1

@Laminedependencia Dobrze zrobiony Pad Thai to jest złoto, mam knajpę u siebie gdzie biorę właśnie co najmniej raz w tygodniu taki z kurczakiem w sosie sweet chili, coś pięknego

1

@blakkudium Chujnia z grzybnią i to tak mocno

5

Nagroda zostanie przyznana za 5 sekund

2

@JohnKennedy W piłce nożnej także masz masę różnych sytuacji, w których większa koncentracja spowodowana ciszą na trybunach mogłaby się przełożyć na większą skuteczność, rzut karny, rzut wolny, rożny, wyjście sam na sam z bramkarzem, próby dryblingu, można wymieniać. Przy każdej z tych sytuacji piłkarz musi być skupiony i odporny na presję ze strony trybun bo inaczej również przeciwnik Cię dojedzie, także dla mnie to żaden argument. Zwyczajnie pod tym względem tenisiści są delikatni w porównaniu do piłkarzy

9

@4drian0 Tymczasem piłkarz wykonujący rzut karny czy wolny, gdzie cały stadion gwiżdże albo drze mordę, a mimo wszystko musi się skupić

0

@Czyhrynski
1. Eminem
2. 2Pac
3. Ice Cube
4. DMX
5. The Game

1

@tbas Wymówek jak dla mnie nie ma, ale nie zmienia to faktu że sędzia jest niekonsekwentnym kutafonem

0

@MonteChristo Eksperci są podzieleni

1

@MonteChristo Chyba uroki bycia wkurłiającym sąsiadem xD Nikt nie chce twojego szajsu słuchać ziom, słuchawki se kup

0

@clyde
Obiektywne top moim zdaniem to
-Słoń
-OSTR
-Pezet
A takie moje top ulubionych to
-Grubson
-Rahim
-Hinol

1

@Sulimo Kurła te stare gry Harrego były zajebiste to prawda

1

@Sulimo No ja dzisiaj tą trójkę dokończyłem właśnie nie chciało mi się już jej platynować po splatynowaniu trylogii Ezio, teraz GTA Vice City, San Andreas, a potem właśnie będę miał dylemacik czy Hogwart grać czy Kingdome Come Deliverance

1

@Sulimo W asasyna 3 miałeś grać

1

@bartekvisca Zależy jaki masz motor i zalecenia producenta, ale przeważnie co 15 się wymienia spokojnie

0

@Lanosss No a czego chłop się spodziewał, parkingi przy których się płaci za cały dzień liczą się do końca dnia to nic nowego xD To są parkingi nastawione na przyjazd rano i wypierpapien wieczorem, praktycznie nikt nie zostawia o 23, a zawsze może se o tej porze na miejski parking jechać i zapłacić za godziny w parkometrze, przez noc mu się nie będzie liczyć bo darmowe

4

@macio_944 Piękny smok

1

Nie oczekiwali że Real z TAKIM rywalem będzie grał spektakularnie xD To widzę że madryciaki już dostosowały wymagania do realiów

0

@Sau_Ron Jak wygląda ranking? xD

3

@Sau_Ron plume

0

@PIWOSZ89 Raz tak raz tak w sumie, zależy co w zmywarce xD

0

1

@betonito Większość graczy by chciała skończyć na takim śmietniku

2

@JohnKennedy Komar

0

@VamoSBarca88 Lepszy patent to po ostatnim czkawnięciu odrazu wciągnąć powietrze na maksa do płuc i trzymać z pół minuty co najmniej, gwarancja niemalże 100% że przechodzi

0

@FcPortoFan1999 Nie no aż takim freakiem nie jestem, dobrej nocki

0

@FcPortoFan1999 Akurat kiedy będę w krainie snu :(

1

Kurła co za scam, pół godziny się z odpaleniem Polsat box męczę, a jak już działa to krecz xD

0

Działa wam Polsat box go? Jakiś błąd 1206 wyskakuje podczas odpalania meczu i gówno się włączyć nie chce

8

@paweldunajecfcb Nie szukaj modlitwy tylko psychologa, każdą depresję da się wyleczyć kiedy odpowiednio przepracuje się własną psychikę. Jeśli samemu nie potrafisz sobie z tym poradzić są ludzie którzy pomogą Cię naprowadzić na właściwe tory

0

@Blantozaur Ty no wiesz jak jest.. a jest jak jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?