Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Pierwszy raz w życiu na biegnącego Messiego środkiem i wchodzącego w pole karne mialem mysli „karle j**any weź oddaj tą piłkę” ale tylko raz…Leo, życzę Ci Pucharu Świata :D
1
Już widzę te pojedynki Mbappe vs Glik XD
0
@dniel w Barcelonie pluje tylko na buraka Albę.
17
Nie mogę patrzeć na mordę tego Viniciusa. Gość leży i nagle zmartwychwstał jak zobaczył, ze może piłkę przejąć. Pluje na takich.
3
@Matelel asensio Ferran do zmiany, Olmo git
4
Ten var jakiś dziwny na grafice był biały człowiek na spalonym
3
@Huck Busquets gra bardzo dobry mecz, co Ty gadasz? XD
0
@Medium nic nie cieszy Polaka tak bardzo jak wtopa Niemca. Pamiętaj
5
Gavi to jest 18 letni rzeźnik , kocham go XD
0
@Medium ze co? Kibicujesz szwabom? XD
1
Rodowity Niemiec strzela gola, ojoj spalony
6
Dobrze się ogląda niemcow biegających jak szczury za piłką. Za dużo mieli szczęścia w historii futbolu, tak jak Real. Do domu.
3
@Comentateiro co Ty porównujesz jakiś śmieszny sport, od którego zależy wiatr do wielkiej i pięknej piłki nożnej
0
Witam w ten piękny niedzielny poranek, wszyscy gotowi pożegnać szwabow ?
1
@Krzysztof1987 problem w tym, ze Argentyna ma kija w dupie - bo musi, my nic nie musimy
2
Prawda jest taka, ze te araby namieszały. Przegraliby z Argentyna i już by było wszystko jasne
6
A ja myslalem, ze Messi odpali i zagra turniej życia. Pytanie gdzie jest problem czy w Messim czy w beznadziejnej, grającej bez pomysłu Argentynie
0
@tomek8756 lepiej żeby wygrał Meksyk, ale szkoda mi Messiego :(
0
Thuram i Schmeichel na trybunach :D
5
Angole o suchym pysku na trybunach stoją, co za bekowy mundial
2
@Kgorecki2500 mi się wydaje , ze za wszelka cenę będą chcieli wygrać, żeby utrzymać pewność siebie przed startem Mś
0
@Transu96 zależy od zarostu.
1
@Roobo Xavi zmienił dietke, jak Guardiola Messiemu w 2008 tylko efekty innej skali xD
0
@PatrykBarca Katar na bank zdobędzie minimum 1 punkt, kupili sobie pewnie meczyk.
4
@MrPGG Kolejno:
1. Polska
2. Argentyna
3. Hiszpania
Najważniejsze żeby nie wygrali Niemcy, Portugalia i Francja.
0
@MESSIah16 stary na momencie wymienię Ci 10 lepszych: Xavi,Iniesta, Zidane, Modric, Pirlo, de Bruyne, Lampard, Figo, Nedved, Busquets
0
@KmN Aberlour lub Glenfiddich 12yo
1
@Lionel_Messi10 serio? Leoś goat i ogólnie gol ciasteczko, ale nie wierze, ze przez cała fazę grupową nie padła ładniejsza bramka xD
4
@TheNekro94 Japończyk w benzynie się popsuł? Tam poza blachą to się nie psuje nic…dziwne. Zagazowany ?
2
Ja rozumiem, ze gramy szambo, ale nie licząc klasyku to straciliśmy jedna bramkę w tym sezonie ligowym XD