La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1162 Culés

0

Znajdę gdzieś telewizor od 24 do 32 cali 100hz minimum Full HD do 2,5k zł ?

0

@Roobo Panie, z palcem w ... :D Ja 55 cali 4K kupiłem za 2000zl.

0

@LuisSalvano No właśnie nie mogę znaleźć nigdzie , tak jakby nie produkowali z takimi parametrami.

1

@LuisSalvano Jak z palcem w ... to podeślij link.

1

@RichardWinters A Tobie w jakim celu potrzebny? Żebyś napisał, że to jakiś szajs, jak wielu burżujów z tej strony, dla których dobry tv zaczyna się od 5 kafli w górę? Nie podsyłam linku, ponieważ kolega szuka w przedziale 24-32 cale, a ja mam 55.

1

@Roobo Hm, to może rzeczywiście małych telewizorów o takich parametrach już nie robią. Rozumiem, że 32 to max i 40 będzie za duża?

0

@LuisSalvano tak 32 max , myślałem jeszcze o monitorze i do tego dokupić tuner ale pewnie obraz podczas oglądania telewizji będzie słaby.

1

@LuisSalvano No napisałeś, że z palcem w ... czyli twierdzisz, że żaden problem jest znaleźć TV z takimi parametrami to czekamy na propozycję. Jak zwykle walnąłeś głupotę i nie czytasz ze zrozumieniem, tak mały TV z odświeżaniem 100hz wcale nie jest tak łatwo znaleźć. A ty co wniosłeś do tematu oprócz tego, ze się pochwaliłeś swoim super zakupem?

1

@Roobo https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-sony-kdl-32wd750baep,id-168351 Tutaj jest. Tylko jest w opisie "Technologia odświeżania- Motionflow XR 200 Hz" i trochę mi to śmierdzi.

0

@RichardWinters patrzyłem na ten TV i w pełnej specyfikacji jest napisane że ma tylko 50hz.

1

@Roobo A widzisz, tak coś czułem, chwyt marketingowy.

1

@Roobo Cóż albo zmienisz wymagania co do cali bądź odświeżania albo raczej nie znajdziesz. Szperam już z pół godziny i co najwyżej w tych rozmiarach znalazłem 60 hz w Phillipsie. Widziałem też jeden wynalazek z pod szyldu Hyundaia aczkolwiek jak trochę bardziej poszperałem to znowu błąd w specyfikacji i zamiast full hd to miał tylko hd ready.

« Powrót do wszystkich komentarzy