2

@hubba_bubba Neymar większym magikiem od Ronaldinho , dawno większej bzdury nie słyszałem xD gość spał z piłką i miał niewiarygodny klej w nodze, najlepszy zawodnik technicznie w historii piłki nożnej, a Ty mi tu wyjeżdzasz z Neymarem xDD

0

Ale ich złomują, ale powinien robić zmiany Xavi, żeby ogrywać resztę

5

@PolskiBarcelonista10 nie zesrajcie się z ta Ukraina, mam już tego po dziurki w nosie

0

@KlonaZepan jestem tego samego zdania. Jak chcą dostawać tą samą kasę to nie powinno być podziału na ATP i WTA

0

Nie No ale teraz widać jaka przepaść dzieli tenis kobiecy i męski xD jakby taki Hurkacz zagrał z Świątek to by ją zniszczył 2x 6-0 xD

0

@Bartek_VEB Dokładnie, rykoszet Casemiro w 2017 w finale widzisz mnie? gol ze spalonego Ramosa w 2016 w finale, tez mnie widzisz ? XD Liga mistrzów 21/22 i wylewy Mendyego i Donnarummy xD tam jeszcze Bayern się przewinął w 2017 chyba i te dwa spalone Cristiano

0

@BartqRKO Barca dostawała eurowpierd0le a Hurkacz walczy jak równy z równym.

0

Djokovic to jest taka pała…jak Real w Lidze Mistrzów, brak słów ile można miec szczęścia w życiu

0

@JimMorrisonFCB taka inwestycje można rozłożyć spokojnie w czasie, to nie stadion, gdzie co dwa tygodnie rozgrywane są mecze, No ale może się czepiam. Uwazam, ze mamy 2023 rok o trochę to słabo wyglada

2

@MesQueUnClub96 ale Federer już zakończył karierę

0

@MesQueUnClub96 a co za problem cały kompleks Wimbledon zrobić pod dachem ?

1

@pt9 ja pracuje w korpo a mianowicie u operatora w salonie i jak zrobie wskaźniki i mam super wyniki sprzedazowe a mój salon nie zrobi to nie dostanę kasy xD uwazam ze premie powinny być indywidualnym wyznacznikiem

0

Tyle lat jest tam kiepska pogoda, a oni dalej nie zrobili zadaszenia xD

6

@PatrychoO pamietam to, majstersztyk Lucho :D

0

@Chucky ale aparat dużo gorszy…po co Ci 12 GB tam w telefonie jak 8GB pozwala na płynne działanie ?

0

@Chucky s20 fe 5G albo dopłać, za 2200 powinieneś już wyrwać s21 fe 5g

0

@MateuszGotowka99 a ja bym go nie chciał, ponieważ przez nieudolność wielu naszych piłkarzy mógłby nadszarpnąć sobie renomę Pepcio tak jak Zidane w Realu. A takto zawsze będzie top

7

4 z rzędu finał LM z wynikiem 1-0…w 2019 nie dużo brakło, żeby również było 1-0 (bramka na 2-0 w 87 min)

1

@Roobo nie No dla mnie to Hochland jest bardziej drewniany niż Lewy, jego przewaga polega na szybkości i tyle

1

@cris2706 Messi Iniesta Xavi 2011 zrobiliby z nich wiatraki

5

Foden przepięknie, ale zesral się na końcu

0

@varosso ale chyba nie aż tak, tutaj to się kompletnie jeszcze nic nie wydarzyło a najciekawszym momentem meczu byl zjazd rudego do bazy

4

Jeden z najgorszych finałów LM jakie oglądałem obok Juve-Milan 2003, Liverpool-Tottenham 2019 i Real-Liverpool 2022

2

@Messibestplayerintheworld przedostatni sezon bez kompromitacji w Lidze Mistrzów..w kolejnym sezonie odpadliśmy z Atletico w ćwierćfinale po dwumeczu 2-1 u siebie i 0-2 na Vicente Calderon…później już każdy wie jak było

2

@(C)Puyol ja idę na wesele z żoną do ziomka za 2 tygodnie i dajemy 800, jak idziesz sam to spokojnie możesz 400-500 dać

3

Przecież tego rekordu nie dało się pobić z Roberto i Alonso w linii obrony

0

@michal26 2012 to był

0

Myślicie, ze Iniesta dostanie ikone w ea sports fc 24?

4

Rivaldo - waga tego gola + końcówka meczu + przewrotka zza pola karnego..miód

0

Czyli jak ktoś mnie nazwie białasem to tez rasizm ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?