Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin złoto xD
0
Sprzedam Mazde 6 benzyna 1.8 2008r ktoś chętny ? :D
0
To była bramka im. Realu madryt, z dvpy totalnie
1
Słucham was hejterzy Raphinhi
0
Na Widzewie mamy lepsze piro gdzie wchodzi 18k xD
1
@Douglas typowy Griezmann w ważnych meczach
1
@Pawlusek pamiętam taki mecz jak ich pyknęli 4-0 na Calderon, chyba w 2015
0
@ngif który ? Bo wg mnie jedynym takim sezonem był 13/14 gdzie rzeczywiście byli mocni
0
@Hajny ważne żeby stracili dużo sił jedni i drudzy, oczywiście awansuje Real po jakimś rykoszecie
0
@Trojanek23 stary, eleven kosztuje 15 zł
12
Współczuję im takiego kapitana XDD chyba największy dzbanpitan w historii
2
@macio_944 miasto demonów
0
@Messi96_96 ale wtedy Casado asystował
3
@Kamiloza91 nie ma, już kilka lat
1
@Iniesta8i Bellingham nigdy nie był artystą, on po prostu jest solidny. No i sędziego lubi zwyzywać. Łobuz kocha najbardziej
3
Pedri Ty chory poyebie
0
Nie no chyba bez karnego, Yamal nie idź tą drogą
0
Błagam Ferran zejdź już, jesteś kozakiem z ławki ale nie w podstawie
1
Lewy obie te sytuacje Ferrana kończy bez problemu, najgorsze jest to, że Lewy w takich sytuacjach by się nawet nie znalazł w obecnej formie. Nie wiadomo co gorsze
2
Brazylijski Xavi xD ten co grał do najbliższego zawsze
1
Ej wiecie, że Ci sędziowie chyba ręki przyjmującego nie widzieli ? xD
1
Co on w ogóle chce oglądać xD oczywiste że nie ma karnego
0
@Piotii16 ja mam córkę na etapie żłobka, co chwilę gluta ktoś u nas ma. Niech już będzie wiosna, proszę
0
Kozacka ta piłeczka Nike w Premier League, od razu wracają czasy 2005/2006 jak się oglądało Henry’ego, Giggsa, Lamparda i innych.
1
@Cyzix no ja bym wolał Arsenal…oni mają pełno kontuzji
1
Serio baliście się PSG ? Jak wygrywać to konkretnie. Chętnie bym zobaczył Dembele biegającego jak kurczak bez głowy
3
@FCB24 widziałeś co zrobił Dias ? Każdy topowy stoper w Europie kasuje tą lagę bez problemu
2
Blokował Inigo który nie mógł dobiec do przeciwnika.
2
@KamQiX faktycznie tak było, ale skoro dostał zawieszenie za ten gest to jeśli pokazałby go przed drugą żółtą kartką to możemy zakładać, że wyleciałby z bezpośrednią czerwoną.
0
@MesQueUnClub96 myślę, że chodzi o sankcje i restrykcje wprowadzone dla innych krajów m.in. handel z Brazylią itp..