0

karetka pojechała na sygnale to chyba go zabrali już.

0

Smutne minki a pokażą tylko ujęcie na kamerze i ryj ucieszony, tfu.

1

Raphinha w 2 połowie zupełny inny piłkarz.

5

znowu pet z Cadizu niezainteresowany piłką i 0 reakcji pajaca z gwizdkiem.

0

ten pajac z gwizdkiem tak wkur...

1

Busi był lepiej ustawiony w polu karnym niż Depay, weź go Xavi zdejmij i nie wpuszczaj.

4

@333tricampeones333 Depay to za co? XD

0

dlaczego ten Sobrino żółtka nie dostał za faul na Busim?

0

@Zoker to nie było pytanie, elo.

9

ale Depay jest cienki.

1

@Janiama 3:0 dla nas.

0

Jezu ale Brokuł jest męczący dzisiaj na komentantorce.

0

Dzisiaj Raphinha strzeli piękne golazo.

róbcie skriny.

1

@FC1899Barca a tutaj sprzed kilku miesięcy Przemyśl i lohry z załadowanymi samochodami, wszystko na Ukraine idzie.


0

ale dużo błędów popełnia Fornal.

0

Jednego nie rozumiem po co Polsat trzyma tego Kmite w roli szefa redakcji Polsatu Sport i tych pajacy na komentatorce typu Hajto zamiast połączyć ich z Eleven Sports którymi są właścicielami?

1

@FC1899Barca chore ale i tak oskarki i juleczki będą go brać na raty.

3

To po prostu ekstraklapa


13

Kolejna szpilka Grenia do Bońka XDDD


1

Griezmann uratował znowu dupe Cholo jak go w następnym meczu wpuści znowu w 60 minucie powinien dostać w pysk.

4

Super wejście Ferrana, brawo chłopaku!

13

89 bramek 25 asyst w 107 meczach

Cyborg Robert Lewandowski!

3

rzeczywiście Chory ten Tomasz.

0

Lewy też ma nieziemieskie staty w LM 86 bramek i 25 asyst w 106 meczach.

1

@Janiama 4:0 dla nas.

2

@fortunate_son Przechodziłem już go 2 razy i gorzej przeszedłem grype kiedyś gdzie leżałem 4 dni połamany nie wstając z łóżka i nie mając siły się napić.

2

na rmf fm właśnie w wiadomościach mieszkanka Warszawy która w sierpniu chorowała na koronawirusa, miała sraczke i wysokie ciśnienie i te straszenie że łona nigdy nie wzywała karetki ale tak ciężko zachorowała xD kto to wierzy w te brednie jeszcze...

0

Będą jaja jak Chelsea w przyszłym sezonie będzie grała w lidze konferencji albo europy a United w lidze mistrzów i znowu będzie saga z de Jongiem, Chelsea chce de Jong nie chce, de Jong preferuje grę w lidze mistrzów a nie w lidzę europy/konferencji, trener Chelsea naciska i tak co 2 dni xDD

2

@ObstranaBarka ty też wisisz 2 złote Mietkowi spod sklepu i ciężko ci oddać ale o tym już nie wspomnisz?

8

G.O.A.T


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?