Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Rivaldo - waga tego gola + końcówka meczu + przewrotka zza pola karnego..miód
0
Czyli jak ktoś mnie nazwie białasem to tez rasizm ?
0
@Pawci023x trochę mało tempa na ten etap gry kiedy sa już totsy, ale nadal jest dobry
6
Cóż za piękny, czwartkowy poranek i zezłomowany Real Madryt
0
@arasz1819 oglądanie jakiegokolwiek studia w przerwie/po meczu jest torturą
0
@Rl9k1nG Łódź od 10 lat. Nie noszę, ale kiedyś kupiłem swojej żonie.
0
@FcPortoFan1999 lautaro to partacz
0
Leo wrzucił kolejny post z promowaniem Arabii Saudyjskiej, nie podoba mi siem to
0
Jestem ciekaw reakcji Marciniaka jak Vinicius będzie mordę pruł i machał łapami mu przed twarzą.
0
@Zoker on mówił o wzmocnieniach
5
Powinni dostać taka karę finansowa za te akcje ze by się zesrali
0
Szkoda, ze Yamala nie ma.. mógłby chłopak zgarnąć z 5-10 min żeby pograć na stadionie przeciwnika pod delikatna presja
1
Kounde w końcu do prawidłowej bramki xD
1
Panowie, zdobyliśmy majstra po teoretycznie rozczarowującym sezonie…powiem wam tak: Juventus, United, Liverpool, PSG, Arsenal zazdroszczą nam takiego słabego sezonu xD nie ma co narzekac i trzeba ogarnąć dupsko w Europie
0
@partymaker może być shocik
2
Panowie, każdy dorosły kibic odpala teraz browara. Campeones Campeones OLE OLE ole
0
@LM10GOAT Kakarotto…
3
Kochanie, nie płacz. Mogę Cię uszczęśliwić.
2
Czy straciliśmy bramkę w tym sezonie z rzutu rożnego? Nie kojarzę. Kosmos.
13
Campeones Campeones OLE OLE OLE
0
Ogólnie to po tym jaki stosunek ma Guardiola do Messiego, to bardzo żałuję, ze nie trafił na Etihad zamiast do Paryża. Ależ to by chodziło i jeszcze by bardziej śrubował rekordy i wtedy na pewno pobił rekord bramek LM.
4
@bartas97 ja za darmo mogę mu liścia sprzedać
6
Rykoszet to najlepszy zawodnik realu od 6 lat
19
@gumaz myśle, ze nie, bo nie wiem kto to jest
0
@ZwyklyKibicBarcy04 werner i Smolarek niegrywalny na tym etapie gry
0
@Albatros dokładnie, chociaż raz zapełnili stadion XD
12
Ja to nie rozumiem fenomenu zachwycania się koronacją Króla. O ile jestem w stanie zrozumieć jeszcze Brytyjczyków, to osoby z pozostałej części świata nie. W polskiej telewizji wszędzie o tym gadają, zaraz się zrzygam
6
@tbas albo można blefować ze ma sie kontuzje ? Można
3
@Tomo1989 przecież 100mln w 2008 to było dużo.
0
@Misugi14 A ja znowu zapamiętam go z tego, ze na jesieni liczby miał wybitne a na wiosnę straszne zjazdy zaliczał. Miał pecha bo trafił na najlepsze lata Xaviego i Iniesty. Śmiem twierdzić, ze jakby nie odszedł w 2014 to grałby jeszcze długo u nas w miejsce Rakiticia.