KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dobry memik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Smacznego.
0
A ja się nie zdziwie jak ten Hernandez pójdzie na wymiane za Puiga, młody talent będzie łatwiej sprzedać niż szrot który od 3 lat nie podnosi się z ławki rezerwowych.
5
Prezentacja Mbappe na Santiago Bernabeu> prezentacja Lewego.
7
Jak się słyszy to co mówi Laporta w tłumaczeniu na Polski to się jeszcze bardziej go lubi.
0
@don'T.R.I.P.e Tak zaraz za Robertem Lewandowskim.
13
Laporta uczył się Polskiego dlatego tak późno ta prezentacja xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale Mbappe jest gaszony xD
2
Ahh ten Sasin.
3
Kiedy artykuł o wypowiedzi Raphinhi czy okładkach w katalońskich dziennikach i ogólnie Barcelonie są popularniejsze niż pozostałe 50 innych, takie rzeczy tylko u białych xDD
3
@MesQueUnClub_87 Muniak to gorszy wykolejeniec.
6
Jakby Puig był na tym tournee to by pajacował na trybunach i pewnie z kibicami tiktoki nagrywał, jak dobrze że został xD
5
Torre trzeba podszlifować i będzie kozak grajek z niego.
2
@Sebeko FENOMEN.
1
@adi7adi8 Kiedyś tak ale w ostatnich latach chyba nie.
9
Ciekawe.
2
ankara Dembele ankara Dembele ankara Dembele!!!!
7
Roberto nawet na Inter Miami wygląda słabo, fenomen.
1
Gavinho golazo.
0
Dopiero teraz zauważyłem że S. Roberto jest na boisku xD
1
Pedri ty się zastanów chłopie, zastanów się bo jest Torre albo Gavi na twoje miejsce.
3
Szybko te 45 minut zleciało :/
2
Tak czy siak te szmatławce Hiszpańskie pisały że Ansu połamany i w ogóle a chłop nie dość że trenuje to już 2 mecz gra, ha tfu na pismaków.
3
Oscar Hernandez>Xavi Hernandez.
11
Lewandowski i Pique nowi amigosi xD
5
ale nóżki chodzą temu Raphinhi.
4
Lewy to by miał już hat tricka.
0
Raphinha jak ładnie przepuścił piłeczke :O