Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak zwykle Widzew przekręcony
0
@gaucho104 bo my nie mamy psychy na LM
0
Nie ma innego wytłumaczenia jak to, że zespoły nie dojeżdżają głowami w meczach realu
1
@kondzik47 Gość nie umie podawać, a jest pomocnikiem
1
@GeneralXavi nie ważne ile, ważne jak
0
A co jeśli real madryt miał rację ?
0
Dzień dobry, jestem zajechany Zygmunt
0
@barcowy1899 przypomniał mi się jego karny z realem xD
0
Ten Doku to poza szybkością to coś potrafi?
0
Zaraz się okaże, że te patałachy znowu wygrają ligę mistrzów XDD
0
Tak się kończy cwaniakowanie
2
@jedrek7000 jakby nie było w środku tygodnia mieliśmy maraton..
23
Serio są ludzie, którzy myśleli, że zagramy u angoli tak jak w rewanżu z Atletico ? xD remis biorę w ciemno, a na Camp Nou ich gnieciemy jak pluskwy.
0
Wbrew pozorom ta śmieszna wygrana może przedłużyć ich bezjajecznosc. A dodatkowo Barca musi być czujna
2
Hahahahhah 50 minutek
0
@APTAPT nie jest xD Real stracił w lidze 23 gole w tym 5 z Atletico, oni na prawdę nieźle bronili do tej pory.
5
Mingueza co zezłomował madrycioka
9
Duma! A Simeone to mega przegryw xD niech będzie jak najdłużej trenerem tych leszczy
0
Olmo narazie tragiczna zmiana
1
Araujo nasz napadziorek XDD
2
Jeszcze Widzew wyrównuje, no piękny wieczór jak narazie
1
@Nazio_87 Rudiger wczoraj też symulował
4
Przecież to jest ewidentny faul, gość jest w pełnym biegu więc wystarczy lekkie pchnięcie i leży…
0
Złote dziecko Lamine
0
Jutro wygrajmy chociaż 3-1 i humor gituwa, żeby zmazać blamaż z 1 meczu
17
Stawiam chatę na karnego w drugiej połowie dla prześcieradeł
1
Neymar przy męczenniku to był twardziel
1
I tak nie dostanie kartki xD
0
Przecież to jest faul, ale beka, że nie trafił na pustaka
1
@LukaszFan spokojnie, gramy z 3. Drużyną ligi, która wygląda jak 20ta