0

@Ls0811 nie najważniejsza, ale bardzo ważna, jeśli nie masz dzieci to zrozumiesz jak będziesz je miał

1

@Hosh nie wiem czy wiesz, ale istnieje coś takiego jak dożywotnia emerytura prezydencka więc Dudu może mieć wywalone w to co się stanie później

7

Ej Konfa i jej wyborcy - serio się dziwicie i jesteście smutni? Sprawa aborcji i poparcie jej zakazu spowodowało to co spowodowało. 8 lat temu też glosowalem na korwina, ale teraz mając żonę i córkę - nie ma opcji xD

6

Wiecie co jest najgorsze ? Kupiłem bilety na Polska - Czechy xDD jestem przegrywem

0

Kto to jest Pedo? Tzn Peda?

0

@AlexDark00 pudło koleżko

4

Ogólnie to fajny wynik, ale jestem zażenowany ilością ludzi głosujących na pis xD to jest jakaś abstrakcja

0

@Odcinkowy pytanie kto tankuje na orlenie?

0

@Odcinkowy no nie wiem…ja tankowałem dzisiaj dwa auta do pełna, stacja Moya i ani widu ani słychu o braku paliwa, to jest zwykła nagonka pisowska na orlenach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@partymaker To nie ten Bayern jak coś

0

@Kaamilos87 wiele razy robił, w samych klasykach wyleciał chyba 4 albo 5 razy XD

0

@messi33 Od 2003

2

Lamine to jest kot

0

Pierwsza akcja młodego xD

1

Ja pierdziele ale Felix ma szybką nogę

0

@Faro tak jak Pedri Inieste…tego nie da się podrobić

0

@Faro zupełnie go nie przypomina xD

0

@Faro weź nie bluznij, gdyby przypominał to by robił przynajmniej 30g+a w sezonie

0

@Faro nie No , to ława jak nic by była, szkoda siana

0

Leoooo wróciłeś

1

Komentarz usunięty

3

Zaje*anie gonga temu gościowi będzie dla mnie cenniejsze niż 3 pkt dzisiaj

0

@Albatros jest jeszcze Casemiro i Pepe xD

1

A na wyspach dalej klękają do miecza xD jeszcze im nie przeszło

0

@halfnolife dobrze, ze mam z roboty canal+, eleveny i Polsaty sport za darmo bo płacić za to wszystko to jakiś absurd xD

1

@Tomo1989 akurat ja pracuje w obsludze klienta i bardzo sobie cenię wolne niedziele, jedyna udana decyzja pisiorow przez 8 lat rządów xD

0

@LS ciekawe jak tam kaska z KPO :)

0

@hubba_bubba a Ty wiesz ? Garrincha to gość, który grał 50-60 lat temu. Zejdz na ziemię odklejencu xD

0

@Herato 3 Robben

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?