0

@seba1324 No to faktycznie jest to bez sensu bo się zapętla tylko. Sprawdzałaś swoje konto email tutaj? https://haveibeenpwned.com/

0

@seba1324 Pierwsze co powinieneś zrobić i to już dawno to skontaktować się z facebookiem. Pewnie złamali hasło do maila i tak zyskali dostęp do facebooka.

0

@LuisSalvano Cóż za konstruktywna riposta, ale wiele więcej się po tobie nie spodziewałem. Prawda w oczy kole nie?

1

@seba1324 Nie rozumiem pytania, chcesz złamać juz zhakowany profil? Czy pytasz czy można zhakować facebooka albo emaila? Jeśli pytasz o to drugie to jasne, że tak. Chyba jesteś tego przykładem.

0

@LuisSalvano Co ja poradzę, że już pierwszy lepszy post potwierdza, że jesteś przemadrzały i zadufany w sobie? Więc teraz nie odwracaj kota ogonem, chciałeś to masz.

0

@LuisSalvano Nie, to było przechowalnie się swoim "osiągnięciem" żeby komuś dopiec. Chciałeś żebym znalazł to znalazłem. Hipokryzją bije od ciebie z kilometra ale ty jesteś za bardzo zadufany w sobie żeby pewne rzeczy zauważyć.

0

0

@LuisSalvano "Nie należę do chwalipięt"
Nie no co ty, kto by tak o tobie pomyślał.

1

@Kz1234 przynajmniej próbuje nie to co inny poliglota ze słuchawką w uchu.

1

Co tam robi Obelix w garniturze?

0

@XaviHeart A przed nimi wysunięty Pipo Inzaghi.

0

@Striker Napisałeś, że pewnie grają jak słuchawki za 20 zł co nie jest absolutnie prawdą. Żyjesz w przeświadczeniu, że jeśli coś jest tanie to musi być bardzo słabej jakości co też nie jest prawdą. Typowe nie znam się a się wypowiem. Obejrzyj film który podałem, gościu który zna się na technologii trochę bardziej niż ja wypowiada się na temat słuchawek z tego przedziału cenowego.
@LukaszFan Sorry, to ja coś skopałem z linkiem. Naprawdę zastanów się nad tymi które podałem.

0

@LukaszFan https://pl.aliexpress.com/item/32985243771.html
Odpuść sobie te Airdotsy i zamów te, naprawdę. To też jest submarka Xiaomi i do tego mają sterowanie dotykowe.

0

@Striker Nie miałeś ich w uszach, ale stwierdzisz na czym zaoszczędzili? Grają poprawnie, rewelacji nie ma, ale jeśli nie jesteś audiofilem to da się ich spokojnie używać.

1

@LukaszFan Kupuj śmiało, aczkolwiek w podobnej cenie są lepsze alternatywy.


5

@Nano22 Powiedz, że jesteś wampirem i boisz się słońca.

1

@Socjopata 4 grudnia, godzina 23:00. @Socjopata udziela pierwszego wywiadu po ogłoszeniu wyników i odpowiada na pytanie reporterki " czy nie jest mu smutno z powodu zajęcia 4 miejsca"


Sorry, cos sie zepsuło, poprawiłem.

0

@ProMILs w porównaniu do Suaraza 3 razy bardziej widoczny i 3 razy tyle daje drużynie w tym meczu.

0


It's lights out and away we go.
Za chwilę ostatni wyścig tego sezonu. I być może ostatni wyścig Roberta za kierownicą bolidu F1.

5

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7960133#comment-7960133
"Jestem osobą pozytywną, bezkonfliktową i przede wszystkim regularnie udzielającą się tutaj."
Bezkonfliktową.


0

@Grzesior667 Będziesz miał co dzieciom opowiadać. Dziś już chyba było wszystko.
Nawiązania do PiSu, cytaty z biblii, porady prawnicze, screeny, zdjęcia dowodowe, rozterki moralne...

0

Jedno z moich pozytywnych zaskoczeń z tegorocznego Woodstocku. Syn i córka Kuby Sienkiewicza (tego z Elektrycznych Gitar).


0

@Colon Tekla, szefowa. "Obawiam się droga Berno, że to co wykopały twoje służby to jakaś nowa Puszka Pandora."

0

@Colon W Seksmisji oczywiście.

0

@sebasek99 To jest klasyk, 88 rok:


0

@JimMorrisonFCB No, @Chwytliwy otworzył puszkę Pandory.

0

@Colon Też tak twierdzę, bardzo pozytywni ludzie i świetne recenzje gier.

3

Na Rambli toczy się właśnie burzliwa dyskusja, a ja przypomnę albo poinformuję, że arhn.eu prowadzi właśnie 24 godzinny charytatywny stream na którym zbierane są pieniądze dla fundacji Siepomaga. Na tą chwilę jest około 123 tyś złotych.
https://m.twitch.tv/arhneu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?