KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
75
@arasz1819 te 3/4 składu nie zawaliło nam bramki jak to zrobił de Jong :)
2
Lewy dublet a ja hat trick browarów w tym meczu :D
0
Robert Lewandowski duma z Polaka rodaka.
1
za Koemana płakaliśmy że nie robi zmian a Xavi robi zdecydowanie za późno, Dembele od razu powinien zejść na 2 połowe.
1
@barcowy1899 XDD
Spokojnie za miesiac, dwa się połamie albo straci forme i tyle z WIELKIEGO NEJMARA będzie.
0
Mam nadzieje że Gavi wróci do formy i za Busiego też trzeba trzymać kciuki, może jak Franek dostanie mało minut będzie chętny do odejścia w zime.
2
la bamba znowu się nabrała, przyszedł mecz z lepszym przeciwnikiem i de Jong jak zawsze zagra 1 mecz dobry na 3 beznadziejne no ale wszedł dobrze na Rayo w 2 połowie.
0
Ter Stegen TOP w tym meczu.
1
Ten Isak placek symulant, tfu.
2
Po przerwie od razu Raphinha powinien wejść za Dembele.
1
@Janiama 3:1 dla nas.
2
Dobre XDD
55
Pamięta ktoś dom nie do poznania? :P
https://x.com/rzepixx/status/1560681096349638657
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@marcin62 No cóż mimo wszystko wolałbym wyglądać normalnie a nie jak krowa okolczykowana.
4
Tak było xd
28
Ktoś pisał że Ania kiedyś była brzydka, no to tutaj macie jej zdjęcie za czasów gdy Robcio grał w zniczu.
https://x.com/VIPMaxwell/status/1559466744254717954
0
w Berlinie też ryby padają tylko że tam płynie Łaba a nie Odra.
36
Jakie łamagi XDD
2
@Aragorn33 chyba żartujesz, mógł grać w Barcelonie to polazł za $ do Paryża, niech spieprza a poza tym w połowie sezonu pewnie będzie już bez formy albo połamany.
0
@Emhyr No u mnie są 23 stopnie i 75% wilgotności i jest ciężko a co dopiero przy 30 stopniach musi być.
9
Ja pierdziele 23 stopnie a jest tak parno przez wilgotne powietrze.
0
@vangoor 83 minuta.
0
real gra paździerz? Nowe nie znałem, oni zawsze grają kupe i już od co najmniej 3 sezonów przyjdzie 80 minuta pójdzie podanie komuś na łeb i strzelą farfocla.
14
Tak by było nie zmyślam xD
8
@SkilledHydra16 Ta na pewno sprzedadzą Mbappe i zostawią 30 letniego Neymara który w połowie sezonu będzie połamany albo bez formy XDD
1
Ten Stolec Dimitriewski to zawsze jak gra z nami to gra na czas, pamietam bo w poprzednim sezonie robił dokładnie to samo xD Za tydzień gramy z Sociedad, będzie fajny i otwarty meczyk.
2
W ogóle ja myślałem że Alba wszedł w 2 połowie a on grał od pierwszej minuty XDD Niech przychodzi nawet ten Alonso i zabierze mu minuty, może się ogarnie bo nie dość że w 1 połowie był wgl niewidoczny to w 2 się pokazał ale z beznadziejnej strony.
0
Dembele o jakieś 60 minut za dużo zagrał, taka prawda.
0
Sergi XDD Roberto.