4

@PatrychoO Patrz na De Paula po prawej. Chyba, że to jakiś inny gracz xd.

0

@GodGaveMeStyle Podali ręce, a mogli tego nie robić. Nie jest napisane, że Lautaro czy Enzo jest bez klasy.

1

@fanRealuAlespoko Nikt nie mówi, że robisz. On cię nie oznaczył, ani nic. Po prostu napisał komentarz.

1

@fanRealuAlespoko Idz na żyletę i powiedz im, żeby nie krzyczeli "Legia", bo ty jesteś za Lechem XD

1

@hayek Na IG mówił, że to miałbyć żart XDD

5

@MesQueUnClub96 W sensie przywalił ci z niej dlatego masz taki zakuty łeb? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Donnie_Darko O boże to Leo by miał z 160 bramek teraz. Nie wierzę w to i tak XD
Przecież to Curaqua wygląda słabo, a są wyżej xd.

0

@Donnie_Darko Żartujesz?

4

Ale Lo Celso to jest kozak.

2

Kiedy jakieś mecze o stawkę dla Argentyny?

7

Messiaczek i 1:0,

0

@takisobiektos Ruby nie może sobie wlecieć do Drake pit'a przy takiej gierce... Sadge.

9

Lewy piłki z 5-ciu metrów nie potrafi przyjąć to już się robi śmieszne.

0

@MesQueUnClub96 "A jak strzeli jedynie bramkę to - od napastnika wymaga się goli i to zrobił.", "Najlepsze jest to, że Lewy znowu nie gra źle, ale "nie ma liczb" więc się skończył" o tym mówie.
Lewego nie rozliczasz z dryblingu czy kreacji, bo on jak nie strzeli to zazwyczaj jest bezbarwny.

0

@MesQueUnClub96 A jak strzeli jedynie bramkę to - od napastnika wymaga się goli i to zrobił. LUL

0

@FcPortoFan1999 Pójdzie ban Ahri i już można dawać ff'a h3h3.

2

Mad przegrywa na G2, a więc wszystko w rękach Heretyków. Mam nadzieje, że Jankos tam mowe motywacyjną da jak Leo przed CA.

1

Ale G2 wywozi Mad Lions. Olaf topory napi*dala jak Dis. Polska w tymczasie strzela gola i to jest życie.

1

Elyoya jaki int. 4:0 dla G2 @takisobiektos @FcPortoFan1999

2

JankosCrazy Cheergi JankosCrazy Cheergi!
A niech teraz G2 zintuje Jankos'a to jadę do Berlina. @takisobiektos @FcPortoFan1999

0

Brawo Heretycy, ale czemu wcześniej nie grał Ruby tą Ahri...
Btw. Doss skarcony za tę pozycję do grania.

1

@FcPortoFan1999 Ale Adam zaorał Odo.

1

@takisobiektos @FcPortoFan1999 Będzie miało topa aż to wyjścia na scenę

0

@FcPortoFan1999 Muszę sobie nadgonić LCK i LPL, bo ostatnio nie oglądałem, a tego już nie mam siły oglądać.

0

@FcPortoFan1999 No tam powinni zabić sylasa, a Evi zone'ować Zeri, ale nie wchodzić. Gdyby tylko kręcił latarnią i się cofał to może by się udało.

1

@FcPortoFan1999 Oni podchodzą pod nashora jak d*bile i nawet nie flipują. Żeby na końcu i tak go oddać za soula?? Może bali się Malphite. A jak Lulu kupiła Mikaela to i tak już gg.
Powiem tak, najlepszy TF Heretics był kiedy Evi wszedł na plecy, a tak to oni teamfightuja się zawsze od frontu.

1

@takisobiektos Jak oni tradują Nashora za drake (Soula XD) i Mersa pada w enemy jg, to nie na sensu grać.

0

@Rust_Cohle Chyba trzeba kupić burgera i go tu wrzućić, by zrzućic politykę.

1

@FcPortoFan1999 Malrang też coś średnio ostatnio, trochę mu chyba meta nie siada. Całe KOI trochę dołek ogólnie

1

@FcPortoFan1999 no i wylądował na spawnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?