Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Rozumiem jakbyś to napisał o Pedrim. Ale Raphinia ma wiele słabych meczów tak samo jak Dembele.
3
@Firestone Ok, dlatego z ManU dostajemy w czapę. Dembele to nie poziom Barcy, ale trzymajmy Raphinie...
a potem zdziwienie, że nie liczymy się w europie.
0
Ale mecz XDDDDDD Evi dashujący do przodu mając 200hp i odpalając R to jest cudo.
5
Tryndamere XDDDDD @FcPortoFan1999 @takisobiektos
0
Ale, że to tego wrócili. Nie powiem - szacun.
6
Ahhahahahaa mamy tooo. Negreira działa.
2
Mamy i przykuca. Oj zaraz nam strzelą hahah
0
Jak podawał to już myślałem - gol...
Na szczęście, jednak Muniain jest mocny.
1
@takisobiektos Z Xayah która ma free aa nie da się konkurować. Kobbe z Liderem mega oro. A Jeonghoon to robił takie akcję, że szok, chyba z 3 razy missplayował.
Hans sama dziś będzie miał koszmary o Liderze
0
Astralis zmiata G2, ale gierka Lidera i Kobbe
0
Ale Mikyx dostał na dziurę.
4
Czekam tylko na 1:0 dla nas i tekst "Ważna wygrana, a mecz do zapomnienia". Hahahah jakie to jest ku**a smutne.
1
0/11 Oskarinin. Ja ostatnio jak wróciłem do gry i zagrałem GP to wyglądałem lepiej.
0
@FcPortoFan1999 Te 2 wyebki to normalnie jakbym coachowanie oglądał. Katastrofa.
Edit. Widziałeś tego flasha 1v3 ????? Solo kolejkowe akcje na pro scenie lul.
2
Ale to Fnatic jest żałosne. Tylko słyszę "o boże" od Nervy i silvana.
0
@takisobiektos @FcPortoFan1999 panowie wiecie gdzie mogę się zgłośic do Elyoyi i Hylissanga o moje 5 ziko postawione na tych nieudaczników?
1
Zeri rozpędzona jest nie do powstrzymania.
0
@FcPortoFan1999 Ta Nuc dał się wyłapać
0
Hyper-int z pięknym hookiem.
6
@Criss18Barca o jedno zero za dużo wpisałeś.
2
XD i Mbappe strzela. Oj będzie gorąco
0
@PatrychoO Akurat tu się nie dziwię. Łapie go za nogę jak d*bil.
1
@FcPortoFan1999 Nie zrozumiana decyzja imo. Zostawiasz open Dravena, a i tak pickujesz Xayah. Jeszcze ten Jayce i Gwen. Nie było źle, ciekawe jak sobie poradzą jutro.
0
Chciałem polecieć kurs 5.20 na -25, ale zmienili kursy... Sadge.
1
@FcPortoFan1999 Szkoda, że Ruby trolluje.
0
@FcPortoFan1999 E tam. Doinb na Naucie to było coś.
2
Ale draft, będzie ciekawie.
0
@Encore fortnite 2k23 xdd
0
Japie.... chciałem zobaczyć K'Sante, ale w rękach Szygendy.
1
@FcPortoFan1999 No dzisiaj GALA ładnie się przejechał wraz z RNG. Aph w dobrych rekąch nadal mega silny. Postać chyba nie do zbalansowania, tak samo jak Akali (imo).