Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ktoś mówi, że ekstraklasa odbiega od topu. Po czym odpalasz mecz i Xavi podkrada taktykę Papszuna na nie strzelenie gola i czekanie na karne. Szkoda tylko, że Xavi nie ogarnął, że gra mecz ligowy, a w dodatku taktyka ta nie działa, bo Raków przegrał.
26
Ale, że Raków gra z Legią dwa mecze w dzień, lol.
W dodatku Legia znowu z czerwem.
0
Dawać bombelka na bojo.
1
@norbi77 O De Jong jednak gra XD. Czyli młody Gavi musi na siłe grać, bo Xavi chce grać na 4 pomocników? Już lepiej byłoby dać szanse Ansu, a może od początku by coś zrobić.
3
@norbi77 Rozumiałbym to jakby nie grał Pedri, ale jak on już jest zdrowy. To dałby drugiemu młodemu odpocząć. A gdyby dał szanse Torre to już w ogóle.
0
Bale ładnie chodzi, ale niech podbije do Alby o zagranie do pola karnego.
0
@urbie999 A szkoda, bo chciałem go zobaczyć.
0
Abde nie gra czy co?
1
@adi7adi8 Oj to tragedia... 9ine przegrywa pierwsza mapę i jak ekipa jest z Tier 1 to już nie ma co wchodzić na serwer.
1
@adi7adi8 A to nie mogą jej zbanować? Czy po banie Inferno przeciwnicy pickują Ancienta.
1
Legia się broniła, bo dostała czerwoną. Inne ekipy się tak bronią w finale LM i też wygrywają, a grają bez czerwonej kartki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
A ci znowu tego Ancienta... ło panie. Czyli 2:0.
1
I vertigo dla Astralis... szkoda. Dawać teraz karniaczki w PP.
1
Raczej spokojne 2:0 dla G2. Szkoda, że Brazylia nie ugrała pierwszej mapy, bo bym zobaczył 3 mapy.
0
1:0 dla G2. Brazylia chciała inhiba i na tym się przejechali.
1
Ale meczycho. BB co zrobił o matko.
0
@FcPortoFan1999 No właśnie tego jednego nie mam.
0
@FcPortoFan1999 Ja niestety nie mam Polsatu sport.
A jezeli chodzi o grę, to Aph robi to co ma robić, podobno ten Adc też jest bardzo dobry. Cały tower na bocie wziął i G2 trochę przekombinowało draft.
1
Brazylia 15 minuta ACE!! Czemu Caps nie wchodził w Apheliosa lol, a jest R Tahma.
0
@takisobiektos Niezły gościu.
5
Chłop nie ma itemów NA MSI XDDDDD
10
@IronSanHybrid Ja też... nawet szacunku.
0
Niestety nie będzie trzeciej mapy... szkoda. Ale jak oddają taką przewagę.
PSG 2:0
0
Ale kozacki TeamFight!! A już myślałem, że oddali gierkę.
0
Do boju Japonia! NIE dla szejków z PSG... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Jakchcesz Mu przynajmniej jak wejdzie kupon to nie jest na minus. Nie to co niektórzy ^^
1
@Tasde Lepiej! Może zjeść marmoladę za 1 zł, ale żeby zjeść ciasto musisz dopłacić 20 zł. I jak tu teraz zjeść marmolade bez jedzenia ciasta XD
2
@Tasde Kupiłem sobie procka za 5k, ale mogę go używać tylko do internetu, a jak chce zagrać w grę to muszę zapłacić 60 $ haha. Bo "%" nie mogą wychodzić za określoną ilość.
0
Na ostatnie 3 kolejki Totki robią mi w 15 minut 2x over 2.5 w lidze typerów :D
4
@Rust_Cohle Ty wiesz, że ja żartowniś jestem. Wiedziałem, że typ wejdzie, aż chciałem postawić...