2

Jak zwykle Widzew przekręcony

0

@gaucho104 bo my nie mamy psychy na LM

0

Nie ma innego wytłumaczenia jak to, że zespoły nie dojeżdżają głowami w meczach realu

1

@kondzik47 Gość nie umie podawać, a jest pomocnikiem

1

@GeneralXavi nie ważne ile, ważne jak

0

A co jeśli real madryt miał rację ?

0

Dzień dobry, jestem zajechany Zygmunt

0

@barcowy1899 przypomniał mi się jego karny z realem xD

0

Ten Doku to poza szybkością to coś potrafi?

0

Zaraz się okaże, że te patałachy znowu wygrają ligę mistrzów XDD

0

Tak się kończy cwaniakowanie

2

@jedrek7000 jakby nie było w środku tygodnia mieliśmy maraton..

23

Serio są ludzie, którzy myśleli, że zagramy u angoli tak jak w rewanżu z Atletico ? xD remis biorę w ciemno, a na Camp Nou ich gnieciemy jak pluskwy.

0

Wbrew pozorom ta śmieszna wygrana może przedłużyć ich bezjajecznosc. A dodatkowo Barca musi być czujna

2

Hahahahhah 50 minutek

0

@APTAPT nie jest xD Real stracił w lidze 23 gole w tym 5 z Atletico, oni na prawdę nieźle bronili do tej pory.

5

Mingueza co zezłomował madrycioka

9

Duma! A Simeone to mega przegryw xD niech będzie jak najdłużej trenerem tych leszczy

0

Olmo narazie tragiczna zmiana

1

Araujo nasz napadziorek XDD

2

Jeszcze Widzew wyrównuje, no piękny wieczór jak narazie

1

@Nazio_87 Rudiger wczoraj też symulował

4

Przecież to jest ewidentny faul, gość jest w pełnym biegu więc wystarczy lekkie pchnięcie i leży…

0

Złote dziecko Lamine

0

Jutro wygrajmy chociaż 3-1 i humor gituwa, żeby zmazać blamaż z 1 meczu

17

Stawiam chatę na karnego w drugiej połowie dla prześcieradeł

1

Neymar przy męczenniku to był twardziel

1

I tak nie dostanie kartki xD

0

Przecież to jest faul, ale beka, że nie trafił na pustaka

1

@LukaszFan spokojnie, gramy z 3. Drużyną ligi, która wygląda jak 20ta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?