Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ls0811 nie najważniejsza, ale bardzo ważna, jeśli nie masz dzieci to zrozumiesz jak będziesz je miał
1
@Hosh nie wiem czy wiesz, ale istnieje coś takiego jak dożywotnia emerytura prezydencka więc Dudu może mieć wywalone w to co się stanie później
7
Ej Konfa i jej wyborcy - serio się dziwicie i jesteście smutni? Sprawa aborcji i poparcie jej zakazu spowodowało to co spowodowało. 8 lat temu też glosowalem na korwina, ale teraz mając żonę i córkę - nie ma opcji xD
6
Wiecie co jest najgorsze ? Kupiłem bilety na Polska - Czechy xDD jestem przegrywem
0
Kto to jest Pedo? Tzn Peda?
0
@AlexDark00 pudło koleżko
4
Ogólnie to fajny wynik, ale jestem zażenowany ilością ludzi głosujących na pis xD to jest jakaś abstrakcja
0
@Odcinkowy pytanie kto tankuje na orlenie?
0
@Odcinkowy no nie wiem…ja tankowałem dzisiaj dwa auta do pełna, stacja Moya i ani widu ani słychu o braku paliwa, to jest zwykła nagonka pisowska na orlenach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@partymaker To nie ten Bayern jak coś
0
@Kaamilos87 wiele razy robił, w samych klasykach wyleciał chyba 4 albo 5 razy XD
0
@messi33 Od 2003
2
Lamine to jest kot
0
Pierwsza akcja młodego xD
1
Ja pierdziele ale Felix ma szybką nogę
0
@Faro tak jak Pedri Inieste…tego nie da się podrobić
0
@Faro zupełnie go nie przypomina xD
0
@Faro weź nie bluznij, gdyby przypominał to by robił przynajmniej 30g+a w sezonie
0
@Faro nie No , to ława jak nic by była, szkoda siana
0
Leoooo wróciłeś
1
Komentarz usunięty
3
Zaje*anie gonga temu gościowi będzie dla mnie cenniejsze niż 3 pkt dzisiaj
0
@Albatros jest jeszcze Casemiro i Pepe xD
1
A na wyspach dalej klękają do miecza xD jeszcze im nie przeszło
0
@halfnolife dobrze, ze mam z roboty canal+, eleveny i Polsaty sport za darmo bo płacić za to wszystko to jakiś absurd xD
1
@Tomo1989 akurat ja pracuje w obsludze klienta i bardzo sobie cenię wolne niedziele, jedyna udana decyzja pisiorow przez 8 lat rządów xD
0
@LS ciekawe jak tam kaska z KPO :)
0
@hubba_bubba a Ty wiesz ? Garrincha to gość, który grał 50-60 lat temu. Zejdz na ziemię odklejencu xD
0
@Herato 3 Robben