0

Ja prdl… znowu!

0

Ja zagłosowałem na tak z jednego powodu - materace. Gdybyśmy go wypchnęli gdziekolwiek indziej to byłoby OK ale do Atletico? Ciężko powiedzieć, żeby to był klub z którym dobrze żyjemy a mimo to oddajemy takich piłkarzy jak Villa, Suarez i teraz Griezmann za grosze… z Atleti powinnismy przestać prowadzić jakiekolwiek interesy.

2

@sk13 a widziałeś kiedyś jakiś mecz piłki kobiecej? One tam się napierdzielają na poważnie. Taki Neymar to by chyba się z murawy nie podnosił :)

0

Kurcze, to tylko 5 lat… tak szybko się udało spaść z topu zarówno finansowego jak i sportowego…

0

@kakusus gdzie tam Ferranowi do Ibry pod tym względem…

0

@Bulos11
Mozliwe, ze Cie to zszokuje, ale "liga mistrzow jest w naszym zasiegu" a "naszym celem jest liga mistrzow" jest powazna roznica...


12

Noooo Pique pokazał, że jaja ma ze stali - tyle kasy zostawić na stole i odejść na własnych warunkach. Nie spodziewałem się tego.
Szacun.

0

Hahahaha! Dobre! PSG już za biedne na źródło wzmocnień, trzeba kogoś z większym hajsem :D

3

@Awtameok_Klana No mam nadzieje, że nie będą biegały po boisku z wielkim napisem BIMBO na koszulkach :)

2

Na początku myślałem ze sobie robią jaja… ale widzę, że to na poważnie… serio?! Bimbo? Za 3,5 bańki pakują na koszulkę coś z czego całe stanu będą ciągnąć łacha?!

1

@RafalE36 chyba sobie robisz jaja?

0

Figo? Nie znam…

0

@ini_barca tak jak mówię, jeśli ktoś od nich kupi prawa telewizyjne za kata 2250-3000 to niech pąpują w rynek transferowy ile chcą.

Jeżeli w takiej sytuacji będę na coś narzekał to tylko na to, ze to akurat oni znaleźli idiotów którzy za takie prawa zapłacili…

Dodatkowo - tu raczej nikt nie narzeka na to ile Citi czy PSG wydają na transfery, tylko na to, że w stosunku do PSG nie są przestrzegane te same zasady co w stosunku do innych. Gdyby PSG zarabiało te pieniądze, zamiast je brać od szejków to nie byłoby sprawy. A oni mało ze nie zarabiają, to jeszcze jakiś pajac na smyczy tychże szejków będzie publicznie się zastanawiał czy działania Barcelony są legalne czy nie…

0

@ini_barca mogą oczywiście, na tym polega wolny rynek. Jeśli ktoś zechce im za to zapłacić. Nie widzę w tym żadnego niebezpieczeństwa.

1

@ini_barca No Citi nie może, bo nie dysponuje swoimi prawami, a PSG nie wiem i mi to wisi. Oni nie muszą nic mówić, bo ich żadne zasady nie dotyczą, co mamy udowadnianie kolejny sezon, tym razem z kontraktem Mbappe.
A typ mógłby mieć choć tyle przyzwoitości, żeby zamknąć mordę… sytuacja wyglada tak, jakby właściciel piramidy finansowej podnosił alarm, bo zobaczył jak ktoś zawinął czekoladę w sklepie…

7

Samo odejście Neymara było bardzo dobrym ruchem z perspektywy finansowej. Problem z tym co zrobiono z pieniędzmi…

1

Ja bym się przede wszystkim przyglądał temu co już jest: Nico, DSJ i Eric.

Pamietam pierwszy sezon Busquetsa (a wlasciwie jego pierwsza cześć) w pierwszym składzie i on tez popełniał dramatyczne błędy. Pamietam, że nie mogłem uwierzyć, że on wygryza Yaye… teraz FDJ czasami popełnia podobne, ale ma wizje… do tego ma mobilność, a „mobilny Busquets” to by była spora zmiana :)

0

@forest OK, oczywiście, że jak zdecyduje że nie odchodzi to kasę musi dostać.

Ale tak samo może się dogadać, że kończy karierę ale cześć pensji zawartej w nowym kontrakcie klub musi mu za przedterminowe zerwanie umowy wypłacić… takie rzeczy są zawsze do dogadania, tylko potrzebna jest wola…

0

@maciekofcb on przed transferem do nas był topowym zawodnikiem a nie zapowiadał się…

6

Widzę, że ludzie mieszają dwie sprawy.

Wypłata zaległej kasy i koniec kariery Pique. Obie powinny mieć miejsce. Tzn - jeśli zawodnik zakończy karierę wtedy zaległa pensja tak czy inaczej powinna mu być wypłacona. Ale może się okazać, że wtedy będzie się dało tej kasy nie uwzględniać w limitach wynagrodzeń :)

Faktem jest, że Pique sam z siebie opowiadał, że jest gotów odejść jeśli już nie będzie potrzebny.

0

Wszystko spoko, ale ta manita obiema drużynami z Madrytu robi tam wrażenie :)

0

@NaFazieHitman oooo jaka dobra królowa! Szkoda, że w zamian za to stanie przy nich w „tamtych dniach” oni kazali nam spierdalać jak tylko przestaliśmy być potrzebni. I na paradzie zwycięstwa nas nie było.

Wtedy jakoś nie trąbiła jak to Europa potrzebuje Polski…

0

Problem jest taki, że materace regularnie lecą w ciula. Wypadałoby jak Liverpool z Barcą oficjalnie zaznaczyć, że to jest koniec jakichkolwiek deali Barcelony z Atleti. I spokój.

0

Takie same wartości jak on? Rozumiem, że te wartości to - „chuj z ambicją i wynikiem sportowym, hajs się musi zgadzać, Hala Madrid!”?

0

@SenoX tak, ale połowa z tego to będzie reprezentacja ;)

@Nowy1103 nie podniecam się.

@FCBurnley Nie zgadzam się. To, że okienko jest świetne widzimy już teraz. Na wiosnę dowiemy się czy wszystko zagrało, ale same transfery już teraz mają głęboki sens.

1

Jak to się stało, że za Aube zjechaliśmy z 20 do 8 baniek?
Cieszy czyszczenie budżetu z Desta, zaskakuje czyszczenie budżetu z Alby, myślę, że to się nie wydarzy, ale cieszy mnie ten ruch.

No i czekam na info o Braicie. Zapowiada się okienko z gatunku 10/10! Ostatnie jakie mógłbym określić w ten sposób to początek pracy Guardioli, i tez Laporta u sterów :)

8

WTF z tym Albą?!?! Fakt, że zarabia za dużo, ale takie numery na koniec okna??!!

Trochę ekscytujące, trochę straszne :)

3

Tak, tak. Poczekajmy na jakiś poważny mecz i Alba wskoczy do pierwszej 11…

1

Nooo, to wiadomo czemu się młodziak zwaflowal i nie przeszedł operacji :P

0

Ojjj, co Pan prezes taki oszczędny w słowach? Czemu Corvino pracował tylko miesiącami? Czemu nie dekadę?!

Barca stara się typa pozbyć na wszelkie sposoby a ten fanzoli o tym jak to się napracowali…

Media