Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu 2 gole i..... 2 asysty drugiego stopnia
0
@Karol1989
W sumie jak się ma pętać pod nogami napastników, to niech to będą napastnicy rywali.
0
@la rambla
Nie ma ławki, to nie dziwne, że Busi musi grać.
Ja bym jeszcze tego Griezmanna kimkolwiek zastapił oprócz „Brajtłajta”
1
@Ksavix
Dla mnie dobry Griezmann, to ten Griezmann, co grzeje ławę!
Od samego początku był to dla mnie transfer bez sensu.
1
@Kuna116
Kolega ironizował :-)
37
Zgadzam się, rzeczywiście najgorsze to jest drżeć o wynik do samego końca z ostatnią drużyną w tabeli.
Najlepsze 3 pkt, Pedri i asysta Messiego.
1
Zmiana tego, co nie był widoczny na tego, co plącze ci się pod nogami.
0
Teraz byłoby super porównać ile ci „razem wzięci” kosztują, a ile miał kosztować „mega drogi” Suarez.
1
@Adamq
.... i gdyby nie te konsole ;-)
0
Powinno być:
„Przestać tracić punkty z NIEGDYŚ niżej notowanymi rywalami”.
0
Bardzo właściwe oceny. Szkoda, że te najbardziej trafione dotyczą Griezmanna i Braithwaite-a.
Griezmann out. Nigdy nie byłem jego zwolennikiem i tego się trzymam.
0
@Dejvo
Jak dla mnie to wchodził na tyle, że zawsze można coś pokazać.
Gorzej ma Puig. On rzeczywiście nie może nic pokazać, oprócz środkowego palca trenerowi chyba.
1
Czyli będą musieli zszyć łąkotkę i potem 5-6 tygodni o kulach trzeba chodzić bardzo powoli dokładając obciążenie. 4 miesiące, jak nic.
Życzę mu zdrowia, bo znam ten ból, ale dla drużyny, z przykrością stwierdzam, ta jego kontuzja to bardziej korzyść niż strata.
1
@AxelF
Na razie chyba rzeczywiście bardziej stara się o dzidziusia niż na boisku. Jak dla mnie, to za każdym razem kiedy wchodzi, kompletnie nic nie wnosi pozytywnego dla drużyny.
1
@NaFazieHitman
A Morawieckigo cały kraj chce wywieźć
0
Wystarczyło posadzić Griezmanna na ławie i gramy w 11-tu, a nie w 10-ciu, to i od razu widać różnicę. No ale widać znowu te chęci do gry, to może jeszcze coś będzie z tego projektu Koemana.
2
@CZaras
Ciesz się, że w czarno-białym tv nie oglądasz ;-)
2
Jak widzę, że grają w tych różowych koszulkach, co każdy mecz przegrywają....
Ach....
1
„5 mln za każde 15 meczów”. To jest chore bardziej niż cokolwiek.
Wychodzi 333 333 EUR za mecz, czyli po kursie 4,5 za EUR mamy 1,5 mlnPLN za mecz, czyli 16 666 PLN za minutę (gdy gra całe 90 minut)
I to jest tylko dla Liverpoolu.... a jeszcze dla zawodnika....
A sprzedać go w cholerę !
0
Samolot z Londynu do Katowic na wszelki wypadek ląduje w Warszawie, aby zdarzyć przed północą.
4
@MarioVeB!
Jasny gwint!
Zastanawiam się czy więcej jest w tym kraju pisiorstwa czy antyszczepionkowców?
Na razie +/- tyle samo jednej i drugiej zarazy widzę.
Jedyny plus jest taki, że szybciej dostanę szczepionkę, skoro jest tak dużo niechętnych.
1
Przed tą kontuzją był całkiem dobry i podobno nie spóźniał się na treningi ;-) Może będą z niego ludzie! Niech wraca zdrowy i gra!
0
@robertocarlos76
Sędzia przed monitorem VAR myśli tak: „No w sumie lekko go trącił, jakoś się wybronię z tego karnego.... ale dobra zmienię im na żółtko, to i tak się ucieszą i będzie git”
0
@Ramek
Raczej taki, jak na Suarezie z PSG ;-)
1
@Rioletto
I tak po gwizdku ;-)
0
Sędzia dziś o dziwo całkiem fajny fajny
(Póki co)
0
@Bykunn
Pewnie myśleli, że nie mogą ;-)
1
@BarcaInfo
Messi w ten sposób negocjuje kontrakt i to nie jest ważne czy z FCB czy z PSG.
1
@Pawlak1992
Może policzyli głosy z ubiegłego roku ;-)
2
Messi tak jakby na kolegów z nowej drużyny .....
....ale dla mnie ośmieszył się trochę.
Tym razem Ronaldo lepiej wypadł i nie chodzi tu tylko o to drugie miejsce przed Messim.