Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Koni8M Na następnych zawodach mnie pokonasz
3
@Sau_Ron TRIFLE
0
@kaamil1910 To bardziej beka z ludzi którzy myślą że oni tak na serio mówią
0
@Hshdhrhdh Nie, jakiś przepis tam już dawno znalazłem
0
@Hshdhrhdh Najlepsze z nutellą posypane cukrem pudrem i bitą śmietaną, ale dobre są też z twarożkiem na słodko z jakąś polewą karmelową. Z wersji na słono natomiast polecam z serem i pieczarkami albo z farszem jak do pierogów ruskich
0
@stool Niby następne mecze mają być za darmo na Dazn
0
@Walker No tak, ale chodzi mi o to czy to był ten odcinek z Neymarem i stąd tyle zapytań o dany odcinek
0
@Walker Chodzi o Neymara? Bo tak mi się skojarzyło że o to mogło chodzić xD
0
@Who_you_mam Oj prawda, ja dostałem na 20 lat bo się zaśmiałem z madryli raz, nawet bez żadnego obrażania czy przekleństw.
1
@Sulimo Graj że po kolei jak człowiek. Trójkę teraz koniecznie bo to dokończenie fabuły Desmonda
1
@Encore W większości to najlepiej wodę mineralną, muszynianka np ma fajny skład, a soczki jako dodatek
1
@Encore Nawet te najzdrowsze soki to w większości syf, bo zawierają mega dużą ilość wolnych cukrów, a to dlatego że po wyciśnięciu z owoca pozbawia się takiego błonnika zawartego w miąższu i cukier zbyt szybko się wchłania do organizmu. Sam uwielbiam soczki, ale nie polecam dużo pić, szklanka dziennie, a tak to owocki jeść
2
@gumaz Ja sobie co dwa dni piję piwko albo cydra, a jakieś większe ilości to na imprezach, akurat się złożyło że wczoraj imieniny wujka, a dzisiaj urodziny kuzyna więc będzie mocno zakrapiany weekend
0
@HypeR Nie bluźnij
0
@HypeR
Ruskie
Grochówka
Schabowy
I nawet z tym nie handlujcie
19
@arsenallondyn0 Czytajcie czasem stronę główną zanim zadacie pytanie, można się zdziwić jak wiele cennych informacji można tam przeczytać
0
@kubix05 Można powiedzieć że świętowałem bo 23 kilometry po górach zrobione
0
@Janas11224
2
@MesQueUnClub_87 To jest tak zwany prąd wsteczny, żeby z niego wyjść musisz płynąć równolegle do brzegu, bo walcząc z nim prędzej się zejsrasz niż wrócisz na brzeg
4
@clyde Bez kitu, chłopy robiły kosmiczne liczby w topowych ligach, a ambasady się teraz podniecają że ciułają statystyki na jakichś peryferiach futbolu xD
1
@Sau_Ron CORPORATION
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jacobFCB Jesteśmy z Tobą kolego
4
@July_6_BcN Najlepsi rodzice na świecie
0
@Ziemny Pedri i La Masia, dobre
1
@MessiForeverTheBest Ale trzeba się na piwo ruszyć
1
@Sau_Ron O ktoś tu zabawę wznowił :D
2
@tbas Ta w kilka godzin zmienił zdanie i podpisał jednak 10 letni kontrakt odrzucając również Bayern. No nie, Nico od dawna planował zostać w Bilbao, po prostu ich wydoił dodatkowo
1
@bstryyy The Crims też było mocne i jak się lądowało na ostrym dyżurze xD
0
@KidusFCB Kurła legendarna giera, pamiętam jak się paczki robiło żeby nikt Ci golda nie mógł zabrać xD