KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Co ten betclic.
12
Komentarz usunięty
14
Też mam taką nadzieje że wynik będzie taki sam tyle że tym razem dla Barcelony.
2
Mam nadzieje że Viktoria zaskoczy byle nie nas.
7
I znowu ten bajern.
0
jaką łatwą grupe ma kotletico i real...
0
ee tam Bayern, wystarczy że Coman się połamie i Kimmich i walec Barceloński ich rozjedzie.
1
@FC1899Barca a czas doliczony przez sędziów się nie liczy?
10
@Deviler nie jadam batonów z biedronki a tym bardziej jakiegoś marnego disco popowca.
33
Piękny widok.
6
Już niedługo w polskich mediach: Xavi nie wpuścił Lewego ale wpuścił bandyte boiskowego.
0
ale de Jong by był kocurem w City, zobaczcie jak Kevin z nim współpracuje, Pep nie zastanawiaj się!
10
Ci co piszą że Ferran jest słaby i należy go sprzedać choć jest tu dopiero nieco ponad pół roku pewnie chwalą Viniciusa Dżuniora który dopiero po 3 latach odpalił w realu.
1
Ale będzie dzisiaj Raphinha na prawej chodził, czuje to.
0
@VegetaPolska w końcu bez tego ogóra.
3
Szkoda ale niech odchodzi jak najszybciej żeby Kundelka zarejestrować.
1
@bartekvisca Przecież ten papież to lewicowy komuch, nic dziwnego że go ciągnie do rosji.
3
Zaśmiane.
0
Ciekawe co za dzban wymyślił że Chelsea jest zainteresowana Maguire XDDD
1
@Kamiloza91 są tacy nudni i męczący że robią największą oglądalność konferencji czy cage`ów.
14
Niezły wynik.
11
Szkoda Auby no ale cóż fajny hajsik za niego dostaniemy.
0
@Herato Nie ma szans, Xavi mu mówił że na niego nie liczy i żeby szukał sobie nowego klubu, nie posłuchał więc będzie gnił na ławce do końca sezonu.
1
Wczorajszy mecz pokazał dokładnie dlaczego Xavi wolał Lewego od takiego Depaya, Lewy tylko widzi że jest piłeczka skierowana w jego stronę to od razu strzela z pierwszej i wali bramy a taki Depay przyjąłby ją sobie i się zastanawiał jak ma strzelać.
52
Piękne słowa Xaviego o Lewym.
0
@Criss18Barca Ja pierdziele to już 3 lata? Jak ten czas zapier.....
11
Pan Ćwiąkała nagrał film po meczu z Sociedad.
22
Tak zmieniając temat to beka z Michniewicza, nawet BI ładnie wyjaśnił xDD
7
Oby tylko Ansu był zdrowy przez cały sezon i będziemy mieć naprawdę z tego chłopaka pociechę.
75
@arasz1819 te 3/4 składu nie zawaliło nam bramki jak to zrobił de Jong :)