Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kielczanie i Lublinianie był ten grad 8 cm w końcu czy nie był?
1
@Rewolucja123 Bo spierdzielił im dobrą serię
0
A co jeśli Iga już nigdy nie wygra turnieju?
0
@Safrani Przechodziłem tylko obok i chciałem potwierdzić że wystaje Ci kij z dupy, pozwolę sobie pójść dalej bez dotykania
1
@Sulimo xD No takiej puenty to się nie spodziewałem
2
@DiSBlaDE Śnieg to też woda, masz narty, snowboard chociażby, ale i tak lato lepsze
0
@Senyer Subiektywnie około trzydziestki, a obiektywnie to jak czujesz się na to po prostu gotowy
0
Komentarz usunięty
5
Nawet nie zdążył się wypakować
https://zapodaj.net/images/1c8ce358d667f.jpg
0
@Matheu12 No akurat ma spore uprawnienie którym jest możliwość wetowania ustaw. Jeśli rząd nie ma na tylu posłów żeby przegłosować prezydenckie weto to prezydent jest bardzo ważną postacią
0
@MOLESTA Globalne ocieplenie to także wina Marciniaka
1
Szczęśliwy Lucho? Top
1
@Kondi99 Zgadza się, podobnie jak teraz Dembele, Doue i Kvara sami grają
2
@BORO_12 Podziwiam Was że łykacie wypociny tych dziennikarzyn, ja tam wolę czekać na oficjalkę niż się nakręcać po 10 razy w tą czy drugą stronę
1
Czy w Madrycie mieszka Ala?
0
@Sinirsey W google se wpisz lol
2
@fart Czy to dzwonek pani Imperatorki?
0
@BezglutenowyPedri No nie wiem, dla mnie takie publicznie ślinienie się do kogoś komplementami słabo wygląda, jeszcze pal licho tam jeden komentarz, ale niektórzy to pod każdym zdjęciem serduszko i jakieś teksty wskazujące na desperackie zauroczenie, no typowy spermiage alert xD
1
@malypuzon Ponieważ skrypter strony jest lekko mówiąc upośledzony i nie potrafi wprowadzić prostych zmian o które ludzie proszą o dawien, a które mógłby spokojnie zrobić w pół godziny czy nawet krócej przy pomocy czatu GPT nie obciążając przy tym zbytnio serwera
1
@AlphaNumeric No ja tam cały czas wierzę że Flick go odbuduje bo chłop ma potencjał na regularną topową grę. Kibice po prostu muszą mieć jakiegoś kozła ofiarnego i na razie największym jest Araujo, pamiętasz jak wszyscy cisnęli bekę że Guardiola nam wcisnął szroty w postaci Ferrana czy Erica? Nie znajdziesz teraz takich komentarzy, bo finalnie oboje zamknęli twarze szczekaczom i uważam że z Araujo będzie podobnie
0
@Kgorecki2500 Dar Ducha Puszczy byś se przyjął a nie
0
@Nazio_87 Imo lepsze niż Southpark tak o jedną ocenę wyżej bym dał, generalnie fabuła opowiada o przygodach genialnego naukowca alkoholika i jego niepewnym siebie sympatycznym wnuku, ten pierwszy potrafi stworzyć niemalże każdy wynalazek i zabiera ich na przygody po wszechświecie i różnych wymiarach, dużo czarnego humoru i satyry
0
Przypomnijcie proszę bo nie pamiętam czy obecny rząd ma na tyle posłów żeby obalić weto prezydenta? Czy muszą się bratać z kimś przy głosowaniu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@clyde Przecież Ty jesteś naszym ziomkiem od gier, Karol
1
@Kitek1640 Polityk, policjant, ksiądz
1
@Lionel_Messi10 Spoko postanowienie, ale dla mnie co dzień to za dużo i prosiłbym mnie oznaczać co 10 dni w ramach przypomnienia ^^
6
@4drian0 W czepku xD Chłop musiał pobrodzić w tym bagnie żeby móc Nas z niego wyciągnąć, pozdro dla tych którzy go nie skreślali, a była ich tutaj zaledwie garstka
2
@JordiAlbion Niewiadomo czy prawda, źródło które podało info jest niezweryfikowane
0
W ogóle spoko że prowadzącymi są Emma Roberts i Katy Perry