• Polecenia 131

Komentarze

8

W jednym z wpisów niżej pisałem o tym, że Dembele chciał takiej pensji jak Real zaoferował Mbappe. Nie jestem fanem Mbappe ale krótkie porównanie dokonań obydwu graczy z bieżącego sezonu (wszystkie rozgrywki klubowe):
Dembele: 11 spotkań, 1 gol, 2 asysty, 16 spotkań opuszczonych z powodów zdrowotnych
Mbappe 27 spotkań, 19 goli, 15 asyst, opuścił 1 spotkanie z powodu covid

1

Dembele chciał zarabiać tyle co wedlug ostatnich informacji Mbappe dostanie w Realu. Obecnie Dembele jest co najmniej półkę niżej niż Mbappe i gdyby była kasa i możliwość wyboru to wolałbym dać te pieniądze Żółwiowi

4

Trudno pogodzić się z nietrafioną inwestycją ale nie jest wart takiej pensji. Brakuje wymiernych efektów jego gry a do tego wisi nad nim ryzyko kolejnych kontuzji. Przydałby się ale za rozsądną pensję.

0

@waletpl
oceniajmy obecną formę. Memphis miał wejście smoka a co gra teraz ....

3

@LaRoja 3 gole w 3 meczach i solidna gra. Ponadto Xavi i Alemany chwalili go za profesjonalne podejście.

Zobacz wszystkie

36

Bartra z Minguezą w obronie i walczymy jak równy z równym z Getafe i Levante

22

Atletico z 3:1 w drugiej połowie na 3:3 w doliczonym. Trzeba docenić ten gest solidarności z nami ;)

11

Nie popadajmy w skrajności ze skreślaniem chłopaka po 10 minutach. 18latek z juvenilu, który w listopadzie zadebiutował w Barcy B wszedł na nerwową końcówkę w wyjazdowym meczu na styku. Zazwyczaj tacy gracze debiutują w pierwszej drużynie przy dwu lub trzybramkowym prowadzeniu. Ma do poprawy grę w defensywie ale jako skrzydłowy nie miał okazji żeby się wykazać gdy cała drużyna była cofnięta i grała na utrzymanie wyniku. Ma jeszcze czas do nauki a wczorajsza szansa na pewno będzie motywacją to dalszej pracy.