RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@seba1324 No to faktycznie jest to bez sensu bo się zapętla tylko. Sprawdzałaś swoje konto email tutaj? https://haveibeenpwned.com/
0
@seba1324 https://m.facebook.com/hacked
0
@seba1324 Pierwsze co powinieneś zrobić i to już dawno to skontaktować się z facebookiem. Pewnie złamali hasło do maila i tak zyskali dostęp do facebooka.
0
@LuisSalvano Cóż za konstruktywna riposta, ale wiele więcej się po tobie nie spodziewałem. Prawda w oczy kole nie?
1
@seba1324 Nie rozumiem pytania, chcesz złamać juz zhakowany profil? Czy pytasz czy można zhakować facebooka albo emaila? Jeśli pytasz o to drugie to jasne, że tak. Chyba jesteś tego przykładem.
0
@LuisSalvano Co ja poradzę, że już pierwszy lepszy post potwierdza, że jesteś przemadrzały i zadufany w sobie? Więc teraz nie odwracaj kota ogonem, chciałeś to masz.
0
@LuisSalvano Nie, to było przechowalnie się swoim "osiągnięciem" żeby komuś dopiec. Chciałeś żebym znalazł to znalazłem. Hipokryzją bije od ciebie z kilometra ale ty jesteś za bardzo zadufany w sobie żeby pewne rzeczy zauważyć.
0
@LuisSalvano https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7965410#comment-7965410
Pierwszy od góry, jeszcze dzisiejszy.
0
@LuisSalvano "Nie należę do chwalipięt"
Nie no co ty, kto by tak o tobie pomyślał.
1
@Kz1234 przynajmniej próbuje nie to co inny poliglota ze słuchawką w uchu.
1
Co tam robi Obelix w garniturze?
0
@XaviHeart A przed nimi wysunięty Pipo Inzaghi.
0
@Striker Napisałeś, że pewnie grają jak słuchawki za 20 zł co nie jest absolutnie prawdą. Żyjesz w przeświadczeniu, że jeśli coś jest tanie to musi być bardzo słabej jakości co też nie jest prawdą. Typowe nie znam się a się wypowiem. Obejrzyj film który podałem, gościu który zna się na technologii trochę bardziej niż ja wypowiada się na temat słuchawek z tego przedziału cenowego.
@LukaszFan Sorry, to ja coś skopałem z linkiem. Naprawdę zastanów się nad tymi które podałem.
0
@LukaszFan https://pl.aliexpress.com/item/32985243771.html
Odpuść sobie te Airdotsy i zamów te, naprawdę. To też jest submarka Xiaomi i do tego mają sterowanie dotykowe.
0
@Striker Nie miałeś ich w uszach, ale stwierdzisz na czym zaoszczędzili? Grają poprawnie, rewelacji nie ma, ale jeśli nie jesteś audiofilem to da się ich spokojnie używać.
1
@LukaszFan Kupuj śmiało, aczkolwiek w podobnej cenie są lepsze alternatywy.
5
@Nano22 Powiedz, że jesteś wampirem i boisz się słońca.
1
@Socjopata 4 grudnia, godzina 23:00. @Socjopata udziela pierwszego wywiadu po ogłoszeniu wyników i odpowiada na pytanie reporterki " czy nie jest mu smutno z powodu zajęcia 4 miejsca"
Sorry, cos sie zepsuło, poprawiłem.
0
@ProMILs w porównaniu do Suaraza 3 razy bardziej widoczny i 3 razy tyle daje drużynie w tym meczu.
1
@JimMorrisonFCB
https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-29665-Formula_1_opublikowala_Regulamin_Techniczny_na_sezon_2021.html
0
It's lights out and away we go.
Za chwilę ostatni wyścig tego sezonu. I być może ostatni wyścig Roberta za kierownicą bolidu F1.
5
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7960133#comment-7960133
"Jestem osobą pozytywną, bezkonfliktową i przede wszystkim regularnie udzielającą się tutaj."
Bezkonfliktową.
0
@Grzesior667 Będziesz miał co dzieciom opowiadać. Dziś już chyba było wszystko.
Nawiązania do PiSu, cytaty z biblii, porady prawnicze, screeny, zdjęcia dowodowe, rozterki moralne...
0
Jedno z moich pozytywnych zaskoczeń z tegorocznego Woodstocku. Syn i córka Kuby Sienkiewicza (tego z Elektrycznych Gitar).
0
@Colon Tekla, szefowa. "Obawiam się droga Berno, że to co wykopały twoje służby to jakaś nowa Puszka Pandora."
0
@Colon W Seksmisji oczywiście.
0
@sebasek99 To jest klasyk, 88 rok:
0
@JimMorrisonFCB No, @Chwytliwy otworzył puszkę Pandory.
0
@Colon Też tak twierdzę, bardzo pozytywni ludzie i świetne recenzje gier.
3
Na Rambli toczy się właśnie burzliwa dyskusja, a ja przypomnę albo poinformuję, że arhn.eu prowadzi właśnie 24 godzinny charytatywny stream na którym zbierane są pieniądze dla fundacji Siepomaga. Na tą chwilę jest około 123 tyś złotych.
https://m.twitch.tv/arhneu