Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca POPISY: Konfederacjo chcesz coś z avonu?
2
@Roobo Coś Ryżego nikt zapraszać nie chce, jak nie Zełenski go nie zaprosił to teraz Trump. Widać ze nikt się z nim nie liczy na arenie międzynarodowej, ale w sumie nie ma co się dziwić jak jeden Niemiec wystarczy.
1
@mekston czyli to już 4 ból tyłka jego hejterów na la rambli :D
6
@Commando Najlepsze że cena gazu na giełdzie niska jak z przed wojny :P
1
@Janas11224 z czego połowa tych czołgów pamięta stalina xD
0
@D10SLEO boczny skrzydłowy coś ala Rafał
4
@blakkudium Flick powinien go zabrać na puchar króla
0
grałeś? @Kgorecki2500
1
@Kapitan hawk śmiesznie będzie jak Al Nasrał się do Wielbłądziej ligi mistrzów nie dostanie :D
0
@Marian_Pazdzioch masz jeszcze @agaFCB i @AnnaMarianna
2
@KamQiX Szybka też jest bo w ekspresowym tempie platyny wbija
2
@Barcanajlepszyteam Ciężki KO mi zadał zwłaszcza że z miasta jestem :D
10
@MOLESTA boli krytyka bożka?
4
@Ascend Jak w mieście rządzi Trzaskowski który opłaca taką hołotę to się nie ma co dziwić że policja nic nie robi.
0
@BartqRKO nie martwa tylko stanie się feministką narzekającą na patriarchat :D
0
@13th Jak dla mnie ten zwiastun dużo słabszy od tego z trójki
3
@mindbender84 no to jest ewidentnie najgłupsza grupa społeczna w tym kraju
9
@ObiwanKenobi Albo jak Tusk krytykuje Ostatnie Pokolenie a jego parobek Trzaskowski daje im dotacje xD
4
@Nightraider Shrek miał chatę z hektarami terenu na bagnie i Fiona na to poleciała :P
0
@MichuZ44 Z brodą jadłeś czy bez?
0
@reloaded za Ding Donga mamy Bernala
8
Najlepiej to się De Jong zachował przy trzeciej bramce bo po prostu nie przeszkadzał :P
0
Araujo powinien wejść za Cubarsi
3
@Luciano99 Walczył w Wehrmachcie :P
1
@Matan_Zajcev Tylko że ci amerykanie za miesiąc nie będą rządzić
0
@blakkudium Gol imienia realu madryt
19
@J4no Rudzielec tym ruchem sam się przyznał że TVN to jego propagandówka :P
0
@Wasacz_ Już to widzę jak Tusk blokuje amerykańskiego inwestora, Unia już próbowała blokować transakcję pomiędzy Activision i Microsoftem i odnieśli klęskę.
0
@Lucerfi Tu i tak Tuskowi to nic nie da bo ponoć już się dogadali odnośnie transakcji a prawo nie działa wstecz druga sprawa to anwet jeśli jest masa sposobów aby ominąć to rozporządzanie bo szanujmy się Warner Bros ma gigantyczne straty więc i tak musi to sprzedać a innych inwestorów nie ma.
1
@Szakalaka12369 Właśnie ta "logika" jest śmieszna, najpierw wprowadzają limity i ograniczenia, robią rygorystyczne zasady produkcji żywności żeby później sprowadzać żywność z Ukrainy i ameryki południowej gdzie te zasady nie obowiązują xD