1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Kapitan hawk Robert Lewandowski

1

@Eklerek 6850, pora coś wymienić xD

2

@ProMILs Ludzie to ogólnie są jakimś eksperymentem

3

@ZuczekFCB1899 To akurat Plebania

0

@Frimpong Jowita grająca w statki

7

@Astad Nie no Real Madryt i winisjusz po za top 3 to jakieś nieporozumienie

1

@Safrani No to już jest solidny eksperyment, czyli coś tam mniej może szkodzą, byleby nie wapować co 10 minut po paręnaście buchów, a pamiętam że nie raz tak kusiło. Człowiek potem sucho w ustach ma jeść się nawet nie chce

1

@Safrani Z doświadczenia swojego również zaobserwowałem że jest taka tendencja że się tego wapuje więcej niż zwykłe papierosy, mało znam ludzi którzy wapują i robią to tylko parę razy dziennie, praktycznie chodzą z tym wszędzie i ciumkają przy każdej okazji.

2

@marcin62 Nie wspomniałem o snusie tylko o epapierosach w odpowiedzi do kolegi wyżej, jedno i drugie bardzo podobnie niszczy płuca. Też na szczęście już nie jaram nałogowo od paru lat, czasem se na imprezie raz na pół roku zapalę szluga jak jestem wstawiony :P

1

@Safrani No zajebiście zdrowsza alternatywa xD Ciumkasz to praktycznie cały czas bo jest smaczniejsze i nie śmierdzi, nie musisz odpalać i wyjarywać na raz, więc w praktyce robisz to co chwila czy to w budynku, w komunikacji, w samochodzie, no generalnie wszędzie. Kolega który to wapuje poszedł się zbadać na spirometrię to mu lekarz powiedział że ma płuca jak 80 latek

0

@Faro Kurła to powinno być zakazane

0

@LeoMessiiBarcaPepa Polecam Olke Szczęśniak, top

1

@draxidox No ta bo policja to każdego uczestnika ruchu drogowego monitoruje 24 godziny na dobę. To nie gra komputerowa że jak popełnisz przestępstwo to dostajesz gwiazdki i natychmiastowo gonią Cię gliny

5

@NeroTFP1 Pięć lat xDD Psychola nie wypuszczać już nigdy na wolność, albo samemu go spalić

1

@Kgorecki2500 Aa to ta gra o kurierach inpostu

0

@Kgorecki2500 Co to za gra?

8

Dzisiaj urodziny obchodzi legendarna postać, prawdziwy mistrz w swoim fachu i przez wielu uważany za Goata.

Wszystkiego najlepszego Ezio Auditore da Firenze
https://zapodaj.net/images/69b4a8dbbedfa.png

6

No cóż nie zawsze się uda
https://zapodaj.net/images/1525ce31d0a62.jpg

11

@Jakchcesz Toś głupi że tam idziesz i płacisz żeby jakimiś ciężarkami pomachać, na budowie dźwigasz i jeszcze Ci płacą za to

1

@Criss18Barca To jakieś małżeństwo jest?

0

@Lucyffffer1922 No są prze kozaki

3

@Lucyffffer1922
Lady Pank - Zostawcie Titanica
Lady Pank - Stacja Warszawa
Lady Pank - Znowu pada deszcz

0

@damian16161212 Drużyną powiadasz

1

@ranger3120 Jeszcze jak

0

@Borry Właściwie to za jakieś 3 tygodnie ma już 18, stara dupa

3

@Stinger_ A więc Messi jest podszywką oraz HD, tak czułem

0

@norbi77 Jest trollem i widzę że dobrze mu to wychodzi

16

@Consigliere Podziwiam Was że się dalej podniecacie tym trollem xD

0

@MichuZ44 lol co za goście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?