O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 594
  • Polecenia 1768

Komentarze

0

@luka1995
10 na 12. Lewy znów nie będzie istniał w tym meczu.

4

Szkoda że nie był tak skuteczny kiedy przy wyniku 3:0 pędził sam na sam z bramkarzem Liverpoolu i tak kopnął że bramki nie zdobył. Jak było w rewanżu wszyscy wiemy.

1

Który to już raz. Juve, Roma, Liverpool, Bayern i teraz Psg. Za każdym razem kompromitacja i później zaklinanie rzeczywistości o tym że wrócą i będzie lepiej.

0

Jaka piękna katastrofa

13

Mocna psychika i koncentracja od początku. Psg na pewno rzuci się od pierwszego gwizdka przetrwać to, szybka kontra i gol. Półfinał blisko.

Zobacz wszystkie

109

Ludzie Ludzie słuchajcie: Właśnie zostatałem tatą !!!!

68

Wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem. Dlatego kibicuję PSG.

50

Sergi Roberto za plaskacza dla Marcelo bezpośrednia czerwona i 4 mecze kary. Tutaj ewidentny atak wyprostowaną nogą w nogę(kostkę) jedynie żółta. Takie rzeczy tylko w Hiszpanii.

37

Kupią za 12 a sprzedadzą za 10 albo wypożyczą. Giganci biznesu.

34

Jestem w trakcie czytania biografii Hristo Stoiczkow. Postaci której nikomu nie trzeba przedstawiać. Był tam fragment jak Cruyff wybierał graczy do swojego Dream team. To była perfekcyjana analiza kto i dlaczego na danej pozoycji. Bez improwizacji bez zbędnego kupowania pilkarza. Trener z wizją tego co ma grać drużyna i z odpowiednimi do tego graczami. Natomiast to co teraz się dzieje to jest ostra jazda bez trzymanki. Kupują de Jonga i gość błąka się po skrzydle zamiast grać w środku za piłkarza który lata świetności ma za sobą. Wydają fortunę na Coutinho który nijak nie pasował do stylu w jakim miał grać i do tego znów był wystawiany nie na swojej pozycji. Grizeman w Atletico lider kiler a teraz cień dawnej gwiazdy. Dembele więcej go nie ma niż jest. Setki milionów utopione w błoto bez logiki bez wizji na przyszłość z trenerem który... Szkoda słów że tak wielki klub stoczył się do przeciętności.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?