0

@Rastafarnianin złoto xD

0

Sprzedam Mazde 6 benzyna 1.8 2008r ktoś chętny ? :D

0

To była bramka im. Realu madryt, z dvpy totalnie

1

Słucham was hejterzy Raphinhi

0

Na Widzewie mamy lepsze piro gdzie wchodzi 18k xD

1

@Douglas typowy Griezmann w ważnych meczach

1

@Pawlusek pamiętam taki mecz jak ich pyknęli 4-0 na Calderon, chyba w 2015

0

@ngif który ? Bo wg mnie jedynym takim sezonem był 13/14 gdzie rzeczywiście byli mocni

0

@Hajny ważne żeby stracili dużo sił jedni i drudzy, oczywiście awansuje Real po jakimś rykoszecie

0

@Trojanek23 stary, eleven kosztuje 15 zł

12

Współczuję im takiego kapitana XDD chyba największy dzbanpitan w historii

2

@macio_944 miasto demonów

0

@Messi96_96 ale wtedy Casado asystował

3

@Kamiloza91 nie ma, już kilka lat

1

@Iniesta8i Bellingham nigdy nie był artystą, on po prostu jest solidny. No i sędziego lubi zwyzywać. Łobuz kocha najbardziej

3

Pedri Ty chory poyebie

0

Nie no chyba bez karnego, Yamal nie idź tą drogą

0

Błagam Ferran zejdź już, jesteś kozakiem z ławki ale nie w podstawie

1

Lewy obie te sytuacje Ferrana kończy bez problemu, najgorsze jest to, że Lewy w takich sytuacjach by się nawet nie znalazł w obecnej formie. Nie wiadomo co gorsze

2

Brazylijski Xavi xD ten co grał do najbliższego zawsze

1

Ej wiecie, że Ci sędziowie chyba ręki przyjmującego nie widzieli ? xD

1

Co on w ogóle chce oglądać xD oczywiste że nie ma karnego

0

@Piotii16 ja mam córkę na etapie żłobka, co chwilę gluta ktoś u nas ma. Niech już będzie wiosna, proszę

0

Kozacka ta piłeczka Nike w Premier League, od razu wracają czasy 2005/2006 jak się oglądało Henry’ego, Giggsa, Lamparda i innych.

1

@Cyzix no ja bym wolał Arsenal…oni mają pełno kontuzji

1

Serio baliście się PSG ? Jak wygrywać to konkretnie. Chętnie bym zobaczył Dembele biegającego jak kurczak bez głowy

3

@FCB24 widziałeś co zrobił Dias ? Każdy topowy stoper w Europie kasuje tą lagę bez problemu

2

Blokował Inigo który nie mógł dobiec do przeciwnika.

2

@KamQiX faktycznie tak było, ale skoro dostał zawieszenie za ten gest to jeśli pokazałby go przed drugą żółtą kartką to możemy zakładać, że wyleciałby z bezpośrednią czerwoną.

0

@MesQueUnClub96 myślę, że chodzi o sankcje i restrykcje wprowadzone dla innych krajów m.in. handel z Brazylią itp..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?