Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 CDU i SPD to jak PIS i PO w Polsce :P
0
@Krzysztof1987 Ale jak sprzedasz takiego gościa za 5mln to w FPP masz 5 baniek
1
@KonopaaEagle On ma kontrakt do 2027r więc pewnie za rok dopiero będą przedłużać
1
@Luccas Pewnie zostaną razem sprzedani ale jeden musi zostać do lata bo Casado nie ma zmiennika a Bernal wróci dopiero na lipiec/sierpień
9
@D10SLEO Na pewno się przejęzyczył ( ͡° ͜ʖ ͡° )
1
@Luciano99 zapomniałeś oznaczyć wspólnika @Apache
3
@Katalonik97 Real ma jeszcze sporo ciężkich meczów, min wyjazd do Oasasuny, wyjazd do Betisu, wyjazd do Villareal, u siebie z Bilbao czy do Sevilli tam sie jeszcze sporo może zdażyć.
3
@draxidox Sens w tym taki że Trzaskowski to długopis Tuska a Sikorski potrafi się postawić
1
@krol211 Niezły jest ten Deco niedość że podpisał wysoki kontrakt to jeszcze z niską klauzulą, chyba zapomniał że powinien robić odwrotnie :D
3
@Comentateiro Syn Bidena miał postawione zarzuty i się nawet przyznał do winy więc racji nie masz https://tvn24.pl/swiat/hunter-biden-przyznal-sie-do-winy-grozi-mu-do-17-lat-wiezienia-st8073881
7
@AxelF To tak jak Biden https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/joe-biden-ulaskawia-pieciu-czlonkow-rodziny-przed-opuszczeniem-bialego-domu/1ekmn2r
0
@Bruti Alaba wziął 20mln za podpis
0
@Culer9002 Możemy trafić na każdego z miejsc 9-24 bo przed 1/8LM masz losowanie i wtedy będzie wiadoma drabinka do finału
https://sport.tvp.pl/84627306/liga-mistrzow-zasady-awansu-do-fazy-pucharowej-kto-zagra-w-116-i-18-finalu-lm
0
@GigiAmoroso Wygrana z Brugge daje im pewny awans
0
@ShawnC raty nie mają znaczenia w FPP
2
@Sysia11 Julek droższy o ponad 20mln więc bez szans na zakup
0
@dzefrej234 Raczej Garcia odejdzie z Christensenem i wtedy Tah in
1
@fenix1983 Palau obecnie będzie budowane na stadionie byłego Mini Estadi i dopiero wtedy wyburzą te stare Palau więc tutaj nie będzie strat finansowych
1
@Ojciec5tkidzieci Pewnie zapomniał przez demencje :D
5
@Lionel_Messi10 Przecież to jest po bramce Erica
0
@Lionel_Messi10 Garcia i tak odejdzie jak nie teraz to w letnim okienku
2
@LeoMessiiBarcaPepa Pewnie kolega z madrytu :D
0
@partymaker maruda z la rambli :P
1
To nieźle Flick wyjaśniony xD https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15229718#comment-15229718
1
Ale mamy Karius Day dzisiaj xD
0
@kuz Teraz to raczej runda zimowa
0
Szczena to impostor xD
9
@Comentateiro Skoro cię ciekawi to sam mu dołożysz grosza i wyświetleń :D
0
@4drian0 Doliczając VAT to u nas 500-600zł :D
1
@vangoor Rumunia ma elektrownię