22

Pierwszy raz w życiu na biegnącego Messiego środkiem i wchodzącego w pole karne mialem mysli „karle j**any weź oddaj tą piłkę” ale tylko raz…Leo, życzę Ci Pucharu Świata :D

1

Już widzę te pojedynki Mbappe vs Glik XD

0

@dniel w Barcelonie pluje tylko na buraka Albę.

17

Nie mogę patrzeć na mordę tego Viniciusa. Gość leży i nagle zmartwychwstał jak zobaczył, ze może piłkę przejąć. Pluje na takich.

3

@Matelel asensio Ferran do zmiany, Olmo git

4

Ten var jakiś dziwny na grafice był biały człowiek na spalonym

3

@Huck Busquets gra bardzo dobry mecz, co Ty gadasz? XD

0

@Medium nic nie cieszy Polaka tak bardzo jak wtopa Niemca. Pamiętaj

5

Gavi to jest 18 letni rzeźnik , kocham go XD

0

@Medium ze co? Kibicujesz szwabom? XD

1

Rodowity Niemiec strzela gola, ojoj spalony

6

Dobrze się ogląda niemcow biegających jak szczury za piłką. Za dużo mieli szczęścia w historii futbolu, tak jak Real. Do domu.

3

@Comentateiro co Ty porównujesz jakiś śmieszny sport, od którego zależy wiatr do wielkiej i pięknej piłki nożnej

0

Witam w ten piękny niedzielny poranek, wszyscy gotowi pożegnać szwabow ?

1

@Krzysztof1987 problem w tym, ze Argentyna ma kija w dupie - bo musi, my nic nie musimy

2

Prawda jest taka, ze te araby namieszały. Przegraliby z Argentyna i już by było wszystko jasne

6

A ja myslalem, ze Messi odpali i zagra turniej życia. Pytanie gdzie jest problem czy w Messim czy w beznadziejnej, grającej bez pomysłu Argentynie

0

@tomek8756 lepiej żeby wygrał Meksyk, ale szkoda mi Messiego :(

0

Thuram i Schmeichel na trybunach :D

5

Angole o suchym pysku na trybunach stoją, co za bekowy mundial

2

@Kgorecki2500 mi się wydaje , ze za wszelka cenę będą chcieli wygrać, żeby utrzymać pewność siebie przed startem Mś

0

@Transu96 zależy od zarostu.

1

@Roobo Xavi zmienił dietke, jak Guardiola Messiemu w 2008 tylko efekty innej skali xD

0

@PatrykBarca Katar na bank zdobędzie minimum 1 punkt, kupili sobie pewnie meczyk.

4

@MrPGG Kolejno:
1. Polska
2. Argentyna
3. Hiszpania
Najważniejsze żeby nie wygrali Niemcy, Portugalia i Francja.

0

@MESSIah16 stary na momencie wymienię Ci 10 lepszych: Xavi,Iniesta, Zidane, Modric, Pirlo, de Bruyne, Lampard, Figo, Nedved, Busquets

0

@KmN Aberlour lub Glenfiddich 12yo

1

@Lionel_Messi10 serio? Leoś goat i ogólnie gol ciasteczko, ale nie wierze, ze przez cała fazę grupową nie padła ładniejsza bramka xD

4

@TheNekro94 Japończyk w benzynie się popsuł? Tam poza blachą to się nie psuje nic…dziwne. Zagazowany ?

2

Ja rozumiem, ze gramy szambo, ale nie licząc klasyku to straciliśmy jedna bramkę w tym sezonie ligowym XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?