0

Robercik wchodzi

1

Ale Ferran to jest placek, tak podać przy takiej pięknej kontrze

4

Ja wiem, że to dopiero 2 kolejka, ale takimi meczami wygrywa się mistrzostwo xD

0

1

Dlaczego śmietankowi mają dalej emblemat klubowych mistrzów świata ?

8

Najważniejsze, że nic się narazie nie zmieniło i Real dalej gra kupę, tak wiem Xabi potrzebuje czasu

0

@Hosh kto? XD Crvena ich klepała jak dzieci

5

Przecież Lech był w tym meczu dwa razy wolniejszy. Przygotowanie fizyczne tragedia, Crvena w 10 ich zabiegała

1

@JohnKennedy Ty chyba nie wiesz z czego te podwyżki wynikają. Sam posiadam lokal gastronomiczny w miejscowości turystycznej, wiesz jakie są koszta utrzymania pracownika? Ile kosztuje prąd ? Księgowość, akcyzy itd? To obecny rząd i poprzedni są winni takim podwyżkom. PS. U mnie piwo lane kosztuje 13 zł.

42

Co wy macie taką spinę z balonem dla Yamala? Gość ma jeszcze czas, brak złotej piłki za sezon 24/25 może mu wyjść tylko na dobre

0

Ta akcja Jacksona to klątwa Śląska

3

Hahahahh ziomek bierze tyle siana za granie w piłkę i popełnia błąd jak przedszkolak, niesamowite

0

No szkoda tego Betisu

5

Ja głosowałem na Brauna, a teraz muszę na Trzaskowskiego. Prezydent to przede wszystkim funkcja reprezentatywna, a Nawrocki to jest gość, który jest zagadką + chętnie zobaczę rozliczenie pis za 2015-2023

2

@John_Doe LM jest dla najlepszych

4

I ta mina Casemiro. Piękna, szkoda tylko, że nie w białej koszulce

1

@Szalik faktycznie, po prostu mi zgłupiał opis kanału, bo pokazuje F1

1

Dlaczego Eleven nie pokazuje meczu Inter-Lazio tylko jakieś Milany i Juventusy z środka tabeli ? xD

0

No szkoda, Robercik bez pichichi

1

Po dzisiejszym meczu tak po ludzku, jest mi w chooy żal tego meczu z Interem, tej bramki w 93 minucie leśnego dziadka…

1

@MesQueUnClub96 najgorszy to był Juve Milan w 2003

1

@mate92 co Ty pierdzielisz typie xD nie da się być większym frajerem niż w meczu z Liverpoolem

3

Pamiętajcie, że Araujo był najlepszym obrońcą w gownianej Barcelonie Koemana. Tam nie było ciężko być najlepszym.

0

Dobra to pozamiatane

2

Gramy słabo, ale druga sprawa, że wszystkie przebitki i losowe piłki spadają internowi pod nogi…dramat

2

Brawo Olmo super strata

2

Narazie Inigo mvp, bardzo niedobrze

1

6 lat nie czułem tych motylków w brzuchu co teraz

0

Aspas to mógł zrobić karierę, ale wybrał honor i przywiązanie do barw klubowych

0

@Messi96_96 różnica taka, że Inter wygrał ostatnio Ligę Mistrzów w 2010 i to po golu ze spalonego w półfinale xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?