RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AllBundy 22 (.....znaki)
0
@myscooter też można, ja mam skoki włączone w TV, a mecz na tablecie.
0
@Ronin47 Protip:
Podzielony ekran.
0
@itmustbejoke Nie musisz się od razu zamykać, to tylko twoje teorie, nic złego.
0
@DaPi
0
@Cyzix Napisz to jeszcze raz, tylko po polsku, a nie po murzyńsku bo nawet nie chce mi się tego czytać. Średnio mam czas i ochotę szukać sensu w tych wypocinach, domyślać się gdzie jedno zdanie się kończy a drugie zaczyna.
"jednak tego się już nie dowiemy"
" W dzisiejszych czasach Pele nic by nie ugrał tyle w temacie xD"
Zdecyduj się bo sam sobie zaprzeczasz, raz masz pewność, że nic by nie osiągnął, a wpis niżej piszesz, że nigdy się tego nie dowiemy.
0
@Cyzix posiadał wielki talent skąd masz pewność, że nie dostosowałby sie do obecnej piłki, tempa gry itp? W ilu meczach w dzisiajszej piłce go widziałeś, że jesteś taki przekonany, że "nic by nie osiągnął"? Masz też pewność, że Messi w jego czasach zrobił by wielką karierę?
0
@Artsss już drugi. Pierwszy celny.
0
@IronSanHybrid Skończ te komentarze i bronienie gry Barcelony stanem murawy bo to się robi śmieszne. Grają z 3ligowcem, a mają problem przejąć linię środkową boiska...
0
@viscajasiek To w końcu problem jest w boisku czy nastawieniu bo sam sobie przeczysz?
3
Ponad 40 min w meczu z 3ligowcem i żadnego strzału na bramkę...
https://i.pinimg.com/474x/51/d7/77/51d7774707ccf22f0486466438c53b5e.jpg
2
W Europie nie ma już słabych drużyn / na tym etapie nie ma już słabych drużyn.
3
Ten kąt kamery przypomina mi czasy jak Arsenal grał jeszcze na Highbury. Ale to był klimatyczny stadion.
1
Strzał z dystansu :o Dawno tego nie widziałem chyba.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Y4LAnjWRVAwBxVlg75kKHAUQULZbnZEp.jpg
5
@LoveValverde Hmm...
9
@Kubusek^^ w Google Maps Street View.
0
@Tasde Tego intra nie dało się przewinąć:
A z komediowych:
No i klasyczne, minimalistyczne:
P.S. też zupełnie nie rozumiem fenomenu Przyjaciół. Dla mnie nuda niestety,
0
@MateuszJrk w publicznych miejscach jest też darmowa TV. Dobra, ta dyskusja jest bez sensu. Eot.
2
@Striker Robrajanie bomby w ostatnich sekundach. I koniecznie dwa różnokolorowe kabelki do przecięcia.
0
@MateuszJrk Internet masz za darmo?
0
@Vxb93 Dołóż 20 zł i kup te https://pl.aliexpress.com/item/32985243771.html
0
@MateuszJrk Żeby go obejrzeć w internecie musisz mieć jakikolwiek pakiet więc...?
1
@Odesseiron
0
@MateuszJrk ? Każą ci dodatkowo płacić za oglądanie tego serialu jeśli masz go w swojej ofercie?
0
@erix10 Na Comedy Central.
0
@HassanMubarak No chyba nie...
1
@Colon https://sport.interia.pl/aktualnosci-sportowe/news-kolumbia-pilkarz-kopnal-sowe-ptak-zmarl,nId,571503
2
@LuisSalvano https://66.media.tumblr.com/tumblr_lpg9b3VuXM1qlh1s6o1_400.gifv
1
@KoziBe A co ma to tego czy to "prywaciarz"? Jeśli ma umowę o pracę to urlop z zeszłego roku nie ma prawa mu "zniknąć".
0
@Salwik92 za Tuchela? Ciekawa opcja. W sumie pewnie podpalał różne kontakty z szejkami.