0

@Firestone Rozumiem jakbyś to napisał o Pedrim. Ale Raphinia ma wiele słabych meczów tak samo jak Dembele.

3

@Firestone Ok, dlatego z ManU dostajemy w czapę. Dembele to nie poziom Barcy, ale trzymajmy Raphinie...
a potem zdziwienie, że nie liczymy się w europie.

0

Ale mecz XDDDDDD Evi dashujący do przodu mając 200hp i odpalając R to jest cudo.

5

Tryndamere XDDDDD @FcPortoFan1999 @takisobiektos

0

Ale, że to tego wrócili. Nie powiem - szacun.

6

Ahhahahahaa mamy tooo. Negreira działa.

2

Mamy i przykuca. Oj zaraz nam strzelą hahah

0

Jak podawał to już myślałem - gol...
Na szczęście, jednak Muniain jest mocny.

1

@takisobiektos Z Xayah która ma free aa nie da się konkurować. Kobbe z Liderem mega oro. A Jeonghoon to robił takie akcję, że szok, chyba z 3 razy missplayował.
Hans sama dziś będzie miał koszmary o Liderze

0

Astralis zmiata G2, ale gierka Lidera i Kobbe

0

Ale Mikyx dostał na dziurę.

4

Czekam tylko na 1:0 dla nas i tekst "Ważna wygrana, a mecz do zapomnienia". Hahahah jakie to jest ku**a smutne.

1

0/11 Oskarinin. Ja ostatnio jak wróciłem do gry i zagrałem GP to wyglądałem lepiej.

0

@FcPortoFan1999 Te 2 wyebki to normalnie jakbym coachowanie oglądał. Katastrofa.
Edit. Widziałeś tego flasha 1v3 ????? Solo kolejkowe akcje na pro scenie lul.

2

Ale to Fnatic jest żałosne. Tylko słyszę "o boże" od Nervy i silvana.

0

@takisobiektos @FcPortoFan1999 panowie wiecie gdzie mogę się zgłośic do Elyoyi i Hylissanga o moje 5 ziko postawione na tych nieudaczników?

1

Zeri rozpędzona jest nie do powstrzymania.

0

@FcPortoFan1999 Ta Nuc dał się wyłapać

0

Hyper-int z pięknym hookiem.

6

@Criss18Barca o jedno zero za dużo wpisałeś.

2

XD i Mbappe strzela. Oj będzie gorąco

0

@PatrychoO Akurat tu się nie dziwię. Łapie go za nogę jak d*bil.

1

@FcPortoFan1999 Nie zrozumiana decyzja imo. Zostawiasz open Dravena, a i tak pickujesz Xayah. Jeszcze ten Jayce i Gwen. Nie było źle, ciekawe jak sobie poradzą jutro.

0

Chciałem polecieć kurs 5.20 na -25, ale zmienili kursy... Sadge.

1

@FcPortoFan1999 Szkoda, że Ruby trolluje.

0

@FcPortoFan1999 E tam. Doinb na Naucie to było coś.

2

Ale draft, będzie ciekawie.

0

@Encore fortnite 2k23 xdd

0

Japie.... chciałem zobaczyć K'Sante, ale w rękach Szygendy.

1

@FcPortoFan1999 No dzisiaj GALA ładnie się przejechał wraz z RNG. Aph w dobrych rekąch nadal mega silny. Postać chyba nie do zbalansowania, tak samo jak Akali (imo).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?