0

@tristan87 mi tam bardzo szkoda ... tych którzy będą musieli wysłuchiwać tych jego płaczów

0

@PabloVEB najgorzej ilu młodych fanów Balcerowicza

5

@don'T.R.I.P.e w ramach wolności nie wolno też zapominać o nierozerwalnych małżeństwach i w ramach szerzenia wiary katolickiej o ich ulubionych słowach Jezusa "głodnych nie nakramić"

0

@Cvzx I Manzano ale los nie jest chyba tak łaskawy

0

@kuz niestety jest to dość skuteczna taktyka, patrząc chociażby po takiej Jachirze

0

@KrychaFCB przecież prawo wyborcze nie zabrania finansowania tylko z własnych środków

1

@Medium cóż fałszywa celebrytka to jak mokra woda

1

@MesQueUnClub96 typowe centrum to jednak raczej nie bo dużo ludzi ale takie dzielnice między centrum a przedmieściami to czasem lekki niepokój łapie

1

Komentarz usunięty

0

@LS tak naprawdę to jednak nie do końca wiadomo od czego zaczął się świat (a nawet czy kiedy jeśli w ogóle miał początek) a wielki wybuch w róznych wariacjach jest dominującą propozycją na obecny stan wiedzy

1

@blaugrana16 jeszcze w kadrze z drugą "9" ma to sens ale u nas powinien prawie nie wychodzić z pola karnego

1

@macio_944 kom dla śledzenia

0

@YGREEK reklamy to generalnie profanacja

4

@bartas97 ale każdy kowalem własnego losu! amerykański sen!

1

@Medium przecież nie to napisałem, piłkarze chętni do grania w top5 zawsze się znajdą (może troszeczkę słabsi ale dalej znakomici), a ligi arabskiej póki co nie oglądam,

6

@Emhyr przyjemnie popatrzeć jak w końcu ktoś jest w stanie pomiatać premier league w kontekście transferów tak jak ona dotychczas resztą lig

1

@Kidd no United muszą mocno na niego liczyć po niewypale Mounta na start i formie paru podstawowych piłkarzy np. Casemiro

0

@Kidd chyba już w najbliższym według ostatnich doniesień

0

@BordowyPtak to i inne rzeczy które nigdy się nie wydarzyły

1

@against_modern_football ten jeden raz dobrze że PiS ma wywalone na inicjatywy obywatelskie

1

niesamowite ile w topowych klubach już jest kontuzji na samym starcie, ciekawe czy to kwestia liczby meczów czy o co chodzi

0

@Pedri16Future to u nas pewnie w październiku

0

@FCBMati10 kiedyś to były wojny religijne, teraz to nie ma

0

@skubi99 to dość pesymistyczne podejście, może dla gości to hobby jak dla innych wędkarstwo

0

@Sulimo chociaż do wyborów poczekajmy z psuciem zabawy

3

@BorzyKrzys w rosji robią jeszcze loty z okna

1

@Firestone no ale znowu Fabregas na "9"

0

@arasz1819 drugi rusofill w szurfederacji zaraz po korwinie

0

@FioletoweOczy tylko niech wezmą kogoś kto nie lata samolotami i nie pije herbaty

0

@verdant ja bym może wolał transmisję gdzie sam wybierasz którą konkurencję oglądasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?