KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będą jaja jak Chelsea w przyszłym sezonie będzie grała w lidze konferencji albo europy a United w lidze mistrzów i znowu będzie saga z de Jongiem, Chelsea chce de Jong nie chce, de Jong preferuje grę w lidze mistrzów a nie w lidzę europy/konferencji, trener Chelsea naciska i tak co 2 dni xDD
2
@ObstranaBarka ty też wisisz 2 złote Mietkowi spod sklepu i ciężko ci oddać ale o tym już nie wspomnisz?
8
G.O.A.T
5
Beznadziejne to p$g, wyjść z grupy wyjdą ale dalej trafią na taki real i real znowu by ich pewnie pyknął.
4
Tylko na polsacie można usłyszeć o ,,paryskiej tiki-tace" XDDD
0
@John_Doe Jakby tyle rzeczywiście kosztował to pewnie witalibyśmy go na Camp Nou :)
1
Ten Juventus to w ogóle ma pomocników? Bo nie widać xD
0
oby prześcieradła i p$g dzisiaj przegrały.
13
To już rok...jak ten czas zapierdziela.
48
W ogóle jak można powiedzieć że lepszym transferem jest Tchouameni niż Lewy, przecież transfer Lewego dał taki rozgłos lidze hiszpańskiej o promocji tej ligi nie mówiąc a prezesik tej ligi mówi że jakiś młody łepek który nic jeszcze nie osiągnął i którego mało kto zna jest lepszym transferem xD
0
Ten skośnooki dzieciaczek w okularach co grał w dziadka z Bellerinem do Bartomeu podobny xDD
0
@Fake69 jak można lubić komentatorów z polsatu? xD
3
@Firestone Pomylił odwagę z odważnikiem.
6
@Kondziubarca Czyli zarobimy na nim jakieś 17 milionów z jego wynagrodzeniem które kosztowało klub 14 mln rocznie bo nie trzeba będzie wypłacać mu pensji, gitara.
22
Co ten Greń xD
53
Kto pamięta? :D
0
ferrari to zespół mem, nie dość że zapomnieli koła to jeszcze pistolet do dokręcania kół zostawili i Perez po nim przejechał xDD
2
@Emhyr Czuje Matiego Rozporka to znaczy Borka ale wolałbym Szpaka.
19
Aubie by podał
Dembele antypolak.
xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
beznadziejny, stronniczy komentarz madryciaków elevenowskich.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale sędzia wykiwał kotletico XDDD
0
Oblak kontuzja.
0
Wpuścił Griezmanna w 62 minucie.
1
@Janiama 2:0 dla nas.
0
@marcin62 Dziambor i Bosak onucami? XD
5
a Alba, Busi, Pique i Pjanic bili mu brawo.
43
Dobry materiał będzie na ks.
25
Griezmann tyle razy co mu dupe ratował a ten tak się odwdzięcza, oby ten ikarius się rozdupcył w tym sezonie i spadł poza top 5.