ProMILs
Dołączył/a: styczeń 2011
Rzeszów
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
@sergio5 też by mi wystarczyła taka jedna.
16
@Pawel13sz słuchaj brazolu powiem krótko. Umowa o dzieło i 13 zł na godzinę, bo mam już Bombele na twoje miejsce.
0
@Joe_Pesci no takie nie do rymu, nie do taktu bym powiedział.
8
@Janas11224 chiński zawodnik świetny w parterze. Niejedną walkę skończył duszeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@Joe_Barbaro dobrze, że nie mierzył z pistoletu do kobiety w ciąży, bo jeszcze zostałby kolejnym świeckim świętym.
1
Człowiek niby wiedział, ale się łudził. Cienki ten Eibar, więc można wyłączać.
1
@szela1899 i wyłączyć z powrotem xD
0
@arraco nawet coś utrzymywali się przy piłce.
0
Tak czułem, że z tej kontry wpadnie. Można wyłączać.
Jednak nie, ave VAR xD
2
Ale że Jóźwiaka nie wstawili w pierwszym. Kto im lepiej wrzuci?
1
@MESSIah16 no super, to teraz zapewnijmy wszystkim i wszystko. Najpierw podpaski, później majtki, biustonosze, ubrania, jedzenie, i od razu wakacje w Egipcie bo przecież biedne kobietki muszą mieć komfort w życiu. A ciekawe kto za to zapłaci, bo ja osobiście nie mam zamiaru utrzymywać kolejnych roszczeniowych ludzi, którym teraz nagle wszystko się należy. A już tym kobietom to się szczególnie w głowach poprzewracało z socjalem.
1
@Nano22 żeby tak chłop w naszyjniku.. Tfu..
0
@DonMatteo901 czekam aż biali zaczną z tej okazji demolować miasta, palić samochody i okradać sklepy xD
1
@MESSIah16 Maja Sraśko - dziennikarka xD
Chyba jej się coś pomyliło, bo pisanie głupot na twitterze to nie dziennikarstwo.
0
@LuisSalvano no mam nadzieję, że tak będzie.
1
@LuisSalvano zdecydowanie trudniejszy dla Barcelony. Oprócz Realu i Atletico jeszcze mecz wyjazdowy z Valencią, Villarrealem i Levante, które dwa razy zabrało punkty Atletico.
3
Komentarz usunięty
1
@Dembouz1899 Barca niestety ma najtrudniejszy terminarz. Real z kolei najłatwiejszy.
3
@Dembouz1899 zaszczekać muszę bo się uduszę.
1
@Kgorecki2500 no nie mam pojęcia, może mają czarno-białe zdjęcia w dokumentach.
A tak poważnie jakim cudem w ogóle można przeprowadzić wybory bez wylegitymowania wyborców? xD
Przecież to podstawa, żeby wiedzieć czy każdy głosuje za siebie.
3
@Sulimo już słyszę to pieprzenie przy stole jaki to PIS jest zły. Nawet sernik zły wyszedł przez PIS, bo oszukany ser do sklepu sprowadzają (prawdziwy tekst z dzisiaj).
0
@sebasek99 o chłopie zazdroszczę młodzieńczej wiary w system i sprawiedliwość xD
Nie chcesz chyba wiedzieć ile postępowań sądowych rozstrzyga się na bazie nielegalnie zdobytych dowodów i nikt z tego tytułu nie ponosi konsekwencji. Tak samo chyba nie chcesz wiedzieć co teraz robi skarbówka, żeby tylko znaleźć haki na podatników i dowalić im kary. Wbrew temu co czytasz w internecie, rzeczywistość nie zawsze wygląda tak jak w oficjalnych przekazach.
7
@MarioVeB! Jakoś nie przekonują mnie diagnozy osoby, która ma zdecydowanie za duże mniemanie o sobie.
5
@MarioVeB! Jak zaczniesz rozumieć podstawowe pojęcia, którymi operujesz to będziemy mogli podyskutować na ten temat.
61
@Chakalaka @Moderacja celowe wklejanie kolejny raz podobnego komentarza na ten sam temat ma z pewnością charakter prowokacyjny, więc zapraszam do przestrzegania własnego Regulaminu i usunięcie tej prowokacji.
0
@sebasek99 w tym kraju? Nie byłbym taki pewny.
2
@4drian0 ale wujek google te dane wykorzystany najwyżej, żeby Ci reklamy dopasować, a urzędnicy po to, żeby Ci dowalić podatki albo grzywny. W tym kraju opłaca się żyć jeszcze tylko dlatego, że można obejść głupie prawo, a gdy państwo dostanie taką ogromną dawkę informacji to nawet nie masz pojęcia co z tym mogą zrobić. Poza tym jak korporacji wyciekną dane to dostają milionowe kary i przez to zabezpieczenia są niemal nie do złamania. A jak w jakimś urzędzie pani przez pomyłkę zapisze sobie Twoje dane osobowe w notatniku i wyśle osobie niepożądanej to najwyżej naganę dostanie.
0
@pt9 no niestety. Nigdy w życiu bym nie odpowiedział obcemu człowiekowi nawet na ćwierć tych pytań, ale straszą grzywną patusy.
9
@koksik2700 podpisuję się pod tą opinią rękami i nogami!
6
@LeoMessi1994 siusiak by mi przeszkadzał, ale pieprzyki nie.