2

Kiedyś to były rajdy, teraz to nie ma rajdów. Audi Sport Quartto, Peugeot 205 T16, Lancia Delta S4, Lancia 037 Rally. I ten klimat, aż się łezka w oku kręci.


1

@Janiama Jeśli chodzi o NBA nie zapominajmy też o małym kurduplu pseudonimem "The Answer". Chociaż w sumie nie jest taki mały, ma 183 cm.


0

@IronSanHybrid Nie namierzył, on sam mu powiedział gdzie na niego czeka. Rafonix za tą "akcję" dostał rok w zawieszeniu na 3 lata.
https://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/rafonix-skazany-za-polowanie-na-wykopka-w-piotrkowie-sad/ar/c1-5092309

3

Widzę, że dzisiaj moda na filmy o tematyce F1 więc sam polecę jeszcze jeden. Wiem, że ostatnio Williams F1 Racing Team nie ma zbyt dobrych opinii w Polsce ze względu na sytuację z Robertem Kubicą, a także fatalną obecną formę całego zespołu. Jednakże warto prześledzić całą historię tego teamu, oraz oczywiście jego założyciela, Franka Williamsa. Frank i jego zespól to kawał historii, 9 mistrzostw świata konstruktorów, a w jego barwach jeździli tacy kierowcy jak Keke Rosberg, Nigel Mansell, Alain Prost, Nelson Piquet, Ayrton Senna czy Damon Hill. Polecam ten bardzo dobry dokument, aby skonfrontować obecny team Williamsa pod wodzą Claire z całą jego bogatą historią.
https://www.filmweb.pl/film/Williams-2017-796701

0

@LuisSalvano Jasne, to, że ja nie widzę potrzeby używania tej opcji nie oznacza, że jest ona niepotrzebna.

0

@LuisSalvano To tylko moja opinia na temat twojej osoby, nie musisz się z nią zgadzać. A także moja opinia na temat tego dlaczego akurat ciągle to ty toczysz tu z kims wojny.
Co do przykładów wpisów to nie ma sensu ich podawać, 2/3 twoich postów są w tym kłótliwo- zarozumiałym tonie. Ty pewnie tego nie zauważasz ale to o wiele grubszy temat do rozmowy...

Ja nic złego nie widzę w tej opcji, ona mi "zwisa", i tak nie widzę potrzeby blokowania kogokolwiek.

0

@Lamora Z tym dowodem racja oczywiście.
@Arthurio Stara karta została zastrzeżona. Nowa, nawet jeśli ma ten sam numer CVV, ma inny numer karty który trzeba wpisać żeby dokonać jakiejś płatności internetowej. Więc dalej nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym "milowym krokiem" od okradzenia ci konta.

0

@Arthurio Nie bardzo rozumiem... Chodzi ci kod CVV z tyłu karty?

7

@LuisSalvano Niestety, ale często gęsto z twoich wpisów bije sporo arogancji, dumy, wywyższania się i robienia z siebie tego najmądrzejszego. To wielu ludzi irytuje, w tym mnie, a także sprawia, że nie jesteś tu zbyt lubiany. Poza tym teksty typu "kogoś pocisnąłem" albo "zgasiłem jak małego papierosa" są dla mnie dziecinnie i żenujące, dla postronnej osoby ośmieszasz nimi tylko sam siebie. Szybko się denerwujesz, sam szukasz zaczepki, zaczyna się obrażanie i wywyższanie, no i koło się zamyka niestety.

4

@LuisSalvano Pewnie to cię zdziwi, ale nie, nigdy nie miałem potrzeby kogokolwiek tam blokować. Tak, my mamy problemy ze sobą... Może wypadało by najpierw przyjrzeć się samemu sobie? Bo to, że akurat ty ciągle z kimś toczysz wojny, kłócisz, obrażasz to na pewno nie jest przypadek.

13

@LuisSalvano Skąd ta znajomość opcji blokowania na Facebooku? Czyżbyś tam też prowadził swoją krucjatę przeciwko wszystkim, a twoje ego i potrzeba atencji prowadzi do tego, że musisz kogoś blokować albo sam jesteś blokowany? Potwierdziło by to tezę, że jesteś osobą z natury kłótliwą i zarozumiałą, które ma problemy z normalnym dyskutowaniem z kimkolwiek.

12

@LuisSalvano Daj już sobie chłopie spokój. Pogrążasz się tylko bardziej, napisałeś jakąś bajkę i masz pretensje do ludzi, że zwracają uwagę na kompletny brak logiki w niej. W Paint to sobie rozrysuj kto gdzie mieszka żebyś reszty rodziny nie pogubił.

6

@LuisSalvano Wiesz w ogóle jak ten twój brat ma na imię? Czy znacie się tyle lat, ale tak się jakoś złożyło, że nie było okazji zapytać?

6

@LuisSalvano Cóż za błyskotliwa riposta. Na twoim poziomie.

7

@LuisSalvano Nie, nic, nic. Pisz te bajki dalej.

5

@LuisSalvano Podsumujmy. To twój brat cioteczny, znacie się od dziecka, mieszka blisko, spotykaliście się nawet 4 razy w miesiącu, dzwoniliście często ale... ALE nie masz pojęcia gdzie on mieszka ani gdzie pracuje?
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_TTkpUrJWIOiaBzGOFfU5G6CCKRHyoJMK.jpg

0

@puyol_presidend5 W Xboxie masz Game Pass. Dostęp do ponad 100 gier za 40 zł miesięcznie. Możesz te gry dowolnie instalować, grać w nie i je usuwać do woli. I to są całkiem niezłe tytuły, niedawno dodali np. Wiedźmina 3.
https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Lista-gier-w-Xbox-Game-Pass

1

@Colon a ja wyrażam swoje zdanie i mam prawo się z nim nie zgodzić. Pisanie, że Zidane pokazywał mniejszą klasę poza boiskiem niż Pirlo wypadało by jakoś uargumentować. Bardzo irytuje mnie umniejszanie zasług i umiejętności jakiegoś piłkarza tylko dlatego, że grał/ gra w Realu. Tak jest z Zidanem czy Benzemą.

0

@MarioVeB! Napisałeś, że Iniesta i Pirlo pokazywali większą klasę poza boiskiem więc poproszę o argumenty. W jakich to momentach Zidanowi zabrakło klasy?

0

@Encore Racja, sławne roulette, przyjęcia, wyjście spod pressingu. Kontrolę nad piłką miał niesamowitą.

9

@MarioVeB! Pisząc taki rzeczy potwierdzasz, że Zidana widziałeś co najwyżej na obrazkach a nie w akcji. Zresztą z kim ja rozmawiam. Przez twoje zaślepienie i to, że Zidane kiedyś grał w Realu przez gardło by ci nie przeszła jakąkolwiek pochwała w jego kierunku. A i *poza nim? Masz jakieś wątpliwości co do klasy Zidana także poza boiskiem? Jakieś argumenty poproszę.

5

@MarioVeB! Czytanie ze zrozumieniem level expert. Napisał w historii Realu Madryt, a ty wyjeżdżasz z Pirlo i Iniestą.
Zresztą Pirlo? Pirlo? Poważnie? Zidane pod względem osiągnięć, techniki, umiejętności przykrywa go czapką.

1

@Nano22 Fajna piosenka, to było bardzo pozytywne zaskoczenie jak ją pierwszy raz usłyszałam. No i Roguc tak jakoś prawie bez swojej maniery.

0

@LuisSalvano Przykro mi, ale do tego "elitarnego" grona nie dołączysz. Osób toksycznych, kłótliwych, mało inteligentnych i zadufanych w sobie nie toleruję w swoim towarzystwie. Kończę tę dyskusję. EOT.

1

@LuisSalvano Reasumując, jeśli znajdziesz 15 osób które przyklaskuje twojej głupocie jesteś dumny i zadowolony? Tu jest właśnie cel tych twoich wpisów?

0

@LuisSalvano Moi znajomi w przeciwieństwie do ciebie mają chyba poukładane w głowie. I jeśli nawet zrobią coś głupiego i potem o tym opowiadają to bardziej z dozą wstydu, że coś takiego zrobili a nie dumą. Nie znam nikogo kto by się chwalił swoją głupotą.

3

@LuisSalvano Argument, że twój wpis dostał dużo "zielonych" nie ma żadnego sensu w przypadku jeśli nie można go "zminusować". Ciekaw jestem jakie oceny miały by wtedy twoje wpisy.

4

@LuisSalvano Wytłumacz mi, bo nie potrafię ogarnąć co Tobą kieruje, jaki jest sens chwalenia się swoją głupotą w internecie? Upodobałeś sobie to bardzo. Pamiętam, że w podstawówce były dzieciaki, które chciały zwrócić na siebie uwagę przez robienie głupich rzeczy, ale myślałem, że się z tego wyrasta. Tobie tak zostało do dziś?

1

@Danger204 Też jest sztuczny, puściłem sobie kawałek z dubbingiem i miałem wrażenie jakbym oglądał jakąś kiepską, niskobudżetową produkcję. Nie wobrażam sobie oglądania żadnego filmu i serialu z polskim dubbingiem. Lektor jest delikatne przesunięty w czasie żeby było słychać oryginalną ścieżkę dialogową. Jednak dla mnie jedynym słusznym wyborem są napisy.

8

@Danger204 Chyba odwrotnie, polski dubbing w filmach jest sztuczny i żenujący. Daje radę tylko w bajkach typu Shrek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?