Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Xavi odyebany jak na komunie
0
Pieknie widzieć Bayern dostający potężne baty
1
@Antimadridista_WR na sile wszędzie wciskają tą tolerancje, zrzygam się zaraz. Po co kobiety mieszać z futbolem?
1
Do wszystkich zwalniających Xaviego - kim mieliśmy straszyć dziś z przodu? Raphinha, który jest jedynym brazylijskim skrzydłowym jakiego znam, który nie potrafi dryblować ? Czy Lewym, który piłki przyjąć nie potrafi? xD
0
Gavi, ugryź……..
0
@macio_944 bo ten środek pola to imitacja Xaviego i Iniesty
1
Gavi króciutko z tym fawelarzem, to jest klasyk, to jest wojna
0
@Comentateiro a Ronaldinho to może biały jest ? xD
2
Kessie to Ty Messie?
3
Ronald Puyol piękny nasz
0
@Gitarkafcb its a prank bros XD
1
Messi na trybunach :)
7
Sylvinho ziomeczku, a dopiero co na United w rzymskim finale wybiegałeś w podstawie.
0
@bolinho89 a po co w dzisiejszych czasach komuś słuchawki na Jacka? Bezprzewodowe przez BT i jazda
1
@Katalończyk 99 fajny telefon, bateria lipa No i najważniejsze pytanie za ile
0
@Cotutajsiedzieje byku, tego kwiatu jest pół światu. Ja za młodu nie szalałem i żałuję, a teraz mając żonę i dziecko nie wypada :) baw się
1
@MesQueUnClub_87 Ajlawju tez super :)
13
@Messibestplayerintheworld pierwsza połowa na Allianz XD
0
@Gaucho a może się dogadał z Kounde i chłop się poświęci dla dobra drużyny? Tego nie wie nikt
1
@VegetaPolska jesteś kibicem realu Madryt ?
1
Jest marzec a my już wygraliśmy 3 klasyki w tym roku XD
0
No to w łokciach mamy 1-1
0
@Hubert102 przestań wyczuwać
7
Jak patrzę na zespoły, które zostały w LM to jesli City rozłoży nogi to real latwiutko znowu LM, to jest chore
0
Hahaha piękny Pep, Messi krol
0
@Recha_0684 nie prowokuje. Po prostu staram sie zrozumieć w jaki sposób nastolatek może mieć depresje, przecież to nie jest choroba dziedziczna czy coś. Z czego wynika ta liczba ? Czym sie różni nastolatek teraz od tego z 1990 r? Chyba jedyna racjonalna odpowiedz na to pytanie to, ze social media robią wodę z mózgu młodym..nie widzę innej opcji
2
Ale piękna akcja. To było takie proste.
0
@ArterkHD ja odnoszę wrażenie, ze kiedyś poziom kobiecego tenisa był wyższy - Henin, Clijsters, Mauresmo, Sharapova, Venus Williams z bratem Serenem Williamsem. To był tenis
0
@Recha_0684 xDDD tym dzieciorom to się w głowach pi3rdoli w obecnych czasach, do nauki niech się wezmą
1
@MateuszGotowka99 to był celowy komentarz, czekam na hejt „oSoB KtOrE pRzESzLy DePrEsJe”