Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vhaeraun Ja piłem Komesa poczwórny bursztyn kiedyś - ładnie mnie zniszczyły dwa takie
0
@stone80 Lechia Gdańsk
0
@Sergio_Devils ta ? No co Ty
0
@Sergio_Devils jak on w Barcelonie jest xD
1
Chciałem iść jutro na Widzew. I co? I nie ma miejsc… zbudowali stadion na 18 000 miejsc, eh
0
Mowię wejdę na La Bambe sprawdzić gdzie meczyk jest transmitowany i mój sobotni wieczór właśnie legł w gruzach. Na prawdę, serio nie ma transmisji w normalnym kanale? Ja pier**le.
0
@dargi chyba canal + online wychodzi najkorzystniej
2
@VamosRakieta 3-2 bo dwie łydy
0
@Bogan Luis Enrique znienawidził Madryt i chciał za wszelką cenę ich pokonać.
0
Judasz i tyle…szkoda strzępić
0
@Janas11224 ok obrońco zwierząt
0
@Janas11224 trzeba być odklejonym, żeby wybrać psie życie ponad ludzkie xD
2
@tribo to mecz kontrolny…najważniejsze to brak urazów
2
@Sau_Ron to w fife się gra w coś innego niż fut ? :D
2
I cyk jutro retransmisja o 10 rano, wystarczy wyłączyć neta w telefonie i pieknie obejrzeć rano nie znając wyniku i się wyspać
0
@Criss18Barca lipiec 2003 i prezentacja Ronaldinho w tvn24 była bodajże, od tego się zaczęło
0
@barcelonaLM fajnie, ze ich zaatakował bo to złodzieje i hipokryci, ale ruski nie powinien miec prawa głosu w sumie
1
@AllBundy Dzieki. Jutro do roboty :(
3
My nie potrafimy wymienić trzech podań na połowie rywala xD
0
@Kgorecki2500 w Polsce zmienili i złamali , wiec żaden problem
4
Piłka nożna to sport, w którym 22 chłopów biega po boisku, a na koniec i tak wygrywa real.
1
@gumaz kobieta od 9 lat (żona od 2 lat)
0
@Peszko07 Stumbras / Amundsen / Absolut. A z tańszych to tylko Stock.
0
@msmsms Geralt lubi to.
1
@VeB 1899 Szybka, fajna, awaryjna, kosztowna w naprawie.
2
@YouTuber 60k & szpanowanie (wybierz jedno)
0
@DaPidejpi tymczasem Real Mardyt: -_-"
1
Karny na 100% będzie
0
A już widziałem Ronaldo w Pucharze INTERTOTO.. szkoda, West Ham się raczej nie podniesie już
1
@The_Man przegrywami poprzedniej jesteśmy my