O sobie

  • Zainteresowania rap, fifa
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły barsa, aston villa
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 5083
  • Liczba komentarzy 2755
  • Polecenia 3529

Komentarze

0

@gohan77 ale nikt go nie chce, w tym problem

0

następnym razem z radosnymi oczami i poklepując po plecach powie komuś, że rucha jego starą butlą od vanisha i jak to udowodnisz? chory przepis

1

@Batys jak co roku polskie góry, ulubiony klimat

0

@natanvip nie było oferty

2

@Bogan spokojnie, na tym mundialu i tak już nie zagra, ta brazylia obecnie jest tak mierna, że za 2 tygodnie to już będą w domu

Zobacz wszystkie

67

Jak coś to moje oceny dzis nie bed obiektywne bo daje Ter Stegenowi i Lengletowi 10 za piękne ciosy w szpetny ryj Ramosa

64

Robben znow nie zagral druzynowo hehehehe

63

facet dzieki ktoremu 11 lat temu pokochałem Barcelonę... :)

61

Busquets nie zagrał zlego meczu ? hamulcowy numer jeden...po jego zejściu barca dopiero zaczęła grać w 11 :)

60

dzis całym sercem za bandą Simeone i żeby krew sie polała :) Ewentualny remis wiadomo,ze lepszy dla nas jesli chodzi o tabele jednak ogladać upadek Realu smakuje duzo lepiej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?