0

11:4 9ine wygrywa pierwsza połowe (Mirage). Tak samo dobra druga połowa i 3 mapa nie będzie potrzebna. Polskagurom!

4

16:9[ine] domyka Vertigo. Piękna runda Hadesa.

1

@FcPortoFan1999 Wyłączyłeś i juz eco wygrane i 8 runda. Podeśle ci skrót ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@takisobiektos Dokładnie, ale na BO3 mamy szanse.

5

9ine prowadzi 6:0 na NIP, jazda!!

9

9ine wygrywa po 3 mapach.
[Pick 9ine]Vertigo - 9ine
[Pick Mouz]Ancient - Mouz
[Decider]Nuke - 9ine.
Następne spotkanie zagrają na NIP (ninje w piżamach).
@takisobiektos @FcPortoFan1999

1

@Medium Słyszałem to... aż mnie ciarki przeszły... żenady. Taki kozak, a druga liga go zweryfikowała.

1

@takisobiektos Jaki kill? Turret wystarczy xdd

0

@takisobiektos Jinx nawet lubię oglądać i jednak łatwiej ją wyłapać.

0

Kibicuje VIT, ale k... ta Zeri. Nerfić to bo nie będzie co MSI oglądać.

0

@FcPortoFan1999 Tylko, żeby nam o tym mówił.

2

@FcPortoFan1999 @takisobiektos Wiecie co panowie, ja jednak też chce by BDS pojechało na MSI, tak tylko się zgrywałem.

0

@FcPortoFan1999 Ty, a jak G2 wygra na Mad, a potem na VIT. To liczą się punkty, i czy wtedy BDS nie wchodzi?

1

Zeri dla Upseta. Jak tego nie wygrają to już znaczy, że jest tragedia forma.

0

@takisobiektos @FcPortoFan1999 Ja liczyłem ns VIT, a tu taka lipa.

1

@takisobiektos Nawet tak nie żartuj.

1

@FcPortoFan1999 BO gra jak na solo kolejce. Ten flash na nashora i na bocie... chryste.

0

No co, mega diff na bocie w pierwszej gierce.
Moje mvp ląduje do Labrova.

0

@FcPortoFan1999 No dziwne, ale to był chyba 3/4 hit. Ale imba na topie, FF uratowało Photona.

0

@FcPortoFan1999 Jaki francuz, jak to Polak. Tak samo jak Szygenda :D

1

Nerva na casterce i zaczynamy BO5.
Ps. 9ine przegrał, więc teraz liczymy na Polaka ADAMA.

1

@Mario96w IEM Brazil, na twitchu, kanał ESL.

0

@takisobiektos ??? A co mu dało jak on na początku był bez bramki? I to było dobre dla Leo? Przecież jakby wrócił do Barcy po CA, to nie było by żadnej dyskusji.

0

@takisobiektos XDD Przecież te miesiące w psg to jedyne co dawało szanse Lewemu.

2

@Zoker Według niektórych chyba nie.
Trzeba chwalić Barce pompować balonik, a potem bomba 4:0 od Realu i odpadnięcie z LE. Powinniśmy jak ten Pan po 4:0 z LFC całować herbik i wszystko powinno być cacy.

0

@macio_944 "Aż tak bardzo nie lubię się babrać w g*wnie jak niektórzy z Was ¯\_(ツ)_/¯"
No chyba, że trzeba zedrzeć łacha z konfederacji.
@Zoker "Rozumiem wiarę we własny klub itd., ale Barcelona nie daje nam praktycznie żadnych powodów żeby w nią wierzyć." Nikt tu nie czeka na porażkę Barcy, ale gdy gramy jak gramy to chyba można mieć zastrzeżenia. Jednak tu tylko źle jak ktoś ma zastrzeżenia, a jak ktoś wywyzsza Barce, a potem przychodzi weryfikacja to już git.

1

Hahahaha jakie asy na palmie.

0

Co za łośki... nie wierzę.

0

@macio_944 @Explode Pięknie się łapiecie :D jak dzieci

0

Przywrócenie Ligi to jest to czego chciałem, ale od następego sezonu to już musi jakoś wyglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?