0

@mekston Iga to w ogóle ma chyba najlepszy movement w całym tourze, podobnie jak return, jak tylko ten serwis będzie regularnie na topowym poziomie to Igulec znowu nie odda lidera przez długi czas.

1

@Kgorecki2500 O chłopie nie grałeś jeszcze w the last of us? Piękna gra

4

@mekston Co Iga wystrzeliła z tego dołka to jej. Niby po dobrym AO człowiek miał nadzieję że na tych szybszych nawierzchniach coś zacznie lepiej grać, ale potem ta lipna forma przyszła

0

@CurryTheGoat30 Kurs na PSG value, ten real mnie rozśmieszył xD

5

@esem91 Niestety madryciaki nie mają w ofercie niczego po 7

0

@daniel32778 Może i wyszłoby na dobre kto wie, z jednej strony osiągnęła z nią sporo, ale z drugiej mogło się już wypalić wszystko co pozytywne i jej wpływ może być teraz bardziej destrukcyjny. Ciężko powiedzieć, nie wiemy jak to wygląda dokładniej między nimi

0

@mekston Ja też w ambasadzie paletkarzy, proszę pamiętać o mnie :(

0

@daniel32778 Chodzi o konkretne słowa kolegi z niedawna :P

0

@michal26 To mówisz że dopóki Daria jest w teamie Iga nie wygra żadnego poważnego turnieju

1

@Czajka90 Panie trawę to się kosi z samego rana żeby somsiadów pobudzić

3

@daniel32778 Jak najbardziej normalna, jakby nie darła japy jak obdzierana ze skóry to by była dziwną Sabalenką

0

@sciahoo Może ją zdenerwowało że tak głośno ten telewizor chodzi

0

@Criss18Barca No nie jest to wymarzony tydzień dla turystów

5

@Pawlak1992 Ale Jowitka schudła

1

@lajcior Smak płaczu madryciątek

40

@July_6_BcN Pozdrów Syśkę i resztę

2

15 lig miszczuf i tylko to się liczy

0

@esem91 Ej to ja też, mimo że mam wykupione to czasem się może przydać

3

@Frimpong It's over Anakin

1

@4drian0 Andy Anderson to totalna legenda

2

@Variouspeak7 Owoc żywota Twojego je ZUS

11

@lajcior Niekoniecznie, po prostu będziesz mniej kreatywny

0

@JimMorrisonFCB Klasyk, ale to lepsze imo:


2

@mekston Możesz oznaczać w sumie jak coś związanego z Igulcem, bo nie zawsze meczyk oglądnę, a ciekaw jestem jak zagrała, zwłaszcza na jej "ulubionej" nawierzchni

3

@12Frost12 Nico

7

Jadę se z ziomeczkiem swoim elektrykiem słuchając rapsów na full i jakiś debil po ciemku ulicą idzie bez odblasków, macham mu że co robi debil a ten się tylko patrzy i uśmiecha głupio

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Kapitan hawk Robert Lewandowski

1

@Eklerek 6850, pora coś wymienić xD

2

@ProMILs Ludzie to ogólnie są jakimś eksperymentem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?