Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Iga to w ogóle ma chyba najlepszy movement w całym tourze, podobnie jak return, jak tylko ten serwis będzie regularnie na topowym poziomie to Igulec znowu nie odda lidera przez długi czas.
1
@Kgorecki2500 O chłopie nie grałeś jeszcze w the last of us? Piękna gra
4
@mekston Co Iga wystrzeliła z tego dołka to jej. Niby po dobrym AO człowiek miał nadzieję że na tych szybszych nawierzchniach coś zacznie lepiej grać, ale potem ta lipna forma przyszła
0
@CurryTheGoat30 Kurs na PSG value, ten real mnie rozśmieszył xD
5
@esem91 Niestety madryciaki nie mają w ofercie niczego po 7
0
@daniel32778 Może i wyszłoby na dobre kto wie, z jednej strony osiągnęła z nią sporo, ale z drugiej mogło się już wypalić wszystko co pozytywne i jej wpływ może być teraz bardziej destrukcyjny. Ciężko powiedzieć, nie wiemy jak to wygląda dokładniej między nimi
0
@mekston Ja też w ambasadzie paletkarzy, proszę pamiętać o mnie :(
0
@daniel32778 Chodzi o konkretne słowa kolegi z niedawna :P
0
@michal26 To mówisz że dopóki Daria jest w teamie Iga nie wygra żadnego poważnego turnieju
1
@Czajka90 Panie trawę to się kosi z samego rana żeby somsiadów pobudzić
3
@daniel32778 Jak najbardziej normalna, jakby nie darła japy jak obdzierana ze skóry to by była dziwną Sabalenką
0
@sciahoo Może ją zdenerwowało że tak głośno ten telewizor chodzi
0
@Criss18Barca No nie jest to wymarzony tydzień dla turystów
5
@Pawlak1992 Ale Jowitka schudła
1
@lajcior Smak płaczu madryciątek
40
@July_6_BcN Pozdrów Syśkę i resztę
2
15 lig miszczuf i tylko to się liczy
0
@esem91 Ej to ja też, mimo że mam wykupione to czasem się może przydać
3
@Frimpong It's over Anakin
1
@4drian0 Andy Anderson to totalna legenda
2
@Variouspeak7 Owoc żywota Twojego je ZUS
11
@lajcior Niekoniecznie, po prostu będziesz mniej kreatywny
0
@JimMorrisonFCB Klasyk, ale to lepsze imo:
2
@mekston Możesz oznaczać w sumie jak coś związanego z Igulcem, bo nie zawsze meczyk oglądnę, a ciekaw jestem jak zagrała, zwłaszcza na jej "ulubionej" nawierzchni
3
@12Frost12 Nico
7
Jadę se z ziomeczkiem swoim elektrykiem słuchając rapsów na full i jakiś debil po ciemku ulicą idzie bez odblasków, macham mu że co robi debil a ten się tylko patrzy i uśmiecha głupio
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Kapitan hawk Robert Lewandowski
1
@Eklerek 6850, pora coś wymienić xD
2
@ProMILs Ludzie to ogólnie są jakimś eksperymentem