Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najbardziej niedoceniony piłkarz Barcy to oczywiście Sergio Busquets. To on odpowiadał za utrzymanie balansu między obroną a atakiem najlepszej drużyny w historii piłki nożnej - Barcy Guardioli. To on zawsze myślał dwie sekundy szybciej niż rywale. Nigdy nie obronił się liczbami, każdy patrzył na Messiego czy Iniestę, ale bez Busquetsa w prime nie byłoby tylu trofeów. Nikt nigdy nie mówił o tej wspaniałej asyście w półfinale LM z Realem, tylko o rajdzie Messiego.
0
Ale z nimi jadą, vamos LaLiga
0
@Murazor ale miał Messiego który mu duoe ratował
2
@Kalin33 w repce Niemiec też stworzył super maszynę
0
A miałem kupić bilet na ten mecz..uff
0
@Kilotopy przyzwyczaili się w ostatnich latach
0
@Kilotopy a jaką masz alternatywę na środku ataku ? xD
1
Dobra wszystkich placków Xavi zdjął, zobaczymy teraz
3
@avanes Oleguer to bardziej PO był.
3
Iga przełamała ruske na wejściu
0
Jakby tak Lapcio na koniec powiedział : gratuluję Leo kolejnej złotej piłki GOACie i po tych słowach Leo wraca na pół roku wypożyczenia
3
Lapcio po francusku ulala
5
Vinicius z nagrodą Socratesa xDDD ahahahha
1
Co on robi na gali złotej piłki xD
1
@karolup stary, też tak miałem, ale sam stwierdziłem, ze pilka jest wazna, ale nie najważniejsza - wielkiej kariery już nie zrobie - za dzieciaka myślałem, że dam radę, ale mając 29 lat, dziecko i żonę troche odpuściłem, nie ma Messiego, Iniesty, Xaviego to mniej boli. Oglądam mecze, ale wszystkich praktycznie traktuje jak gówniarzy i yolo.
1
@macio_944 ja mam yt premium w opcji rodzinnej, 6 osób wychodzi po 6 zeta na głowę
1
@Warty jak psu zupa ? xD a nie jak psu buda ?
0
@wawrzyn1 Może masz jakość automatyczną i net coś Ci szwankuje i dlatego tak
0
@MesQueUnClub96 może, nie znam tych zydkow, ale podobny xD
0
Ogólnie to typek przewodniczący państwowej komisji wyborczej wczoraj stał koło kaczora jak ogłaszano pierwsze wstępne wyniki, przypadek ? xD
7
@macio_944 to tylko pokazuje jakich wyborców ma konfa, jak można w ogóle wchodzić w koalicję z takim ściekiem jakim jest pis, trzeba nie mieć honoru
1
@Barca1992 współczuje stary
0
@pioz123 no ten jest jednym z największych
3
@tbas jak można głosować na tego kretyna xD
0
@bartas97 no czyli sort ludzi nie potrafiących liczyć xD
0
@Criss18Barca a gdzie to słyszałeś ? Obecnie 249 mandatów, nie ma oficjalnych wyników dalej
0
@LucasW123 człowieku, jeszcze nie podliczyli głosów z miast powyżej 500k mieszkańców XD, tam pisu było najmniej
0
@stone80 będzie ponad dreizig procent
5
@Kgorecki2500 żeby tylko się nie dogadali z pisem, bo na nich głosowałem..
0
@Barcanajlepszyteam 120-240 zł zależy od miejsca