RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Ale Edgara "Pitbulla" Davidsa to Ty szanuj.
0
@Danny Gaucho Kane na bramkę? Ciekawy pomysł. Pewnie dlatego, że Gazzaniga kontuzjowany i poza boiskiem.
0
0
@Transu96 Wersja na komputer w Chromie. Zresztą chyba już usunęli tą reklamę.
10
Super pomysł z reklamą której nie da sie zamknąć, no gratulacje...
3
@nieprzysiadalnosc
17
Dla fanów tematyki wojennej, a przede wszystkim wojny w Wietnamie. Na Netflixie jest świetny, wieloodcinkowy dokument na ten temat. Bez stronniczości, bez gloryfikacji żadnej ze stron, bez amerykańskiej propagandy. Bardzo rozbudowany, nie skupia się tylko na bitwach i polach walki, jest szeroko poruszona geneza konfliktu, nastroje i protesty w Stanach związane z wojną, wątki polityczne oraz wiele innych tematów. Dodatkowo świetny montaż, narracja, klimat i oczywiście archiwalne zdjęcia. Polecam każdemu kto jeszcze nie oglądał, najbardziej kompletne dzieło jak dla mnie jeśli chodzi o tą tematykę.
https://www.filmweb.pl/serial/Wojna+wietnamska%3A+film+Kena+Burnsa+i+Lynn+Novick-2017-641457
0
@damianex10
Wolę V8 w rękach Kubicy.
0
@kamilos1214 Fabio Cannavaro lubi to.
1
@KamQiX Just 5 wciąga jednego i tych drugich nosem.
0
@Colon
Stare czasy ;)
1
@nieprzysiadalnosc Dave Matthews Band — The Central Park Concert
Jam, improwizacje, solówki i Nowy Jork w tle ;)
0
@kuz Jeszcze powiedzmy nie tak dawno, ale już w dobie Internetu oglądałem podobnie Breaking Bad. Cotygodniowe czekanie, aż odcinek będzie miał premierę w Stanach i będzie można go pobrać też miało swój klimat. Teraz łyka się serial za jednym razem, wtedy człowiek się bardziej wczuwał, analizował.
1
@kuz Tak się oglądało seriale kiedyś . Pamiętam jak dziś oglądanie pierwszego sezonu Lost w TV. Przez kilka ostatnich odcinków próbowali otworzyć bardzo tajemniczy bunkier w środku dżungli, nieudane próby, stopniowe budowanie napięcia, nurtujące pytanie co jest w srodku. Wreszcie w ostatnim odcinku się udało, napięcie sięga zenitu, zaglądają do środka... I cyk, koniec pierwszego sezonu, trzeba czekać pare miesięcy na następny.
2
@IronSanHybrid https://www.geekbuying.pl/pl/sluchawki/653-haylou-gt1-bluetooth-50-tws-earphones-black-5149994700697.html
Link do sklepu przypadkowy, można je kupić gdzie indziej trochę taniej. Na pewnym chińskim portalu kupiłem je niedawno za 59 zł.
A i ten producent to submarka Xiaomi, więc o jakość się nie powinieneś martwić.
5
@LuisSalvano No magik z niego niezły, hokus-pokus i znika ze składu na parę tygodni. Dobrze mu ta sztuczka wychodzi.
0
@goldenboy Ja bym unikał kupowania droższych rzeczy na aliexpress. VAT to jedno, ale dochodzi też brak możliwości płacenia przez PayPal i późniejsze problemy z ewentualnym zwrotem. Lepiej szukać w jakichś sklepach typu Gearbest albo Banggood.
0
@goldenboy Spore ryzyko VATu. Jakiś konkretny czy ogólnie pytasz?
0
@deyna2018 Dla mnie 3 jest najlepszy, ale wszystkiego są w miarę równe. Zazdroszczę, to jeden z tych seriali które chciałoby się "odzobaczyć" i obejrzeć jeszcze raz od nowa ;)
0
@daro22 W Austrii Leclerc jechał końcówkę wyścigu już prawie bez opon, tu zawiodła strategia bardziej, a nie kierowca. Mimo to polscy i zagraniczni komentatorzy chwalili to jak mądrze i dojrzałe się bronił. Bezjajowy? To obejrzyj tegoroczne Monako jeszcze raz, co wyczyniał na pierwszych okrążeniach. Chłopak ma wielki potencjał, udźwignął presję startów w Ferrari, w tym samym bolidzie ma lepsze wyniki od wielokrotnego mistrza świata. I sam jest kandydatem do przyszłego mistrza świata.
1
@GeFcIo W tej cenie to za dużego wyboru raczej nie ma. Jeszcze niedawno Amazfit Pace był do wyrwania za tyle. Jeszcze inne urządzenie które można kupić nowe w tej kwocie i posiada GPS (i bardzo dobrą baterię) to Amazfit Bip. Chyba, że opaski typu MiBand.
0
@daro22 Wiem, że jest młody i musi się jeszcze uczyć, ale raczej nie od Vettela. Chyba, że jak kręcić bączki w trakcie wyścigu albo wjeżdżać w inne bolidy. Potrafi się tylko skarżyć? W pierwszym swoim sezonie za kierownicą Ferrari ma od SpinVettela więcej punktów, zwycięstw i miejsc na podium. Więc chyba coś tam potrafi.
3
@daro22 A co tu Eklerek zawinił? Przecież to Vettel w niego wjechał.
1
@IronSanHybrid Poniżej 50 to raczej całkiem w normie. Ale z tym PayPalem to na pewno nie jest normalne. A co to za dostawca tak w ogóle?
0
@IronSanHybrid Prędkość swoją drogą, a pingi?
0
@LuisSalvano Cyber Monday nie jest poświęcony całkowicie elektronice. Nie wiem skąd to wziąłeś. Chodzi o to, że w tym dniu promocje i zakupy są głównie w sklepach internetowych, a nie fizycznych.
3
@Colon
0
@Misugi14 Film Forrest Gump. Ulubiony serial wybrać bardzo ciężko, duża konkurencja. Ale chyba Lost, bardziej z sentymentu i całej otoczki.
Cotygodniowe czekanie na odcinki i na napisy, strony w internecie, fora, materiały dodatkowe, teorie i rozwiązywanie zagadek.
0
@Kompletny No nie za bardzo, już nawet Przystanka Jezus w tym roku nie było na festiwalu.
0
Rozwiązanie zagadki. To samo pole i wzgórze na początku sierpnia. Już można wyszukać w Google.
https://tinyurl.com/uly88uk