0

Piękny widok :)

15

Canal+> Kanał sportowy jeśli chodzi o dziennikarzy, studio, jakość itd itd.

48

Rychu Peja na prezentacji xd


0

Kurde że musieli tą prezentacje Lewego przenieść, chciałem sobie na żywo obejrzeć a tu lipa bo na 13 dentysta.

1

@JimMorrisonFCB Ile to piwko kosztuje?

0

@Luciano99 nie tylko Stanowski, większy rozgłos się zrobił kiedy Wardęgaz nitrem o niej gadali na live i zapraszali ja na swoje streamy

4

Ławka rezerwowych bez Puiga to będzie piękny widok.

1

@Aragorn33 Alonso od tamtego sezonu gra regularnie w podstawowym składzie Chelsea i ty piszesz że Grimaldo czy Angelino są lepsi? Grimaldo kisi się od lat w słabej lidze portugalskiej i jakoś żaden średni czy topowy klub nie widzi w nim talentu, Angelino był w City i Pep też jakoś tego talentu nie widział i oddał go do Lipska poza tym RB Lipsk nie sprzeda go tanio więc taki Alonso to najlepsza opcja spośród nich a Gaya jest przywiązany do Valencii i pewnie przedłuży z nimi kontrakt.

1

@fantom102 Nie nie był za friko przy wolnych transferach piłkarze dostają większe pieniądze za podpis, nie wierze że Depay przyszedł do Barcelony nie biorąc pieniędzy.

27

DemPele xD


4

ale kozak małpka, kaczuchy też fajne.
https://x.com/TheFigen/status/1553484689100488704

12

Chłopaki już w Barcelonie, patrzcie jak pilot obczaja naszych piłkarzy :D


13

Niby bośniak ale brzmi jak typowy szwab xD


1

Maxiu i Perez z nowymi silnikami.


0

hahaha Depay XDD

0

póki co tylko Dembele przełamał klątwe tej bramki xD

2

Alba się skończył, zaczyna się Balde. Podoba mi się ta mordzia.

7

ale Balde uratował dupe Pique.

0

typ jak Casemiro wygląda xDD

0

Ten sędzia to chyba od futbolu amerykańskiego jest a nie piłki nożnej xd

0

@Aragorn33 z Madrytu no bo skąd?

0

@Barca1992 Nikt.

0

To niezły sezon na kontuzje, potężny duńczyk was zaskoczył.

0

Torres ewidentnie rzucił klątwe na Lewego, Lewy na uj ty z nim w tym samolocie siedzisz?

1

sędzia za Realem jak nic.

0

To wszystko przez tego Holendra na ławce siedzi z tą 9 zamiast ją oddać Robercikowi, Robercik z 9 by strzelił.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiedziałem że w tym New York Red Bull gra Polak Patryk Klimala :O

0

de Jong XDDDDDDD

1

Myślałem że Henry zagra w tym redbullu przeciwko Barcelonie XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?