0

@MesQueUnClub96 CDU i SPD to jak PIS i PO w Polsce :P

0

@Krzysztof1987 Ale jak sprzedasz takiego gościa za 5mln to w FPP masz 5 baniek

1

@KonopaaEagle On ma kontrakt do 2027r więc pewnie za rok dopiero będą przedłużać

1

@Luccas Pewnie zostaną razem sprzedani ale jeden musi zostać do lata bo Casado nie ma zmiennika a Bernal wróci dopiero na lipiec/sierpień

9

@D10SLEO Na pewno się przejęzyczył ( ͡° ͜ʖ ͡° )

1

@Luciano99 zapomniałeś oznaczyć wspólnika @Apache

3

@Katalonik97 Real ma jeszcze sporo ciężkich meczów, min wyjazd do Oasasuny, wyjazd do Betisu, wyjazd do Villareal, u siebie z Bilbao czy do Sevilli tam sie jeszcze sporo może zdażyć.

3

@draxidox Sens w tym taki że Trzaskowski to długopis Tuska a Sikorski potrafi się postawić

1

@krol211 Niezły jest ten Deco niedość że podpisał wysoki kontrakt to jeszcze z niską klauzulą, chyba zapomniał że powinien robić odwrotnie :D

3

@Comentateiro Syn Bidena miał postawione zarzuty i się nawet przyznał do winy więc racji nie masz https://tvn24.pl/swiat/hunter-biden-przyznal-sie-do-winy-grozi-mu-do-17-lat-wiezienia-st8073881

0

@Bruti Alaba wziął 20mln za podpis

0

@Culer9002 Możemy trafić na każdego z miejsc 9-24 bo przed 1/8LM masz losowanie i wtedy będzie wiadoma drabinka do finału
https://sport.tvp.pl/84627306/liga-mistrzow-zasady-awansu-do-fazy-pucharowej-kto-zagra-w-116-i-18-finalu-lm

0

@GigiAmoroso Wygrana z Brugge daje im pewny awans

0

@ShawnC raty nie mają znaczenia w FPP

2

@Sysia11 Julek droższy o ponad 20mln więc bez szans na zakup

0

@dzefrej234 Raczej Garcia odejdzie z Christensenem i wtedy Tah in

1

@fenix1983 Palau obecnie będzie budowane na stadionie byłego Mini Estadi i dopiero wtedy wyburzą te stare Palau więc tutaj nie będzie strat finansowych

1

@Ojciec5tkidzieci Pewnie zapomniał przez demencje :D

5

@Lionel_Messi10 Przecież to jest po bramce Erica

0

@Lionel_Messi10 Garcia i tak odejdzie jak nie teraz to w letnim okienku

2

@LeoMessiiBarcaPepa Pewnie kolega z madrytu :D

0

@partymaker maruda z la rambli :P

1

1

Ale mamy Karius Day dzisiaj xD

0

@kuz Teraz to raczej runda zimowa

0

Szczena to impostor xD

9

@Comentateiro Skoro cię ciekawi to sam mu dołożysz grosza i wyświetleń :D

0

@4drian0 Doliczając VAT to u nas 500-600zł :D

1

@vangoor Rumunia ma elektrownię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?