Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eurotunel powrócił
3
@Image 3-0 xDDDDD
2
I bardzo dobrze, jak taka panienka może być jednym z kapitanów. Od 10 lat mnie irytuje ten gość.
1
Jakiś błąd tu jest… KMŚ wygraliśmy w 2011 i 2015 roku. Wcześniej w 2009, ale Mascherano jeszcze wtedy był w Liverpoolu
0
@Kgorecki2500 kogo obchodzi kariera? A futa to tez dotyczy ? XD
5
Gra Atletico jest tak obleśna , jak ich koszulki.
0
I cyk Griezmann gol, 40 mln dla Barcy xD
0
@paweldunajecfcb trafił w słupek zza pola karnego, świetne podanie do Neymara po którym był rzut karny i to tyle raczej takie 5/10
9
Niesamowite, dobrze, ze to tylko piłka nożna bo bym już dawno się rzucił pod pociąg
1
Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito
1
Ferran to się rusza jakby miał gorączkę
0
@endriuuu2 29 a co? Zaraz napiszesz, ze nie mogę tego pamiętać..ok wiedzę czerpię z internetu i tego co mówi mój ojciec
0
@FCB_dimiC bo wróciły wspomnienia
3
Ferran Torres do Messiego, znaczy Kessiego, ale brzmi prawie tak samo…aż się popłakałem prawie :(
0
Dorzućmy im Umtitiego…
9
@Rl9k1nG XD co za żałosna propaganda, gorzej niż za komuny
2
@messi564 Tylko Widzew!
0
@Darkin TAA jest tragiczny w obronie - takich już mamy.
0
@AmigoBlancos dla mnie Benzema po mundialu złapie zadyszkę i Real odpadnie w 1/4
0
@Michu30 canal+ online
2
@Kgorecki2500 przecież masz - Ter Stegen (c)
0
To co jednak nieantyfan tzn Bernardo nie dla Barcy
1
@Medium nie mam Orange. Mam światłowód 300 Mb/s (po kablu, nie wifi) bezpośrednio do tv, chyba powinno wystarczyć do obejrzenia meczu co? XD po prostu serwery Viaplay są gowniane
2
@Rust_Cohle gość w fifie miesza bigos jak sku*wysyn.
2
Pierwszy raz w życiu oglądam studio w Viaplay w przerwie meczu. O ile można się doczepić do jakości i zacinania streama, to atmosferka w studiu jest fajna, luźna i nie mają kija w dupie jak Ci pseudo eksperci 70 letni zapraszani do Polsatu i tvpis.
0
Wam tez tak zacina obraz w tym gownianym viaplay ?
0
Komentarz usunięty
0
@Encore Ja, na porodówce z żona :D
2
@Pawel13sz co jak co ale Ernescik to debesciak w lidze krajowej, robiliśmy prześcieradła jak chcieliśmy
1
@bolinho89 10w40 półsyntetyk lej, szkoda siana na coś lepszego.