6

Dobry memik.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Smacznego.


0

A ja się nie zdziwie jak ten Hernandez pójdzie na wymiane za Puiga, młody talent będzie łatwiej sprzedać niż szrot który od 3 lat nie podnosi się z ławki rezerwowych.

5

Prezentacja Mbappe na Santiago Bernabeu> prezentacja Lewego.


7

Jak się słyszy to co mówi Laporta w tłumaczeniu na Polski to się jeszcze bardziej go lubi.

0

@don'T.R.I.P.e Tak zaraz za Robertem Lewandowskim.

13

Laporta uczył się Polskiego dlatego tak późno ta prezentacja xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ale Mbappe jest gaszony xD

2

Ahh ten Sasin.


3

Kiedy artykuł o wypowiedzi Raphinhi czy okładkach w katalońskich dziennikach i ogólnie Barcelonie są popularniejsze niż pozostałe 50 innych, takie rzeczy tylko u białych xDD

3

@MesQueUnClub_87 Muniak to gorszy wykolejeniec.

6

Jakby Puig był na tym tournee to by pajacował na trybunach i pewnie z kibicami tiktoki nagrywał, jak dobrze że został xD

5

Torre trzeba podszlifować i będzie kozak grajek z niego.

2

@Sebeko FENOMEN.

1

@adi7adi8 Kiedyś tak ale w ostatnich latach chyba nie.

9

Ciekawe.


2

ankara Dembele ankara Dembele ankara Dembele!!!!

7

Roberto nawet na Inter Miami wygląda słabo, fenomen.

1

Gavinho golazo.

0

Dopiero teraz zauważyłem że S. Roberto jest na boisku xD

1

Pedri ty się zastanów chłopie, zastanów się bo jest Torre albo Gavi na twoje miejsce.

3

Szybko te 45 minut zleciało :/

2

Tak czy siak te szmatławce Hiszpańskie pisały że Ansu połamany i w ogóle a chłop nie dość że trenuje to już 2 mecz gra, ha tfu na pismaków.

3

Oscar Hernandez>Xavi Hernandez.

11

Lewandowski i Pique nowi amigosi xD

5

ale nóżki chodzą temu Raphinhi.

4

Lewy to by miał już hat tricka.

0

Raphinha jak ładnie przepuścił piłeczke :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?