KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękny widok :)
15
Canal+> Kanał sportowy jeśli chodzi o dziennikarzy, studio, jakość itd itd.
48
Rychu Peja na prezentacji xd
0
Kurde że musieli tą prezentacje Lewego przenieść, chciałem sobie na żywo obejrzeć a tu lipa bo na 13 dentysta.
1
@JimMorrisonFCB Ile to piwko kosztuje?
0
@Luciano99 nie tylko Stanowski, większy rozgłos się zrobił kiedy Wardęgaz nitrem o niej gadali na live i zapraszali ja na swoje streamy
4
Ławka rezerwowych bez Puiga to będzie piękny widok.
1
@Aragorn33 Alonso od tamtego sezonu gra regularnie w podstawowym składzie Chelsea i ty piszesz że Grimaldo czy Angelino są lepsi? Grimaldo kisi się od lat w słabej lidze portugalskiej i jakoś żaden średni czy topowy klub nie widzi w nim talentu, Angelino był w City i Pep też jakoś tego talentu nie widział i oddał go do Lipska poza tym RB Lipsk nie sprzeda go tanio więc taki Alonso to najlepsza opcja spośród nich a Gaya jest przywiązany do Valencii i pewnie przedłuży z nimi kontrakt.
1
@fantom102 Nie nie był za friko przy wolnych transferach piłkarze dostają większe pieniądze za podpis, nie wierze że Depay przyszedł do Barcelony nie biorąc pieniędzy.
27
DemPele xD
4
ale kozak małpka, kaczuchy też fajne.
https://x.com/TheFigen/status/1553484689100488704
12
Chłopaki już w Barcelonie, patrzcie jak pilot obczaja naszych piłkarzy :D
13
Niby bośniak ale brzmi jak typowy szwab xD
1
Maxiu i Perez z nowymi silnikami.
0
hahaha Depay XDD
0
póki co tylko Dembele przełamał klątwe tej bramki xD
2
Alba się skończył, zaczyna się Balde. Podoba mi się ta mordzia.
7
ale Balde uratował dupe Pique.
0
typ jak Casemiro wygląda xDD
0
Ten sędzia to chyba od futbolu amerykańskiego jest a nie piłki nożnej xd
0
@Aragorn33 z Madrytu no bo skąd?
0
@Barca1992 Nikt.
0
To niezły sezon na kontuzje, potężny duńczyk was zaskoczył.
0
Torres ewidentnie rzucił klątwe na Lewego, Lewy na uj ty z nim w tym samolocie siedzisz?
1
sędzia za Realem jak nic.
0
To wszystko przez tego Holendra na ławce siedzi z tą 9 zamiast ją oddać Robercikowi, Robercik z 9 by strzelił.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wiedziałem że w tym New York Red Bull gra Polak Patryk Klimala :O
0
de Jong XDDDDDDD
1
Myślałem że Henry zagra w tym redbullu przeciwko Barcelonie XDD