0

Ale my mamy dzisiaj pod górkę xD bramki życia Interu i Kundel kontuzja

3

2 akcje, 2 gole. Tak sie nie da awansować do finału…potrzebujemy szybko gola

0

@Ramon_Villaverde dlatego oglądam c+

5

Boli mnie mocny Dembele, jak człowiek pomyśli jaki to jest dzban, to aż niewiarygodne

2

To Szczęść Boże mnie niszczy xD

2

Nawrocki chyba zapomniał, że już nie stoi na bramce w klubie xD

7

Nawrocki jest tak sztywny, że zaraz pęknie xD

1

Jezu co to jest za pajacerka…to są kandydaci na Prezydenta RP? Przykro mi na prawdę

5

Hahaha „ja też Pana nie znam” xD

2

Madrid Cabron saluda al campeon

1

@GeneralXavi to dzięki temu, że biegał między meczami

0

@daniel32778 nie no ten w końcówce to nie był karny

0

Mental Ter Stegena wjechał do Flicka…chyba czas się bać

0

Flick oszczędza Pedriego przed Interem, ewidentnie odpuszcza ten finał z Realem teraz

1

Oddaliśmy dziś 40 strzałów. Masakryczna skuteczność

3

Andresik jest dumny przed telewizorem

1

@Romario87 śmiej się śmiej, taka gra często prowadzi do tego, że trudno się przebić

0

@Lewangoooolsky lose yourself

1

@mindbender84 vazquez

0

Real ma xG 0.14, także ten

0

Niech jajogłowy gra jak najdłużej w realu, tego mu życzę

3

To się zemści xDD zaraz wpadnie jakaś bramka po rykoszecie

0

@sebo939 daj spokój, Inter jest za bardzo poukładaną drużyną

0

Powiedzcie proszę, że z Interem zagramy rewanż u siebie xD

1

Jak można być tak zesranym ?

0

Gościu z nr 5 już powinien być pod prysznicem tymczasem nie ma nawet żółtej xD

1

Sraka to będzie jak nam drugą strzela w tej połowie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

To Alaves to nawet sytuacji bramkowych nie ma

0

Czekajcie, czy jajogłowy ma pretensje, że Mekambe wyleciał ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?