1

Ktoś mówi, że ekstraklasa odbiega od topu. Po czym odpalasz mecz i Xavi podkrada taktykę Papszuna na nie strzelenie gola i czekanie na karne. Szkoda tylko, że Xavi nie ogarnął, że gra mecz ligowy, a w dodatku taktyka ta nie działa, bo Raków przegrał.

26

Ale, że Raków gra z Legią dwa mecze w dzień, lol.
W dodatku Legia znowu z czerwem.

0

Dawać bombelka na bojo.

1

@norbi77 O De Jong jednak gra XD. Czyli młody Gavi musi na siłe grać, bo Xavi chce grać na 4 pomocników? Już lepiej byłoby dać szanse Ansu, a może od początku by coś zrobić.

3

@norbi77 Rozumiałbym to jakby nie grał Pedri, ale jak on już jest zdrowy. To dałby drugiemu młodemu odpocząć. A gdyby dał szanse Torre to już w ogóle.

0

Bale ładnie chodzi, ale niech podbije do Alby o zagranie do pola karnego.

0

@urbie999 A szkoda, bo chciałem go zobaczyć.

0

Abde nie gra czy co?

1

@adi7adi8 Oj to tragedia... 9ine przegrywa pierwsza mapę i jak ekipa jest z Tier 1 to już nie ma co wchodzić na serwer.

1

@adi7adi8 A to nie mogą jej zbanować? Czy po banie Inferno przeciwnicy pickują Ancienta.

1

Legia się broniła, bo dostała czerwoną. Inne ekipy się tak bronią w finale LM i też wygrywają, a grają bez czerwonej kartki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

A ci znowu tego Ancienta... ło panie. Czyli 2:0.

1

I vertigo dla Astralis... szkoda. Dawać teraz karniaczki w PP.

1

Raczej spokojne 2:0 dla G2. Szkoda, że Brazylia nie ugrała pierwszej mapy, bo bym zobaczył 3 mapy.

0

1:0 dla G2. Brazylia chciała inhiba i na tym się przejechali.

1

Ale meczycho. BB co zrobił o matko.

0

@FcPortoFan1999 No właśnie tego jednego nie mam.

0

@FcPortoFan1999 Ja niestety nie mam Polsatu sport.
A jezeli chodzi o grę, to Aph robi to co ma robić, podobno ten Adc też jest bardzo dobry. Cały tower na bocie wziął i G2 trochę przekombinowało draft.

1

Brazylia 15 minuta ACE!! Czemu Caps nie wchodził w Apheliosa lol, a jest R Tahma.

0

@takisobiektos Niezły gościu.

5

Chłop nie ma itemów NA MSI XDDDDD

10

@IronSanHybrid Ja też... nawet szacunku.

0

Niestety nie będzie trzeciej mapy... szkoda. Ale jak oddają taką przewagę.
PSG 2:0

0

Ale kozacki TeamFight!! A już myślałem, że oddali gierkę.

0

Do boju Japonia! NIE dla szejków z PSG... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Jakchcesz Mu przynajmniej jak wejdzie kupon to nie jest na minus. Nie to co niektórzy ^^

1

@Tasde Lepiej! Może zjeść marmoladę za 1 zł, ale żeby zjeść ciasto musisz dopłacić 20 zł. I jak tu teraz zjeść marmolade bez jedzenia ciasta XD

2

@Tasde Kupiłem sobie procka za 5k, ale mogę go używać tylko do internetu, a jak chce zagrać w grę to muszę zapłacić 60 $ haha. Bo "%" nie mogą wychodzić za określoną ilość.

0

Na ostatnie 3 kolejki Totki robią mi w 15 minut 2x over 2.5 w lidze typerów :D

4

@Rust_Cohle Ty wiesz, że ja żartowniś jestem. Wiedziałem, że typ wejdzie, aż chciałem postawić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?