22

Co ten betclic.


12

Komentarz usunięty

14

Też mam taką nadzieje że wynik będzie taki sam tyle że tym razem dla Barcelony.

2

Mam nadzieje że Viktoria zaskoczy byle nie nas.


7

I znowu ten bajern.


0

jaką łatwą grupe ma kotletico i real...

0

ee tam Bayern, wystarczy że Coman się połamie i Kimmich i walec Barceloński ich rozjedzie.

1

@FC1899Barca a czas doliczony przez sędziów się nie liczy?

10

@Deviler nie jadam batonów z biedronki a tym bardziej jakiegoś marnego disco popowca.

33

Piękny widok.


6

Już niedługo w polskich mediach: Xavi nie wpuścił Lewego ale wpuścił bandyte boiskowego.

0

ale de Jong by był kocurem w City, zobaczcie jak Kevin z nim współpracuje, Pep nie zastanawiaj się!

10

Ci co piszą że Ferran jest słaby i należy go sprzedać choć jest tu dopiero nieco ponad pół roku pewnie chwalą Viniciusa Dżuniora który dopiero po 3 latach odpalił w realu.

1

Ale będzie dzisiaj Raphinha na prawej chodził, czuje to.

0

@VegetaPolska w końcu bez tego ogóra.

3

Szkoda ale niech odchodzi jak najszybciej żeby Kundelka zarejestrować.


1

@bartekvisca Przecież ten papież to lewicowy komuch, nic dziwnego że go ciągnie do rosji.

3

Zaśmiane.


0

Ciekawe co za dzban wymyślił że Chelsea jest zainteresowana Maguire XDDD


1

@Kamiloza91 są tacy nudni i męczący że robią największą oglądalność konferencji czy cage`ów.

14

Niezły wynik.


11

Szkoda Auby no ale cóż fajny hajsik za niego dostaniemy.


0

@Herato Nie ma szans, Xavi mu mówił że na niego nie liczy i żeby szukał sobie nowego klubu, nie posłuchał więc będzie gnił na ławce do końca sezonu.

1

Wczorajszy mecz pokazał dokładnie dlaczego Xavi wolał Lewego od takiego Depaya, Lewy tylko widzi że jest piłeczka skierowana w jego stronę to od razu strzela z pierwszej i wali bramy a taki Depay przyjąłby ją sobie i się zastanawiał jak ma strzelać.

52

Piękne słowa Xaviego o Lewym.


0

@Criss18Barca Ja pierdziele to już 3 lata? Jak ten czas zapier.....

11

Pan Ćwiąkała nagrał film po meczu z Sociedad.


22

Tak zmieniając temat to beka z Michniewicza, nawet BI ładnie wyjaśnił xDD




7

Oby tylko Ansu był zdrowy przez cały sezon i będziemy mieć naprawdę z tego chłopaka pociechę.

75

@arasz1819 te 3/4 składu nie zawaliło nam bramki jak to zrobił de Jong :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?