jednej strony to mało bo 4k to ci za dużo nie da ale z drugiej strony patrząc że minimalna emerytura to 1780 gdzie wielu Polaków tyrało 30 lat na taką kwotę to wygląda na sporą :P

3

Lewy okradł Rafałka z asysty

1

AtlasIntel najlepsza sondażownia trzeba sobie zapisać na kolejne wybory w USA

1

@michal26 Widocznie po Harnasiu sondaż robiła :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?