KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na kanale sportowym jest wywiad Dominika Piechoty z Gerardem Romero, polecam.
14
Beka z typa xDD
23
Piękny widok.
1
Jak Chelsea chce to możemy im Mingueze sprzedać albo Umtitiego za talon na balon xD
2
@Messibestplayerintheworld Ja wstaje, dzisiaj mało spałem bo z 4-5 godzin ale może uda mi się wcześniej zasnąć.
1
@Derean Barcelona bardzo chętnie ale on nie chce odejść.
3
15 mln, ja na miejscu Atletico bym powiedział dajemy ci milion za sezon albo wyjazd grać sobie w lidze europy.
9
Lewy se kopie piłeczkę z Ferranem i Pedrim, chyba się lubią chłopaki.
6
,,Barcelona w dużym stopniu polega na woli gracza, w przeciwnym razie umowa może być skomplikowana. Fakt, że Koundé nadal jest z Sewillą w Portugalii, jest bardzo znaczący”
https://x.com/ReshadRahman_/status/1550616186160807938
1
Myślałem że ta Helenka Condis to stare dziennikarzysko a to młoda loszka xD
4
Jaki to jest szef, ledwo streama odpalił i już 16 tysięcy widzów.
23
Mateuszu Borku ty się zastanów to czyta twój syn.
3
@Wojcio ,, Laporta z zakupami już szaleje bardziej od Bartka" xD
19
Ferranik nie ma łatwo z Lewym.
https://x.com/ElTomalo/status/1550499361758519296
2
@Bulbazaur69 marny troll.
22
Robercig wie co mówi.
24
Robercig w doborowym towarzystwie.
2
@Emhyr jakby był dobry to by nie grał w athletic bilbao.
1
@Damian11 co wy macie z tym Pau Torresem? przecież to placek jest.
41
O kurde i niewiele się zmienili przez tyle lat.
https://x.com/VIPMaxwell/status/1550204853867126784
7
@Culer_1906 a dla mnie to są idioci okienka, oddali Rudigera który chciał większą pensje żeby kupić za 40 mln starszego Koulibalyego i Kounde za 60 mln z pensją 12 mln netto xD
2
@RoberDzik Papu Gomez ma prawie 35 lat i jest pomocnikiem nie obrońcą.
8
Dzień dobry.
https://x.com/SantiagoElCule/status/1550354955378331651
2
Pamiętajmy że Mateu Alemany jest szefem wszystkich szefów i on nie musi nic mówić takiemu Laporcie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Nie dość że zarząd Chelsea w szale bo im Barcelona 4 zawodników podje**** to jeszcze te angielskie pismaki wyjaśniane przez Romero ależ ich tam musi piec XDDDDD
6
,,UE zniesie zakaz dostaw „niezbędnych” towarów dla lotnictwa cywilnego do Rosji. Bruksela tłumaczy to względami bezpieczeństwa. Akcje Aerofłotu skoczyły w górę."
https://www.rp.pl/transport/art36739821-rosja-dostanie-dostep-do-czesci-samolotowych-unia-lagodnieje
ruskie pluja im w twarz a oni udają że deszcz pada, ha tfu na ten twór.
15
Uwielbiam te przeróbki.
https://x.com/SantiagoElCule/status/1550188057680289798
8
,,Jest zwycięstwo, odnieśliśmy wielkie zwycięstwo, ale to jeszcze nie koniec. Nie tylko towary będą swobodnie przewożone, ale razem z rosyjskim MSZ planujemy całkowite zniesienie ograniczeń w transporcie drogowym - ogłosił w mediach społecznościowych gubernator Obwodu Kaliningradzkiego. Kaliningradczycy już nie poczują skutków wojny we własnych portfelach."
Brawo kretyni z komisji europejskiej.
0
Ale złoto od abcenejszyn.
29
Ciekawe co na to Gąska hyhy.