1

@Rust_Cohle Jaki fart. A mogli wcześniej strzelić i by nie było nerwówki.

2

Pięknie Lechici!! Żaden rywal nam nie straszny.

0

@Emhyr Akurat myśle, że Kiwior ma potencjał. Chociaż na MŚ zagrał słabo.

30

@clyde Najwyższa pora na usunięcie konta. Tylko nie zapomnij o tym napisać na LR.

7

Jeszcze nie wyłączyłem TV, a tam pokazują woleja Suareza z Arsenalem. W polu karnym jeszcze Messi i Neymar w pięknych koszuleczkach z 2016, a idz pan...

0

@MateuszGotowka99 Ruch trochę do piłki robił, jedynie to broni sprawdzanie tego.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Iniesta strzelał decydującego gola w dogrywce MŚ, a Modrić dostawał łomot od Francji. Levels :]

1

@takisobiektos W sensie Kvaka? :]

1

@Comentateiro Mega szef w gorących, a oprócz niego jeszcze ObiwanKenobi i Arasz.

3

Ktoś pisał, że Gakpo gra, a wiedzieliście o Diogo?

1

@ElTomas Przynajmniej trzymają poziom, wszędzie tak samo ch*jowo.

2

Szkoda, że Dembele nie zagra z Realem, bo by zrobił papkę z tego Nacho'sa.

0

O boże Salah....

1

Ja sobie obejrzę meczyk, ale na cud nie liczę. Nawet jakby grali katastrofalnie to LFC zrobi karnego :D

1

@Comfortable_ Usuń konto głąbie.
Edit. No i pięknie.

3

@don'T.R.I.P.e Ja również uroczyście ogłaszam, że nie usuwam konta. No chyba, że ktoś odpowie na mój post to usunę.

1

@Encore Takie same wynik, no albo 5 zwycięstw mniej XD

2

@Eoren Dajcie mu bana na 2 miesiące, a jak będzie dobrze już z nim to odbanujecie :D

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, że Taremi nie użył więcej siły przy strzale. Albo chociaż nie podniósł piłki.

0

Takie setki, a byłoby na kebsa.

0

@arasz1819 No do Messiaczka to Haalandowi jeszcze bardzo daleko.

2

@John_Doe A tryplecik jak Eto ma? No ni ma.

1

@MesQueUnClub96 W Paintcie to robiłeś?

1

@macio_944 A niby nie? XD
Dla mnie City gra dziś lipę.

1

@MesQueUnClub96 Już z United zapomniał.

2

@arasz1819 Barca tak grała na mocne drużyny. A tu Liepz wygląda jak Chojniczanka.

0

W meczu City - Liepzg gra zawodnik na poziomie Lewandowskiego... jest nim Werner.

2

@AmigoBlancos Niech jedzie do Argentny, a w dodatku niech komuś to powie. To niebyłbym pewny czy wyjedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Menczester cyty XD!

0

@takisobiektos Serio?? Kolejny syf i znowu on, to już nawet nie jest śmieszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?