Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle można mieć depresje w wieku 14 lat ? XD chodzisz do szkoły, dostajesz jeść, masz dach nad głową i mnóstwo czasu dla siebie. No chyba, ze z rodzicami coś nie tak xD
7
City potężne, ale i tak nogi przed realem rozłożą xD
3
Do młodego z United karma wróciła, ofkors nie życzę nikomu kontuzji
0
@Pawel13sz to smutne, czemu nie macie światłowodu/hfc bez limitu ?
0
@Colon piękna sprawa, jestem wielkim fanem Rogera i proszę o oznaczenie w takich postach!
0
Oddali to co zabrali nam sędziowie z Betisem w 2017 na wyjeździe
0
@Wossi61FCB nie No będzie jeden, bo to nie był jakiś agresywny faul. Czerwo dlatego, ze wychodził sam na sam
0
Ale go Kounde załatwił xD
0
Ja tego nigdy nie zrozumiem - ok, gram amatorsko, ale zawsze strzelam karne na siłę. Po co oni tak pajacują przy tych karnych?
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Gavi Top karta Polecam
2
Coś kojarzę, ze Messi bił rekord bramek w 2012 z Granadą (miał wtedy 25 lat)
0
201 goli i najlepszy strzelec…to pokazuje jakim klubem jest psg, podejrzewam, ze Messi przymrużył oko i pomyślał, ze on ma prawie 700 dla nas :D Ok Mbappe 24 lat, ale nie sadze, żeby grał do 30tki w Paryżu
3
Fati dobra zmiana XD
1
Ronald, szacuneczek
1
Oczy mnie pieką jak widzę takich zawodników jak Alonso, Kessie czy Ferran w koszulce Barcy
0
Nie podniecajcie się tak. Z Bayernem będzie dużo gorzej , bo PSG ma bardzo przeciętną drugą linię
0
Messi to Ty XDD?
0
@AFA90 Mbappe nie może być goatem, gość dopiero 6 lat gra w piłkę na światowym poziomie
0
Kusi mnie, żeby na Marsylię postawić
0
@kiper09 o znowu XD
4
Żółta kartka za to xDDD ta Hiszpania to mem pod tym względem
0
Błagam Leo wróc na jeden sezon i pokaz im jak stworzyć akcje bramkowa, bo nie mogę na to patrzeć
0
Pożyczyłem od kolegi konto, żeby zagrać w Hogwarts Legacy na PS5. Dobrze, że najpierw sprawdziłem i wcześniej nie kupiłem tej gry. Jak na nowa generacje konsol i cenę tego tytułu to grafika jest na prawdę kiepska.
1
Mecze Realu z Liverpoolem są jak mecze Barcy z Bayernem w ostatnich latach…
0
@Coutinho007 nie, to my graliśmy jak panienki
0
@kondzix2115 Tello, Bojan, Cuenca, Giovanni
0
@Sysia11 Bo to jego zięciuniu
3
Widzieliście to ? Roberto zagrał piłkę do przodu
20
Można człapac 94 minuty i se puknąć wolnego na koniec easy
0
Żeby ten Mbappe do realu tylko jednak nie poszedł XD