1

Najbardziej niedoceniony piłkarz Barcy to oczywiście Sergio Busquets. To on odpowiadał za utrzymanie balansu między obroną a atakiem najlepszej drużyny w historii piłki nożnej - Barcy Guardioli. To on zawsze myślał dwie sekundy szybciej niż rywale. Nigdy nie obronił się liczbami, każdy patrzył na Messiego czy Iniestę, ale bez Busquetsa w prime nie byłoby tylu trofeów. Nikt nigdy nie mówił o tej wspaniałej asyście w półfinale LM z Realem, tylko o rajdzie Messiego.

0

Ale z nimi jadą, vamos LaLiga

0

@Murazor ale miał Messiego który mu duoe ratował

2

@Kalin33 w repce Niemiec też stworzył super maszynę

0

A miałem kupić bilet na ten mecz..uff

0

@Kilotopy przyzwyczaili się w ostatnich latach

0

@Kilotopy a jaką masz alternatywę na środku ataku ? xD

1

Dobra wszystkich placków Xavi zdjął, zobaczymy teraz

3

@avanes Oleguer to bardziej PO był.

3

Iga przełamała ruske na wejściu

0

Jakby tak Lapcio na koniec powiedział : gratuluję Leo kolejnej złotej piłki GOACie i po tych słowach Leo wraca na pół roku wypożyczenia

3

Lapcio po francusku ulala

5

Vinicius z nagrodą Socratesa xDDD ahahahha

1

Co on robi na gali złotej piłki xD

1

@karolup stary, też tak miałem, ale sam stwierdziłem, ze pilka jest wazna, ale nie najważniejsza - wielkiej kariery już nie zrobie - za dzieciaka myślałem, że dam radę, ale mając 29 lat, dziecko i żonę troche odpuściłem, nie ma Messiego, Iniesty, Xaviego to mniej boli. Oglądam mecze, ale wszystkich praktycznie traktuje jak gówniarzy i yolo.

1

@macio_944 ja mam yt premium w opcji rodzinnej, 6 osób wychodzi po 6 zeta na głowę

1

@Warty jak psu zupa ? xD a nie jak psu buda ?

0

@wawrzyn1 Może masz jakość automatyczną i net coś Ci szwankuje i dlatego tak

0

@MesQueUnClub96 może, nie znam tych zydkow, ale podobny xD

0

Ogólnie to typek przewodniczący państwowej komisji wyborczej wczoraj stał koło kaczora jak ogłaszano pierwsze wstępne wyniki, przypadek ? xD

7

@macio_944 to tylko pokazuje jakich wyborców ma konfa, jak można w ogóle wchodzić w koalicję z takim ściekiem jakim jest pis, trzeba nie mieć honoru

1

@Barca1992 współczuje stary

0

@pioz123 no ten jest jednym z największych

3

@tbas jak można głosować na tego kretyna xD

0

@bartas97 no czyli sort ludzi nie potrafiących liczyć xD

0

@Criss18Barca a gdzie to słyszałeś ? Obecnie 249 mandatów, nie ma oficjalnych wyników dalej

0

@LucasW123 człowieku, jeszcze nie podliczyli głosów z miast powyżej 500k mieszkańców XD, tam pisu było najmniej

0

@stone80 będzie ponad dreizig procent

5

@Kgorecki2500 żeby tylko się nie dogadali z pisem, bo na nich głosowałem..

0

@Barcanajlepszyteam 120-240 zł zależy od miejsca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?