KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
karetka pojechała na sygnale to chyba go zabrali już.
0
Smutne minki a pokażą tylko ujęcie na kamerze i ryj ucieszony, tfu.
1
Raphinha w 2 połowie zupełny inny piłkarz.
5
znowu pet z Cadizu niezainteresowany piłką i 0 reakcji pajaca z gwizdkiem.
0
ten pajac z gwizdkiem tak wkur...
1
Busi był lepiej ustawiony w polu karnym niż Depay, weź go Xavi zdejmij i nie wpuszczaj.
4
@333tricampeones333 Depay to za co? XD
0
dlaczego ten Sobrino żółtka nie dostał za faul na Busim?
0
@Zoker to nie było pytanie, elo.
9
ale Depay jest cienki.
1
@Janiama 3:0 dla nas.
0
Jezu ale Brokuł jest męczący dzisiaj na komentantorce.
0
Dzisiaj Raphinha strzeli piękne golazo.
róbcie skriny.
1
@FC1899Barca a tutaj sprzed kilku miesięcy Przemyśl i lohry z załadowanymi samochodami, wszystko na Ukraine idzie.
0
ale dużo błędów popełnia Fornal.
0
Jednego nie rozumiem po co Polsat trzyma tego Kmite w roli szefa redakcji Polsatu Sport i tych pajacy na komentatorce typu Hajto zamiast połączyć ich z Eleven Sports którymi są właścicielami?
1
@FC1899Barca chore ale i tak oskarki i juleczki będą go brać na raty.
3
To po prostu ekstraklapa
13
Kolejna szpilka Grenia do Bońka XDDD
1
Griezmann uratował znowu dupe Cholo jak go w następnym meczu wpuści znowu w 60 minucie powinien dostać w pysk.
4
Super wejście Ferrana, brawo chłopaku!
13
89 bramek 25 asyst w 107 meczach
Cyborg Robert Lewandowski!
3
rzeczywiście Chory ten Tomasz.
0
Lewy też ma nieziemieskie staty w LM 86 bramek i 25 asyst w 106 meczach.
1
@Janiama 4:0 dla nas.
2
@fortunate_son Przechodziłem już go 2 razy i gorzej przeszedłem grype kiedyś gdzie leżałem 4 dni połamany nie wstając z łóżka i nie mając siły się napić.
2
na rmf fm właśnie w wiadomościach mieszkanka Warszawy która w sierpniu chorowała na koronawirusa, miała sraczke i wysokie ciśnienie i te straszenie że łona nigdy nie wzywała karetki ale tak ciężko zachorowała xD kto to wierzy w te brednie jeszcze...
0
Będą jaja jak Chelsea w przyszłym sezonie będzie grała w lidze konferencji albo europy a United w lidze mistrzów i znowu będzie saga z de Jongiem, Chelsea chce de Jong nie chce, de Jong preferuje grę w lidze mistrzów a nie w lidzę europy/konferencji, trener Chelsea naciska i tak co 2 dni xDD
2
@ObstranaBarka ty też wisisz 2 złote Mietkowi spod sklepu i ciężko ci oddać ale o tym już nie wspomnisz?
8
G.O.A.T