7

Xavi odyebany jak na komunie

0

Pieknie widzieć Bayern dostający potężne baty

1

@Antimadridista_WR na sile wszędzie wciskają tą tolerancje, zrzygam się zaraz. Po co kobiety mieszać z futbolem?

1

Do wszystkich zwalniających Xaviego - kim mieliśmy straszyć dziś z przodu? Raphinha, który jest jedynym brazylijskim skrzydłowym jakiego znam, który nie potrafi dryblować ? Czy Lewym, który piłki przyjąć nie potrafi? xD

0

Gavi, ugryź……..

0

@macio_944 bo ten środek pola to imitacja Xaviego i Iniesty

1

Gavi króciutko z tym fawelarzem, to jest klasyk, to jest wojna

0

@Comentateiro a Ronaldinho to może biały jest ? xD

2

Kessie to Ty Messie?

3

Ronald Puyol piękny nasz

0

@Gitarkafcb its a prank bros XD

1

Messi na trybunach :)

7

Sylvinho ziomeczku, a dopiero co na United w rzymskim finale wybiegałeś w podstawie.

0

@bolinho89 a po co w dzisiejszych czasach komuś słuchawki na Jacka? Bezprzewodowe przez BT i jazda

1

@Katalończyk 99 fajny telefon, bateria lipa No i najważniejsze pytanie za ile

0

@Cotutajsiedzieje byku, tego kwiatu jest pół światu. Ja za młodu nie szalałem i żałuję, a teraz mając żonę i dziecko nie wypada :) baw się

1

@MesQueUnClub_87 Ajlawju tez super :)

13

@Messibestplayerintheworld pierwsza połowa na Allianz XD

0

@Gaucho a może się dogadał z Kounde i chłop się poświęci dla dobra drużyny? Tego nie wie nikt

1

@VegetaPolska jesteś kibicem realu Madryt ?

1

Jest marzec a my już wygraliśmy 3 klasyki w tym roku XD

0

No to w łokciach mamy 1-1

0

@Hubert102 przestań wyczuwać

7

Jak patrzę na zespoły, które zostały w LM to jesli City rozłoży nogi to real latwiutko znowu LM, to jest chore

0

Hahaha piękny Pep, Messi krol

0

@Recha_0684 nie prowokuje. Po prostu staram sie zrozumieć w jaki sposób nastolatek może mieć depresje, przecież to nie jest choroba dziedziczna czy coś. Z czego wynika ta liczba ? Czym sie różni nastolatek teraz od tego z 1990 r? Chyba jedyna racjonalna odpowiedz na to pytanie to, ze social media robią wodę z mózgu młodym..nie widzę innej opcji

2

Ale piękna akcja. To było takie proste.

0

@ArterkHD ja odnoszę wrażenie, ze kiedyś poziom kobiecego tenisa był wyższy - Henin, Clijsters, Mauresmo, Sharapova, Venus Williams z bratem Serenem Williamsem. To był tenis

0

@Recha_0684 xDDD tym dzieciorom to się w głowach pi3rdoli w obecnych czasach, do nauki niech się wezmą

1

@MateuszGotowka99 to był celowy komentarz, czekam na hejt „oSoB KtOrE pRzESzLy DePrEsJe”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?