O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5200
  • Liczba komentarzy 659
  • Polecenia 1907

Komentarze

0

W klubie panuje optymizm. Skończy jak Umtiti na leczeniu u szamana.

0

Takie zachowanie piłkarza oznacza dla mnie całkowity brak jakichkolwiek ambicji. Lepiej grzać ławę niż iść za mniejszy pieniądz grać w innym klubie.

4

Dał mu szansę bo nie miał nic do stracenia (Xavi). A skoro już Yamal dawał radę to już został w pierwszym składzie i tyle.
Mnie ciekawi sytuacja z Oriolem Romeu wyśmiewanym na potęgę, który podobno ma zostać. Jeśli to prawda i za sprawą nowego trenera pokaże ze jest wartościowym piłkarzem, a nie zwykłym grajkiem kopiącym się po czole to będzie dowód na to że jednak Xavi był marnym trenerem.

2

Mam nadzieję że to tzw chwyt marketingowy mający na celu zmylenie potencjanego nabywcy na tego przeciętniaka.

2

I od tamtej pory brak napadziora z prawdziwego zdarzenia.

Zobacz wszystkie

109

Ludzie Ludzie słuchajcie: Właśnie zostatałem tatą !!!!

68

Wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem. Dlatego kibicuję PSG.

50

Sergi Roberto za plaskacza dla Marcelo bezpośrednia czerwona i 4 mecze kary. Tutaj ewidentny atak wyprostowaną nogą w nogę(kostkę) jedynie żółta. Takie rzeczy tylko w Hiszpanii.

37

Kupią za 12 a sprzedadzą za 10 albo wypożyczą. Giganci biznesu.

34

Jestem w trakcie czytania biografii Hristo Stoiczkow. Postaci której nikomu nie trzeba przedstawiać. Był tam fragment jak Cruyff wybierał graczy do swojego Dream team. To była perfekcyjana analiza kto i dlaczego na danej pozoycji. Bez improwizacji bez zbędnego kupowania pilkarza. Trener z wizją tego co ma grać drużyna i z odpowiednimi do tego graczami. Natomiast to co teraz się dzieje to jest ostra jazda bez trzymanki. Kupują de Jonga i gość błąka się po skrzydle zamiast grać w środku za piłkarza który lata świetności ma za sobą. Wydają fortunę na Coutinho który nijak nie pasował do stylu w jakim miał grać i do tego znów był wystawiany nie na swojej pozycji. Grizeman w Atletico lider kiler a teraz cień dawnej gwiazdy. Dembele więcej go nie ma niż jest. Setki milionów utopione w błoto bez logiki bez wizji na przyszłość z trenerem który... Szkoda słów że tak wielki klub stoczył się do przeciętności.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?