Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Jaki fart. A mogli wcześniej strzelić i by nie było nerwówki.
2
Pięknie Lechici!! Żaden rywal nam nie straszny.
0
@Emhyr Akurat myśle, że Kiwior ma potencjał. Chociaż na MŚ zagrał słabo.
30
@clyde Najwyższa pora na usunięcie konta. Tylko nie zapomnij o tym napisać na LR.
7
Jeszcze nie wyłączyłem TV, a tam pokazują woleja Suareza z Arsenalem. W polu karnym jeszcze Messi i Neymar w pięknych koszuleczkach z 2016, a idz pan...
0
@MateuszGotowka99 Ruch trochę do piłki robił, jedynie to broni sprawdzanie tego.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Iniesta strzelał decydującego gola w dogrywce MŚ, a Modrić dostawał łomot od Francji. Levels :]
1
@takisobiektos W sensie Kvaka? :]
1
@Comentateiro Mega szef w gorących, a oprócz niego jeszcze ObiwanKenobi i Arasz.
3
Ktoś pisał, że Gakpo gra, a wiedzieliście o Diogo?
1
@ElTomas Przynajmniej trzymają poziom, wszędzie tak samo ch*jowo.
2
Szkoda, że Dembele nie zagra z Realem, bo by zrobił papkę z tego Nacho'sa.
0
O boże Salah....
1
Ja sobie obejrzę meczyk, ale na cud nie liczę. Nawet jakby grali katastrofalnie to LFC zrobi karnego :D
1
@Comfortable_ Usuń konto głąbie.
Edit. No i pięknie.
3
@don'T.R.I.P.e Ja również uroczyście ogłaszam, że nie usuwam konta. No chyba, że ktoś odpowie na mój post to usunę.
1
@Encore Takie same wynik, no albo 5 zwycięstw mniej XD
2
@Eoren Dajcie mu bana na 2 miesiące, a jak będzie dobrze już z nim to odbanujecie :D
0
@FcPortoFan1999 Szkoda, że Taremi nie użył więcej siły przy strzale. Albo chociaż nie podniósł piłki.
0
Takie setki, a byłoby na kebsa.
0
@arasz1819 No do Messiaczka to Haalandowi jeszcze bardzo daleko.
2
@John_Doe A tryplecik jak Eto ma? No ni ma.
1
@MesQueUnClub96 W Paintcie to robiłeś?
1
@macio_944 A niby nie? XD
Dla mnie City gra dziś lipę.
1
@MesQueUnClub96 Już z United zapomniał.
2
@arasz1819 Barca tak grała na mocne drużyny. A tu Liepz wygląda jak Chojniczanka.
0
W meczu City - Liepzg gra zawodnik na poziomie Lewandowskiego... jest nim Werner.
2
@AmigoBlancos Niech jedzie do Argentny, a w dodatku niech komuś to powie. To niebyłbym pewny czy wyjedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Menczester cyty XD!
0
@takisobiektos Serio?? Kolejny syf i znowu on, to już nawet nie jest śmieszne.