1

@Roobo A widzisz, tak coś czułem, chwyt marketingowy.

1

@Roobo https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-sony-kdl-32wd750baep,id-168351 Tutaj jest. Tylko jest w opisie "Technologia odświeżania- Motionflow XR 200 Hz" i trochę mi to śmierdzi.

1

@LuisSalvano No napisałeś, że z palcem w ... czyli twierdzisz, że żaden problem jest znaleźć TV z takimi parametrami to czekamy na propozycję. Jak zwykle walnąłeś głupotę i nie czytasz ze zrozumieniem, tak mały TV z odświeżaniem 100hz wcale nie jest tak łatwo znaleźć. A ty co wniosłeś do tematu oprócz tego, ze się pochwaliłeś swoim super zakupem?

1

@LuisSalvano Jak z palcem w ... to podeślij link.

0

Już niedługo.


I odpowiednia ścieżka dźwiękowa w tle:

0

@Messiah10 Przecież to jest zabytek który miał premierę w 2016 roku. I wizualnie i sprzętowo jest te 3 lata do tyłu.

2

@xVENUMx Xiaomi Redmi 8 3/32GB z baterią 5000 mAh kupisz już za jakieś 500 zł. Tylko też ma 6,22 cala, ale tak jak piszę @LukaszFan teraz telefony strasznie urosły.

3

0

@Evrile Trochę w tym prawdy jest co do spadku jakości. Za to na koncertach dalej dawali radę, nawet mimo tej okropnej maniery w głosie Roguckiego. Jakby nie patrzeć stali sie jedną z ikon polskiej muzyki XXI wieku.

0

Nie ma to jak dobre informacje na początek dnia. Kiepski to jest rok dla polskiej muzyki. Najpierw Coma, teraz zespół Lao Che poinformował o zawieszeniu działalności.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2756037834457769&id=114233971971515

0

@Colon To akurat brzmi jak Formuła E:


1


Co za dźwięk, co za ryk. Przy tym dzisiejsze 1,6 turbo brzmią jak odkurzacz.

0

@Kamiloza91 Zapomnieliście o jednym:

0

@dammar91 Co? Nie był nawet na ławce w żadnym meczu LM w tym sezonie.

0

@Pawelec7 Za mniej niż 600 zł kupisz Redmi Note 8 4/64, 550 za wersję 3/32. Jeśli nie boisz się zamawiać w chińskich sklepach.

0

@Grzesior667 Kompania Braci, Rodzina Soprano, Prawo Ulicy, Breaking Bad.
P.S. Peaky Blinders nie jest nawet w pierwszej 50 top TV shows według imdb.com. I to jest fakt.

0

@Colon Zakazane Imperium. Świetny klimat. Świetne postacie. Al Capone, Lucky Luciano, Meyer Lansky...

3

@SHIBA Dla mnie ciężko to jednocześnie ocenić. Kierowca nie jest w stanie patrzeć we wszystkie lusterka na raz. A wchodzenie tuż pod ruszająca ciężarówkę to nigdy nie jest dobry pomysł. A to zrobili piesi.

0

@SHIBA Jak nie ma jak ma? Przyjrzyj się uważnie.

0

@jareksk100 Nie musi wstawać zza kierownicy. Ma lusterka zewnętrzne nad przednią szybą żeby widzieć co się dzieje tuż przed maską.

0

@ArterkHD Zdecydowanie hit. Gra aktorska, klimat, zwroty akcji. I to uczucie, kiedy w trakcie oglądania człowiek zaczyna się zastanawiać czy nie trzymał strony tego złego.
Uwaga spoilery:


1

@kazbychu Świetny zespół ;).

Tak z ciekawości, co Cię skłoniło do przeglądania podręcznika? ;)

1

@Coutinho007 Nie to, że się czepiam, ale wszystkie bramki strzelili grając jeszcze w komplecie...

1

@IronSanHybrid Sorry, masz rację ;)

0

@LuisSalvano Niby dlaczego? To, że wywołał u ciebie wielki ból 4 liter i flashbacki z Anfield Road to nie powód, żeby go nie wpuszczać na stadion.

0

@Alfonsinio Nie zagrał w finale z 2006 roku, czytanie ze zrozumieniem się kłania...

0

@Rewolucja123 Ta trójka z Realu wystąpiła w 3 finałach LM które wygrała. Dodatkowo Modrić ma też występ i wygraną z 2014 roku. Takim osiągnięciem czyli 4 występami w wygranych finałach LM mogą się pochwalić z tych panów u góry jeszcze tylko Iniesta i Seedorf. Więc można sobie zaklinać rzeczywistość ale jednak tu pasują.

0

@viscajasiek Nie no, bez przesady. Zwyczajnie dobry serial, fajnie się go ogląda, ale arcydziełem to bym go na pewno nie nazwał. Widziałem już wiele lepszych. Jesli Dom z papieru jest arcydziełem to czym jest chociażby ten serial?


1

@LukaszFan Próbowałeś wyszukać ręcznie? Ja nie dostałem żadnego powiadomienia o aktualizacji, ale przed chwilą po ręcznym wyszukaniu okazało się, że jest dostępna. Mam Mi Mix 2. Właśnie pobieram, dzięki że przypomniałaś o tym ;)

1

@Commando Akurat na pytanie dlaczego wolą Groszka od kogokolwiek innego to umie odpowiedzieć chyba tylko Haas. Grosjean to w ostatnich latach jeżdżąca porażka której już dawno nie powinno być w F1. Spalony, niepewny, masa błędów, a już apogeum to było wbicie się w bandę podczas jazdy za SC w tamtym sezonie. Kubica nie mógł by być gorszy od niego za kierownicą Haasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?