0

@Rust_Cohle można mieć depresje w wieku 14 lat ? XD chodzisz do szkoły, dostajesz jeść, masz dach nad głową i mnóstwo czasu dla siebie. No chyba, ze z rodzicami coś nie tak xD

7

City potężne, ale i tak nogi przed realem rozłożą xD

3

Do młodego z United karma wróciła, ofkors nie życzę nikomu kontuzji

0

@Pawel13sz to smutne, czemu nie macie światłowodu/hfc bez limitu ?

0

@Colon piękna sprawa, jestem wielkim fanem Rogera i proszę o oznaczenie w takich postach!

0

Oddali to co zabrali nam sędziowie z Betisem w 2017 na wyjeździe

0

@Wossi61FCB nie No będzie jeden, bo to nie był jakiś agresywny faul. Czerwo dlatego, ze wychodził sam na sam

0

Ale go Kounde załatwił xD

0

Ja tego nigdy nie zrozumiem - ok, gram amatorsko, ale zawsze strzelam karne na siłę. Po co oni tak pajacują przy tych karnych?

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Gavi Top karta Polecam

2

Coś kojarzę, ze Messi bił rekord bramek w 2012 z Granadą (miał wtedy 25 lat)

0

201 goli i najlepszy strzelec…to pokazuje jakim klubem jest psg, podejrzewam, ze Messi przymrużył oko i pomyślał, ze on ma prawie 700 dla nas :D Ok Mbappe 24 lat, ale nie sadze, żeby grał do 30tki w Paryżu

3

Fati dobra zmiana XD

1

Ronald, szacuneczek

1

Oczy mnie pieką jak widzę takich zawodników jak Alonso, Kessie czy Ferran w koszulce Barcy

0

Nie podniecajcie się tak. Z Bayernem będzie dużo gorzej , bo PSG ma bardzo przeciętną drugą linię

0

Messi to Ty XDD?

0

@AFA90 Mbappe nie może być goatem, gość dopiero 6 lat gra w piłkę na światowym poziomie

0

Kusi mnie, żeby na Marsylię postawić

0

@kiper09 o znowu XD

4

Żółta kartka za to xDDD ta Hiszpania to mem pod tym względem

0

Błagam Leo wróc na jeden sezon i pokaz im jak stworzyć akcje bramkowa, bo nie mogę na to patrzeć

0

Pożyczyłem od kolegi konto, żeby zagrać w Hogwarts Legacy na PS5. Dobrze, że najpierw sprawdziłem i wcześniej nie kupiłem tej gry. Jak na nowa generacje konsol i cenę tego tytułu to grafika jest na prawdę kiepska.

1

Mecze Realu z Liverpoolem są jak mecze Barcy z Bayernem w ostatnich latach…

0

@Coutinho007 nie, to my graliśmy jak panienki

0

@kondzix2115 Tello, Bojan, Cuenca, Giovanni

0

@Sysia11 Bo to jego zięciuniu

3

Widzieliście to ? Roberto zagrał piłkę do przodu

20

Można człapac 94 minuty i se puknąć wolnego na koniec easy

0

Żeby ten Mbappe do realu tylko jednak nie poszedł XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?