1

Wydaje mi się, że autor, chyba zapomniał o Nico o którym dość szeroko się mówi, że to właśnie on ma papiery na bycie „nowoczesnym” zastępstwem dla Busquetsa.

Zgadzam się z ogólną tezą, że Busquetsa trzeba będzie coraz częściej odsuwać a Frenkie powinien być świetną alternatywą, ale pomijanie Nico w tej układance uważam za dostosowywanie faktów pod tezę ;)

2

@Czarny_ck to, że Alba jest irytujący i brak mu klasy to jedno, ale z tym zalodzeniem bym nie przesadzał, bo poziom raczej trzyma.

0

@Pustelnik oj nie przesadzajmy z tą przebudową. Camavinga i Valverde już tam są i stopniowo wchodzą do zespołu.

0

No chyba trzeba być zadowolonym. Wrócił Fati, Pedri, pojawił się Ferran Torres. Na początku drugiej połowy wyglądało to naprawdę fajnie. Nie od razu można odesłać Real do domu, ale jest potencjał.
Bardzo irytujący Dembele, no i Busquets też jakoś mnie nie przekonywał… do końcówki :)

0

@ramon59 a coś Ci się nie zgadza?

0

Ależ mi się nie podoba gra Barcy z Luukiem na 9. Sam Luuk spoko, wiadomix. Ale te wrzutki i kompletny brak ruchu z przodu to kompletnie fatalna sprawa… tak jak w ostatnich meczach roku oddawaliśmy po kilkanaście strzałów, tak teraz są dwa czy trzy…
Wolno, czytelnie, bez ruchu i na głowę… masakra.

0

NO! Może trochę chłopak spuści z tonu jak zobaczy, że nikt mu nie da kasy nawet zbliżonej do tego co sobie wymyślił na podstawie statystyk z FIFY…

1

Spoko! Ja też bym się chętnie przeniósł do Barcelony!

2

Turbo zaskakujące i dość dziwne z perspektywy zawodnika, ale chyba świetnie rozegrane przez Alemany’ego!

Skoro nie będzie presji na natychmiastowe pozbycie się zawodnika to i łatwiej powinno się rozmawiać/działać.

Kasę pewnie tak czy inaczej dostanie całą, ale zdecydowanie mniej miejsca będzie pochłaniać na liście płac powiązanej z financial fair play!

Wychodzi na to, że w przeciągu kilku dni schodzimy z pensji Cou i Umtitiego! WOW!!

0

@Messiasz2 to prawda. Ale zawsze jednak trochę boli kiedy za darmo odchodzi zawodnik za którego się wyłożyło 120 baniek, i który kompletnie nic z klubem nie osiągnął…

0

@Messiasz2 tak. W Lipcu.

0

@zaiks nie, raczej Dembele kompletna indolencją, Memphis nierobieniem niczego i Abde zmarnowaniem sety.

0

Przynajmniej ta wypowiedź brzmi tak jak powinna. Ofensywa nie grała dobrze cały mecz, ale po bramce kompletnie się wyłączyła a kontra z którą szedł Abde to kompletny kryminał…

Muszę też przyznać, że nie podoba mi się gra z Luukiem na 9. Chociaż sam Luuk robi swoją robotę to jednak sama gra - Wrzutki, wolno, czytelnie i taktycznie bez okazji. Zdecydowanie wolałem Jutglę na 9 - wtedy jest dużo bardziej dynamicznie i kombinacyjne. Myślę, że na 9 zagra Ferran Tores, o to powinno być to.

0

@blaugrana98 on tak gra od początku sezonu…

0

@erni1 tu się nie zgodzę. Bez Luuka na 9 oddawaliśmy po kilkanaście strzałów. Z nim oddajemy po dwa… obaj Holendrzy źle wpływają na grę zespołu.

0

@blaugrana98 to nie obrona nam tutaj zawaliła, tylko totalny brak czegokolwiek z przodu. I to brak wynikający z lenistwa. Te wyjscia Dembele czy Abde, truchcikiem z piłka. ..

0

Wstyd. Gra z De Jongiem oznacza męczenie buły, ale przynajmniej coś wpada.

Po zdobyciu bramki nasza gra ofensywna przestała istnieć (chociaż wcześniej tez tak sobie to wyglądało).

Remis w meczu w którym nie zasługiwałaby na nic, bo nic nie zagraliśmy przez pełne 90 minut…A tak czy inaczej mieliśmy szczęście, bo Pique toż powinien był wylecieć.

Na miejscu Dembele to bym się wstydził rękę po pieniądze wyciągać.

Na plus chyba tylko De Jong, Dani Alves i Nico.

0

Noooo z przodu jest poteeega! Wiem, że brzmi jak kręcenie beki, ale w porównaniu z ostatnimi dwoma meczamiiii :)

2

@kejdzi
Z 25% raczej chodzi tylko o Barce z powodu długów. Zrzucając zawodnika z payrola mamy ta kase zaoszczędzić a nie przeznaczyć na nowego….

Faktem jest, że w stosunku do Barcy, Realu, MU czy innych wielkich klubów o zasięgu globalnym ten przepis jest idiotyczny i raczej przeszkadza niż pomaga. Wiadomo, że gdyby Barca mogła zarejestrować zawodnika o statucie Haalanda to finansowo raczej by zarobiła.
No, ale Tebas do najbystrzejszych czy najuczciwszych nie należy… a inna sprawa, że takie przepisy są potrzebne mniejszym i zdecydowanie mniej stabilnym klubom, których spektakularne zakopywanie sie oglądaliśmy w ostatnich latach regularnie.

0

@ElmaXeen A Dest po transferze do Bayernu za 40 byłby wyceniany na 35… już mnie męczy to Twoje pitolenie kolego. Bez odbioru.

0

@Gall najgorsze jest to, że te kołki i bez sprzedaży Neymara znalazłyby pieniądze na Cou… Dembele by nie było, ale Coutinho by przyszedł. Pewnie za 120 a nie 150, ale by był

0

@Gall nope… Barto planował zakup Coutinho właśnie jako jeden ze sposobów na zatrzymanie Neya.

@hugz - niezbyt. W czasie kiedy kupowali Cou i Bombla Monako chciało nam sprzedać Mbappe. Woleli do nas niż do PSG. Można było uzupełniać skład i nie wydawać ogromnych pieniędzy na zbędnych piłkarzy. Ale oni woleli pokazywac światu, ze jak sobie kogoś wymyśla to sprowadza, za dowolne pieniądze…

0

@KibicBarcy84 Aha. A wiesz kto to jest Wanda Nara, albo w jakiej atmosferze Icardi się rozstawał z Interem, i czemu? I z jakich powodów jego kariera w PSG wyglada jak wyglada?

0

@ElmaXeen
Oj to już się robi śmieszne kolego… Dembele przed transferem do Barcelony był wyceniany przez transfermarkt na 35 milionów. Teraz jest na 30.

0

@Magicc89PL
No, ale Icardi to kolejny tempak. Myślę, że nam już takich nie trzeba. Zdecydowanie wolę Morate, który dla zespołu będzie pracował niż Icardiego, któremu się wydaje, że jest zawodnikiem z topu…

0

@kamapl85 za 160

3

@Matej a czemu nie? Jak się sprawdzi to 40 baniek nie jest żadnym problemem dla żadnego klubu PL…

0

@ElmaXeen dobrze Mordeczko, ale twoje kazałem czy nie kazałem nie ma tutaj nic do rzeczy. Pytasz co Dest pokazał, żeby za niego tyle wołać a ja Ci mówię, że w tym wieku i z tym potencjałem nic szczególnego nie musiał pokazywać. Zwłaszcza, że nie mamy potrzeby go sprzedawać. Nie wiem czego tu nie rozumiesz.

1

@bolinho89 mnie się transfer podobał do momentu kiedy Barto odbiło i wszedł w te popieprzone negocjacje. Tam o ile pamietam zaczynaliśmy w okolicach 70 baniek, zanim jeszcze Ney miał odchodzić. I na tym poziomie ro mogło moim zdaniem mieć sens. Cou jako zastępstwo dla Iniesty mógł zadziałać. Ale jako zastępstwo za Neymara jeszcze za taki hajs to od początku było wiadomo że flop. Nie apodziewałem się, że aż tak ogromny…

2

@hugz a co ma skok Neymara na kase wspólnego z idiotycznym wydawaniem pieniędzy z transfery przez Barto i kolegów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?