22 godziny temu
0
@gohan77 ale nikt go nie chce, w tym problem
25 czerwca 2026, 06:53
następnym razem z radosnymi oczami i poklepując po plecach powie komuś, że rucha jego starą butlą od vanisha i jak to udowodnisz? chory przepis
24 czerwca 2026, 16:34
1
@Batys jak co roku polskie góry, ulubiony klimat
23 czerwca 2026, 18:40
@natanvip nie było oferty
23 czerwca 2026, 13:35
2
@Bogan spokojnie, na tym mundialu i tak już nie zagra, ta brazylia obecnie jest tak mierna, że za 2 tygodnie to już będą w domu
2 marca 2019, 22:57
67
Jak coś to moje oceny dzis nie bed obiektywne bo daje Ter Stegenowi i Lengletowi 10 za piękne ciosy w szpetny ryj Ramosa
13 stycznia 2016, 01:52
64
Robben znow nie zagral druzynowo hehehehe
25 grudnia 2015, 21:39
63
facet dzieki ktoremu 11 lat temu pokochałem Barcelonę... :)
3 października 2019, 20:58
61
Busquets nie zagrał zlego meczu ? hamulcowy numer jeden...po jego zejściu barca dopiero zaczęła grać w 11 :)
27 lutego 2016, 10:00
60
dzis całym sercem za bandą Simeone i żeby krew sie polała :) Ewentualny remis wiadomo,ze lepszy dla nas jesli chodzi o tabele jednak ogladać upadek Realu smakuje duzo lepiej :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
@gohan77 ale nikt go nie chce, w tym problem
0
następnym razem z radosnymi oczami i poklepując po plecach powie komuś, że rucha jego starą butlą od vanisha i jak to udowodnisz? chory przepis
1
@Batys jak co roku polskie góry, ulubiony klimat
0
@natanvip nie było oferty
2
@Bogan spokojnie, na tym mundialu i tak już nie zagra, ta brazylia obecnie jest tak mierna, że za 2 tygodnie to już będą w domu
67
Jak coś to moje oceny dzis nie bed obiektywne bo daje Ter Stegenowi i Lengletowi 10 za piękne ciosy w szpetny ryj Ramosa
64
Robben znow nie zagral druzynowo hehehehe
63
facet dzieki ktoremu 11 lat temu pokochałem Barcelonę... :)
61
Busquets nie zagrał zlego meczu ? hamulcowy numer jeden...po jego zejściu barca dopiero zaczęła grać w 11 :)
60
dzis całym sercem za bandą Simeone i żeby krew sie polała :) Ewentualny remis wiadomo,ze lepszy dla nas jesli chodzi o tabele jednak ogladać upadek Realu smakuje duzo lepiej :)