0

Te mecze w lidze mistrzów są tak ciekawe dziś, ze obejrzę Arsenał City w lidze xD

0

@sendesara obejrzyj powtórki i zobacz co wyprawial Andres w sezonie 14/15. Chociażby asysta z PSG w fazie pucharowej. Jedynym hamulcowym mógłby być wtedy Rakitic, ale on był wtedy potrzebny, bo Xavi miał już 35 lat.

3

@Transu96 czy ktoś to gowno ogląda? Trzeba wspierać prawdziwych sportowców.

0

@mientusek1407 Niby tak, ale samo bieganie nic nie da. Druga linia ,musi być kreatywna, ale nie oszukujmy sie - Iniesta Xavi Busquets - jeśli mielibyśmy porównać jakakolwiek linie pomocy to nikt nie ma podjazdu.

0

Wiecie jaka jest różnica ? Messi Neymar Mbappe wyglada teoretycznie lepiej niz Messi Neymar Suarez, ALE MSN miało Inieste, Busquetsa w prime i Xaviego z ławki, jeśli ktoś mysli inaczej, to jest w błędzie.

3

@Barca1992 pragnę wspomnieć, ze bramki na wyjedzie już się nie liczą - minimalna przewaga

1

Serio Leoś tego nie wsadziłeś !? W koszulce Barcy zrobiłbyś to z zamkniętymi oczami…

0

Takie spalone to XD serio

18

Jeszcze trzeba pobić Krystjano pod względem ilości bramek w LM, już nie dużo brakuje. Oby został w Europie.

2

Skrzydłowy Brazylijczyk bez dryblingu, niespotykane …

0

@Kondziubarca to się nazwa once de gala przyjacielu i Barca miała takową za Pepa jak i za Lucho (Ter Stegen, Alba, Mascherano, Pique, Alves, Busquets, Iniesta, Rakitic, Messi, Neymar, Suarez)

0

@mrboom cs się skończył z 4 lata temu.

0

@MesQueUnClub96 vinicius urwał się ze smyczy

0

Ivan, kurla to jest czerwo

0

@ArterkHD zaraz znawcy Ci powiedzą, ze angielska zjada hiszpańska ligę poziomem, ale prawda jest taka, ze 70% obrońców w PL to kloce i przecinaki

0

Mam wrażenie ze Gavi jakby złamał nogę to by biegł dalej XD nie sądziłem, ze można być takim walczakiem rodząc się po 2000 roku

2

W oczy mnie szczypie jak ta panienka biega z opaską kapitana w takim klubie jak Barcelona

7

Kto nie ogląda to nie włącza, kto ogląda nie wyłącza. Dziekuje

0

Tez macie problemy z canal + online? Na dwóch netach sprawdzałem i nie chce się nic załadować..

2

Coś kiepska murawa na tym Bernabeu

2

@SelloutCrowd ja nigdy nie grałem w fife z komentarzem tylko muzę włączam sobie, albo w ogole bez dźwięku XD z komentarzem się nie da

0

@michaelson8 oba telefony ok, wziąłbym samsunga - lepsze zdjęcia. W Xiaomi masz szybsze ładowanie. Pomyśl czy nie lepiej dorzucić 3 stówki i wyrwać S20 FE 5G. Ja bym tak zrobił, gdybym chciał kupić tel za 1700zl.

0

@Bezhistorii nikt nie pyta o ten niszowy sport

0

@SteuerFreiMoney tylko XD klocki do rs3 to w tysiącach złotych się liczy…

0

@SteuerFreiMoney turbo= duże problemy przy złej eksploatacji. Ja mam mazdę 6 2.0 165km na bezpośrednim wtrysku, która ciągnie od góry. W zupełności wystarcza. Nie rozumiem po co ludziom auta mające 250-300km na polskie drogi.

33

Straciliśmy w lidze 3 bramki w 15 meczach XD chore

0

@cris2706 eurotunel xD

0

Jak ten Griezmann wyglada, cale życie odklejka

0

@MarioVeB! Stary, mój znajomy ma rower za 20k a zarabia z 5k miesięcznie max xD kretyn

0

@MatiVEB25 najważniejsze pytanie. Jaki masz skład ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?